ما در کنکور 4 نوع سهمیه داریم

اما اگر خودتان نیز دانش آموز حرف اخری هستید و تجربه استفاده از محصولات فروشگاه حرف آخر را دارید حتما نظر خود را بدون هیچ اغراقی در مورد حرف آخر برای ما در کامنت بنویسید تا سایر عزیزان نیز بتوانند از تجربه شما استفاده کنند. 3 نوع آن سهمیه مناطق است و شامل سهمیه منطقه 1 و 2و 3 می باشد که متناسب با جمعیت و امکانات ظرفیت را بین آن ها تقسیم می کنند و دیگری سهمیه ایثارگران است. این پکیج در حال حاضر رابگان است و شما تنها با پرداخت هزینه پست و تولید به مبلغ 35000 میتوانید آن را دریافت کنید. اگر میخواهید بازدهی خود را به بالاترین حد ممکن برسانید یک جلسه مشاوره رایگان برایتان درنظر گرفته ایم که میتواند مسیر کنکوتان را عوض harfeakhar کند. آقای مامندی حدود 3 سال است که در زمینه مشاوره فعالیت دارد و مهمترین نکته در مورد آقای مامندی تسلط کامل او برروی منابع موسسه حرف آخر می باشد که دوران کنکور از این منابع استفاده کرده است و با مشاوره حرف آخر و منابع به صورت کامل آشنایی دارد همچنین یکی از فعالان در حوزه تولید محتوای آموزشی میباشد که محتواهای جذابی را برای دانش آموزان تولید کرده است از جمله تحلیل درصد های کنکور و روابط پیش نیاز و همنیاز مابین دروس کنکور به خصوص در دروس اختصاصی و همین راهنمایی های او موجب شده است تا داوطلبان کنکور حس خوبی نسبت به این مشاور داشته باشند و از تجربیات او برای کنکور استفاده کنند.از جمله کارهای آقای مامندی تولید محتوای آموزشی نیز میباشد که برای مشاهده ویدیو های ایشان میتوانید به کانال شایان مامندی آپارات مراجعه کنید.

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. یک دانش آموز خوب در مواجه شدن با رتبه های برتر اولین سؤالی که از آن ها میپرسد در مورد شکست هایشان است. بارها دیده ایم که خودمون یا دوستانمان وقتی آرزوی بزرگی داریم مورد تمسخر ریاضی حرف آخر قرار میگیریم. اولین قسمت از نظر دانش آموزان در مورد حرف اخر را اختصاص خواهیم داد به بخش دین و زندگی. توضیحات کامل در رابطه با ریاضی حرف آخر را در فروشگاه حرف آخر همراه با نمونه تدریس های بیشتر میتوانید مشاهده کنید. اما خب تا الان نظر دانش آموزان حرف آخری را در رابطه با منابع حرف آخر که قیمت آن ها را در لیست قیمت محصولات حرف آخر میتوانید مشاهده کنید خواندیم.

در این مقاله که در سایت حرف آخر نوشته ام، قصد دارم 8 راز طلایی موفقیت در کنکور را برای شما بررسی سایت منبع کنم. برای دریافت کافی است فرم زیر را پر کنید یا از طریق تلگرام حرف اخر اقدام کرده و یا با شماره های سایت تماس بگیرید. خطاب به هردو گروه میگوییم ” تا توانستم ندانستم چه سود / تا که دانستم توانستم نبود ” پس شدیدا از همین الان به فکر دوران جمع بندی کنکور و مرور باشید. دقت کنید با استفاده از این روش به تدریج مسیر شما مشخص میشود و میدانید برای رسیدن به مقصد به چه درصد هایی نیاز دارید و متناسب با آن تلاش میکنید. ممکن است از فردی پرسیده شود که آرزویت چیست و پاسخ دهد رتبه 1 کنکور ! دلیل رضایت داوطلبان از آقای مامندی چیست؟ لازم به ذکر است در این جدول فقط رتبه در سهمیه مناطق 1و 2و 3 گذاشته شده است و از بررسی سهمیه ایثارگران در این جدول به دلیل پایین بودن درصدها و تراز داوطلبان خودداری کردیم ولی در ادامه چند نمونه از کارنامه داوطلبان با سهمیه ایثارگران 25 درصد گذاشته شده است.

چرا کسی آرزو نمیکند که از نفس او آتش درست شود؟ وقتی میتونم 20 بگیرم چرا به 19 قناعت کنم؟ وقتی من میتونم اول باشم چرا به دوم شدن راضی باشم؟ نیست! من به عنوان یک رتبه برتر امروز این دیدگاه را بررسی میکنم و 8 نکته طلایی به شما معرفی میکنم و البته به شما اطمینان میدهم با خواندن این مقاله تا آخر به یک دیدگاه جدید میرسید .کاملا متوجه میشوید که اگر به دنبال رسیدن به رتبه و دانشگاه خوب هستید باید به چه اصل هایی پایبند باشید و یک راه اصولی را در پیش خواهید گرفت. یکی از عذاب های خود من در دوران کنکور این دیدگاه والدینم بود که تصور میکردند که من باید فقط درس بخوانم ، مهمانی و بیرون رفتن در برنامه من نباشد، از تلفن استفاده نکنم حتی به ورزش هم نروم و کلا در اتاق بمانم و درس بخوانم. اما واقعا چنین چیزی امکان پذیر نیست درست است کنکور یک آزمون بسیار مهم میباشد که سرنوشت هر فرد را تا 70 سال بعد تعیین میکند؛ اما عزیزان به یاد داشته باشید که داوطلب کنکوری هم آدم است و با این روش فقط حجم زیادی از استرس و فشار را به دوش میکشد و در نهایت در یک جا کم میآورد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از آموزش پایه اول ابتدایی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*