گوگل و سامسونگ برای ساده سازی راه اندازی خانه هوشمند شما همکاری می کنند – Geek را مرور کنید


مردی در حال تماشای جریان از دوربین Nest بر روی یخچال هوشمند است.
سامسونگ

مشکلی که در مالکیت دستگاه های خانه هوشمند از چندین شرکت وجود دارد ، همه برنامه هایی است که شما برای مدیریت نیاز دارید. به زودی سعی خواهید کرد به یاد بیاورید کدام برنامه مدیریت کدام دستگاه را بر عهده دارد. گوگل و سامسونگ می خواهند به شما کمک کنند و ادغام جدیدی را اعلام کرده اند که به شما امکان می دهد محصولات Nest را از برنامه SmartThings کنترل کنید. یا با یخچال هوشمند خود روشن می شود که دوربین Nest شما چگونه کار می کند.

قبل از ادغام در آینده ، اگر متعلق به هر دو دستگاه SmartThings و Nest هستید ، برای کنترل آنها باید بین SmartThings و Google Home به جلو و عقب بروید. اگرچه دستورات صوتی کمک می کردند ، اما تنظیم صحنه ها یا تماشای جریان ها از دوربین هنوز دشوار بود.

گوگل اکنون می گوید که به زودی ممکن است بتواند دستگاه های Nest شما را در برنامه های SmartThings کنترل کند ، به شما این امکان را می دهد که کمتر به جلو و عقب امیدوار باشید. این شامل دوربین های Nest ، ترموستات ها و زنگ ها است. و اگر صاحب SmartThings مانند یخچال هوشمند یا تلویزیون هستید ، به زودی می توانید تغذیه Nest Camera خود را از طریق SmartThings مشاهده کنید. اگر در اتاق نشیمن خود Nest Display ندارید ، اما می توانید تلویزیون SmartThings سامسونگ داشته باشید ، این کار می تواند مفید باشد.

این شرکت ها همچنین قول می دهند که تعداد بیشتری از دستگاه های SmartThings سامسونگ با دستیار Google داخلی در دسترس باشد که تغییر خوبی در Bixby خواهد بود. اگر کوره SmartThings دارید ، می توانید با “Hey Google ، فر را با دمای 350 درجه گرم کنید” تماس بگیرید و بقیه مراحل را اجاق گاز انجام می دهد.

گوگل و سامسونگ همچنین یک قدم جلوتر در ادغام می روند. برنامه SmartThings به روزرسانی دریافت می کند تا به آن اجازه دهد دستگاه ها را با Google Assistant راه اندازی کند. با این کار بیشتر ، اگر در اکوسیستم SmartThings هستید دیگر نیازی به باز کردن برنامه Google نخواهید داشت.

Google برای ویژگی های جدید تاریخ ورود مشخص نکرده است ، اما قول می دهد که به زودی به روزرسانی ها را ببینید

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*