“ییت” به چه معناست و چگونه از آن استفاده می کنید؟


جفری بی. بانکه / شاتر استوک

Yeet یکی از جدیدترین و کم درک ترین کلمات در اینترنت است. ظاهراً بدون هیچ نوع زمینه ای از آن در همه جا استفاده می شود. اما کلمات باید معنایی داشته باشند ، اما هنوز چند معنی دقیق دارند.

با این وجود دو تعریف متفاوت وجود دارد

در واقع ، به نظر می رسد مانند یک کلمه مزخرف اینترنتی است که بدون تعریف یا زمینه خاصی استفاده می شود. به نظر می رسد بدون دلیل بر روی الگوهای رفتاری چسبیده است و دوستی که وقت زیادی را صرف Reddit می کند نمی تواند بی هدف از تبلیغ آن جلوگیری کند.

برای بیشتر موارد استفاده از بله ، آنچه می بینید همان چیزی است که می گیرید. این فقط یک کلمه است که به نظر خنده دار و رسا است. این معمولاً به جای کلمات تأییدی مانند “بودا” استفاده می شود ، اما گاهی اوقات به جای افعال معمولی برای بیرون آوردن شوخ طبعی از فعالیت های روزمره (مانند رقص ، دویدن یا پایین رفتن از تپه) استفاده می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=tp3sWVBNz30

اما واقعاً مزخرف نیست ، فقط اکثر مردم از آن استفاده می کنند. و هنوز یک تعریف خاص وجود دارد: پرتاب اجباری یک شیibly با اعتماد و اقتدار یک خدا. شما می توانید این تعریف از کار را در بعضی از الگوهای رفتاری و ویدیویی مشاهده کنید و حتی می توانید از آن در زندگی روزمره خود استفاده کنید.

وقتی برای صبحانه آماده شدید ، می توانید تخم مرغ را در آشپزخانه و در سبد صدا کنید. وقتی به اندازه یک اسب گرسنه هستید ، می توانید مانند پارچه ای بدن آربی را روی هم انباشته کنید. هنگام انجام این اقدامات ، باید با “YEET” تماس بگیرید زیرا همه افرادی که از این امر مطلع هستند این کار را انجام می دهند.

بنابراین yeet کلمه ای است که به معنای “انداختن” است و می تواند هنگام انداختن چیزی به عنوان تعجب استفاده شود. این واژه همچنین به عنوان کلمه ای احمقانه به کار می رود ، معمولاً برای افزودن طنز به یک کنش یا پاسخ کلامی است. اما از کجا آمده و چرا دو تعریف جداگانه وجود دارد؟

و هنوز لر و ریشه شناسی

تعیین دقیق زمان تولد آن دشوار است ، اما به نظر می رسد معنی و کاربرد آن از هیپ هاپ سال 2000 نشأت گرفته باشد.

در دیکشنری 2008 در دیکشنری شهری ، شخصی به نام Bubba Johnson Yee را تعجب برانگیخت که هنگام پرتاب یک شی به هوا استفاده می شود ، خصوصاً “در بسکتبال ، وقتی کسی با سه امتیاز شلیک کرده باشد که مطمئن باشد وارد حلقه خواهد شد.” “

https://www.youtube.com/watch؟v=xUEqDQOjAlA

البته ، مردم بندرت از Yeet به عنوان یک کلمه واقعی استفاده می کنند. معمولاً به عنوان تعجب بی معنی استفاده می شود. این کاربرد بی معنی یادآور رپ تبلیغاتی است ، مانند 50 Cent’s GGGG-UNIT یا Lil John’s YEEAAAH.

گرچه ممکن است این تبلیغات سرگرم کننده رپ بر معنای بی معنی و مetثر تأثیر بگذارد ، اما این احتمال وجود دارد که این کلمه به خودی خود به عمق مزخرفات برود. به هر حال ، این مورد توسط الگوهای رفتاری مانند رقص Lil Meatball در سال 2014 محبوب شد ، جایی که به عنوان یک تعجب عمومی استفاده می شد ، بدون هیچ گونه فرم و زمینه قابل توجه.

به هر حال کی می گویید؟

مردی که در رنج است به لپ تاپ خود خیره می شود.  آیا اکنون زمان مناسب برای بیان بیشتر است؟
fizkes / Shutterstock

باز هم ، از یت بیشتر به عنوان مزخرفات طنز استفاده می شود. هر وقت بخواهید بخندید می توانید از نظر فنی استفاده کنید ، اگرچه احتمالاً باید از استفاده از آن در موقعیت های حرفه ای خودداری کنید. در واقع ، شما احتمالاً باید از استفاده از آن در هر موقعیتی که بخاطر تماس با میم مورد تمسخر قرار می گیرید ، خودداری کنید. (اگر این مقاله را در انظار عمومی می خوانید ، خیلی دیر است. همه می دانند که اکنون با memes وسواس دارید).

اما برخی از علاقه مندان با استفاده بی معنی از یخ اخم می کنند. اگر می خواهید تعریف خاصی از این کلمه را دنبال کنید ، باید “YEET!” را در هنگام پرتاب یا فشار دادن یک شی object ، یا هنگامی که به زور با مانعی روبرو می شوید ، فریاد بزنید. به خاطر داشته باشید که اثربخشی آن مبتنی بر اعتماد به نفس است. اگر از توانایی پرتاب خود مطمئن نیستید ، باید کم استفاده کنید.

در مورد استفاده از yeet در مکالمه روزمره ، آن را مانند هر فعل دیگری استفاده کنید. این تعجب سخت نیست؛ در حالی که چیزی در اطراف اتاق پرواز می کند فقط سرگرم کننده است که فریاد بزنید “YEET”.

نمودار صرفه جویی
صیغه ها با مجوز از Urban Dictionary

با مطالعه زمانهای فعل yeet می توانید کارها را یک قدم جلوتر بردارید. در این مقاله ، یک نمودار اتصال Yeet مفید برای راحتی شما قرار داده ایم. در صورت تمایل این نمودار را به عنوان یک منبع آموزشی به اشتراک بگذارید ، اما بخاطر داشته باشید که هنوز به عنوان یک کلمه در فرهنگ لغت وبستر شناخته نشده است. تعریف آن ممکن است با گذشت زمان تغییر کند ، و معلمان ممکن است کلمه را اخم کنند به همان روشی که یک قرن را با اخم در “نه” یا “همه” گذرانده اند.

به عبارت دیگر ، آن را در مقاله بعدی خود قرار ندهید و به رئیس خود نگویید. در غیر این صورت ، ممکن است بلافاصله با شما تماس بگیرند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*