یک تعمیر اساسی اساسی در Google Pay می خواهد جایگزین کیف پول و بانک شما شود – Geek Review


گوگل

نسخه جدید Google Pay اکنون با پشتیبانی از iOS و Android در ایالات متحده منتشر شده است. برنامه به روز شده شامل یک طراحی کاملا جدید و بسیاری از ویژگی های جدید است. تعمیرات اساسی Google Pay را از یک سیستم پرداخت لمسی پایه به یک برنامه پردازش پول قوی منتقل می کند.

سه بخش جدید برای همه نیازهای سازمانی شما

برای شروع ، برنامه از قبل به سه بخش تقسیم شده است. هر بخش جنبه متفاوتی از پرداخت هایی را دارد که کارتها از طریق آن برای یافتن تخفیف به یکدیگر متصل می شوند. این تغییر به سازماندهی جنبه های مختلف برنامه Google Pay کمک می کند ، بنابراین امیدوارم که شما در پیدا کردن چیزهای مورد نیاز خود راحت تر خواهید بود و می توانید از ویژگی هایی که استفاده نمی کنید چشم پوشی کنید.

بخش پرداخت کلیه معاملات مالی شما را انجام می دهد

Google Pay "پرداخت" بخش
گوگل

سمت چپ برگه “پرداخت” است که به شما امکان می دهد سابقه معاملات خود را مشاهده کنید و شامل روشی برای ارسال پول به دوستان و خانواده از طریق یک رابطه مساوی است. تمرکز مجدد بر روی نشان دادن اطلاعات بیشتری است که به شما علاقه مند هستند. بسیار شبیه Venmo و سایر خدمات مشابه است.

ابتدا لیستی از مخاطبین به شما ارائه می شود. با لمس کردن یکی از آنها نمای مکالمه مانند باز می شود که تمام پرداخت های گذشته شما بین شما و مخاطب را نشان می دهد. همچنین می توانید پرداخت های گروهی را تنظیم کنید ، که به شما امکان می دهد گروهی را ایجاد کنید که شرکت کنندگان بتوانند از یکدیگر پول ارسال و دریافت کنند. این برای تقسیم صورتحساب در یک رستوران یا برای کسانی که فضای زندگی مشترک دارند ایده آل است.

در زیر طرح مشابهی وجود دارد ، اما برای تجارت. چه از پرداخت یک لمسی استفاده کرده باشید و چه در مرورگر پول پرداخت کرده باشید ، لیستی از معاملات گذشته را در اینجا مشاهده خواهید کرد. اگر Google Pay برای اتصال آنها موجود باشد ، کارتهای پاداش و پاداش در مکالمه شما نشان داده می شوند. و در صورت انتخاب ، خرده فروشان می توانند پیشنهادات و تخفیف های شما را با همان دیدگاه به شما نشان دهند.

در این بخش همچنین لیستی از مکانهای مجاور Google Pay که شامل رستورانهایی است که به شما امکان می دهند غذای خود را هم سفارش دهید و هم هزینه آن را پرداخت می کنید ، نشان داده شده است. همچنین می تواند به شما کمک کند تا هزینه پارکینگ و جایگاه های بنزین را از طریق تلفن خود پرداخت کنید. این بدان معناست که شما می توانید هزینه بنزین خود را بدون نیاز به تعامل با صفحه پمپ آهسته و معمول پرداخت کنید.

بخش کاوش تخفیف و پیشنهادات را پیدا می کند

بخش Google Pay Explore
گوگل

بخش میانی “تحقیق” به شما امکان مشاهده پیشنهادات و تخفیف ها را می دهد. کاملاً جدید است و به طور پیش فرض پیشنهادات کلی را به شما نشان می دهد. اما در صورت انتخاب ، می توانید شرکت کنید و به Google اجازه دهید تاریخ معاملات شما را تجزیه و تحلیل کند ، که به شما امکان می دهد پیشنهادات شخصی تری را ببینید.

علاوه بر پیشنهادات و تخفیفات ، پیشنهادات بازپرداخت را نیز خواهید دید. هر پولی که پس بگیرید مستقیماً به حساب Google Pay شما می رود. برای انتقال حساب بانکی از سرویس ، باید پیوند آن را پیوند دهید.

Google کارها را آسان و آسان کرده است ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که روی “فعال کردن” ضربه بزنید تا پیشنهاد را بپذیرید و کارت اعتباری مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انجام این کار ، همه موارد دیگر یکپارچه است. نیازی به وارد کردن کد تبلیغاتی یا منتظر ارسال ایمیل از طریق پیشنهاد برای شما نیست. فقط کار میکنه

سرانجام ، این بخش دارای یک کد QR و یک اسکنر بارکد در بالا است. با این کار می توانید محصولی را در فروشگاه اسکن کرده و با جستجوی Google Shopping بهترین معامله را برای آن پیدا کنید. همچنین می توانید بارکد شخص دیگری را اسکن کرده و برای او پول ارسال کنید بدون اینکه مجبور شوید شماره تلفن یا آدرس ایمیل را رد و بدل کنید.

