گوگل در حال تکمیل توسعه Android Things است ، سیستم عاملی که احتمالاً فراموش کرده اید – مرور Geek


نمایشگر هوشمند لنوو
لنوو

همه چیز با Android در حال مرگ است. صبر کنید ، این خبری نیست ، زیرا بیش از یک میلیارد دستگاه در بازار وجود دارد ، حداقل تعداد کمی از آنها این کار را انجام می دهند – چیست؟ اوه ، ببخشید ، من یادداشتهایم را اشتباه خوانده ام. Android Things که توسط سیستم عامل گوگل برای ابزارهای هوشمند و سایر دستگاه های IOT ساخته شده ، در حال مرگ است. با عرض پوزش از سردرگمی

همه چیز با اندروید در سال 2016 زنده شد ، به عنوان روشی برای تولیدکنندگان دستگاه و توسعه دهندگان برنامه برای ترجمه زیرساخت های اندروید خود به فناوری های هوشمند اعلام شد. و در حالی که چندین دستگاه به بازار عرضه شد ، به ویژه نسخه اصلی نمایشگر هوشمند Lenovo ، Google تقریباً بلافاصله با استفاده از نسخه اصلاح شده نرم افزار Chromecast در محبوب ترین Google Home Hub ، سیستم عامل خود را تضعیف کرد.

پس از تلاش برای تقویت تمرکز گسترده IOT Android Things روی بلندگوهای هوشمند و صفحه نمایش های هوشمند ، Google قبلاً اعلام کرده است که کنسول توسعه دهنده Android Things خود از 5 ژانویه 2021 پروژه های جدید غیر تجاری را قبول نخواهد کرد. خدمات بروزرسانی هوایی را خاموش می کند ، اگرچه وی می گوید این سرویس برای “استفاده غیر تجاری” نیز است. این احتمال وجود دارد که آن تعداد معدود شرکتی که محصولات مبتنی بر Android Things را روانه بازار کرده اند همچنان بتوانند از آنها پشتیبانی کنند.

می توانید این را به عنوان یکی دیگر از ساکنان Google Graveyard در نظر بگیرید ، یا فقط آن را در باهوش ترین بازار متوقف کنید ، بازار آنقدر سریع و گسترده در حال حرکت است که تقریباً بلافاصله Google به یک استراتژی متفاوت نیاز دارد. اگر شما با پلتفرم Google Home / Assistant خود به یکی از ارائه دهندگان برجسته تبدیل شده باشید ، احتمالاً تماس صحیحی برقرار کرده است … اما اگر واقعاً صفحه نمایش هوشمند Lenovo خود را دوست دارید ، راحتی کمی خواهد داشت.

منبع: توسعه دهندگان اندروید از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*