بخش بینش به شما می گوید که در چه مکانی ضرر می کنید

بخش Google Pay Insights
گوگل

درست ترین قسمت “آمار” به شما امکان می دهد بانک یا کارت اعتباری خود را بهم متصل کنید. این بخش مشابه برنامه هایی مانند Mint است و به شما نگاهی مختصر به امور مالی می دهد. اگر آن را فعال کنید ، Insights می تواند صندوق ورودی شما را در Gmail و Google Photos جستجو کند تا رسیدها را جستجو کند و آنها را در برنامه Google Pay ادغام کند.

البته ، گوگل در اینجا عضلات آموزش ماشین خود را باز می کند. با تمام اطلاعاتی که جمع آوری می کند ، می توانید از زبان طبیعی برای جستجو استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید “رستوران های مکزیکی” یا “پیراهن” را جستجو کنید و با برنامه بانکی معمولی خود نتیجه ای بگیرید که نمی توانید پیدا کنید. همچنین اگر یافتن خواسته های خود برایتان دشوار باشد ، می توانید همزمان چندین عبارت را جستجو کنید.

Insights با اکثر حساب های استاندارد چک و پس انداز و همچنین کارت های بدهی و اعتباری کار می کند.

Google Plex بانک جدید شما است

ابزارهای هزینه Google Pay
گوگل

در سال 2021 ، Google برای ادغام کامل چک های آنلاین و حساب های پس انداز در Google Pay با چندین بانک شریک خواهد شد. سرویس جدید Google Plex نام دارد.

همانطور که اپل کارت اپل از Goldman Sachs به عنوان بانک و برنامه Wallet آیفون شما به عنوان جلوی دستگاه استفاده می کند ، حساب های جدید چک و پس انداز Google از یک بانک شریک استفاده می کند و از برنامه Google Pay برای مدیریت حساب شما استفاده می کند.

این شرکت با 11 بانک و اتحادیه اعتباری شریک است و شما قادر خواهید بود که یکی از آنها را انتخاب کنید. به نظر می رسد با نشت (از طریق 9to5Google) چندین شریک شامل Citi ، اتحادیه اعتباری فدرال استنفورد ، SEFCU ، BMO و BBVA خواهند بود. Google می گوید شما هزینه های ماهیانه ، هزینه اضافه برداشت یا حداقل موجودی نخواهید داشت.

ویژگی جدید Goals به مشتریان این امکان را می دهد که وظایف تکراری مانند انتقال پول از یک حساب به حساب دیگر و ارائه ابزارهای اساسی مدیریت پول را تعیین کنند.

چند نگرانی درباره حریم خصوصی

برنامه Google Pay را مشاهده کنید
گوگل

البته همه این ویژگی های جدید نگرانی های زیادی راجع به حریم خصوصی ایجاد می کند. Google می گوید (از طریق The Verge) هیچ یک از داده های شما ، از جمله سابقه معاملات شما را برای اهداف تبلیغاتی به اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد یا نمی فروشد. اما تمام اطلاعات شما رمزگذاری و در سرور شرکت ذخیره می شود تا در صورت لزوم بتوانید تاریخچه خود را جستجو کنید.

در بخش جدید “تحقیق” ، اگر پیشنهادات شخصی می خواهید ، باید داده های خود را با Google به اشتراک بگذارید. و در حالی که این ویژگی روشن است ، به عنوان “یک دوره آزمایشی سه ماهه” عمل می کند. در پایان دوره آزمایشی ، از شما سال می شود که آیا می خواهید به اشتراک گذاری داده های خود ادامه دهید یا کلا انصراف دهید.

همه ویژگی های جدید گنجانده شده است ، بنابراین اگر شیوه کار قبلاً برنامه را می پسندید یا ترجیح می دهید ردیابی Google بیش از حد لازم نداشته باشد ، می توانید بیت هایی را که دوست ندارید غیرفعال کنید.

اگرچه در چند سال گذشته این شرکت انگشت های خود را به کیف پول دیجیتال و بازی تأمین مالی فرو برده است ، اما این اولین نشانه آمادگی گوگل برای رقابت است. نسخه به روز شده Google Pay اکنون آن را به یک رقیب جدی برای سرویس هایی مانند Apple Pay ، PayPal و Samsung Pay تبدیل کرده است.

منبع: Google از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*