خب همانطور که در بالا گفته شد تایم هایی که برای پاسخ به دروس اختصاصی در اختیار دارید متفاوت است ولی شما در این مورد برای پاسخگویی به آن ها 30 دقیقه را در نظر می گیرید این سی دقیقه همانطور که قبلا خدمتتان توضیح دادم برای سوالاتی است که به راحتی و در کم ترین زمان به جواب آن ها می رسید. پس از آن که این تایم را برای عمومی ها گذاشتید و به آن ها پاسخ دادید این 15 دقیقه باقی مانده را یا برای دروسی که ضریب بیشتری دارند اختصاص می دهید یا برای دروسی که انحراف معیار بیشتری دارند اختصاص می دهید یا به سراغ درسی می روید که می دانید در آن به راحتی می توانید به سوالات پاسخ بدهید یعنی پتانسیل پاسخگویی به آن ها را دارید و اطلاعات مربوط به آن درس را به خوبی بلدید و می دانید. در مورد رشته ریاضی زمان لازم برای پاسخگویی به سوالات برای درس ریاضی 85 دقیقه، فیزیک 55 دقیقه و شیمی 35 دقیقه می باشد.

در مورد رشته تجربی زمان برای درس زیست 36 دقیقه، ریاضی 47 دقیقه، فیزیک 37 دقیقه، شیمی 35 دقیقه و در نهایت برای افرادی که قصد دارند در رشته تاپ دندانسازی قبول شوند زمین شناسی هم 20 دقیقه نیاز دارد تا به سوالاتش پاسخ داده شود. یعنی این که من چجوری جلسه رو مدیریت کنم که با کمبود زمان مواجه نشم و در ضمن بتوانم با خیال راحت به تک تک سوال هایم پاسخ بدهم. دوستان باید بدانید که برای دروس عمومی ای همچون عربی و زبان تایم مدنظر 20 دقیقه می باشد یعنی شما فقط 20 دقیقه زمان دارید تا به این دروس در کنکور پاسخ بدهید. مشاوره و برنامه ریزی کنکور یعنی بدانی چطور زمان خودت را در هر تایمی به خوبی و درستی استفاده کنی به خصوص در کنکور. یعنی چه زمانی برای این کار مناسب خواهد بود؟ اصلا مدیریت زمان کنکور به چه معناست؟ مدیریت زمان باید به چه صورت باشد؟

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم باید اعلام کنم یک هدیه ویژه برای شما در نظر گرفتیم؛ بسته محاسبات حرف آخر که کاری از اساتید حرف آخر هست و با داشتن آن می توانید به تمامی محاسبات سخت و زمان بر مسلط شوید. تا به حال به این توجه کرده اید که اگر بتوانید در کم ترین زمان به سوال ها پاسخ بدهید زمان بیشتری برای پاسخ دهی به سوالات سخت تر یا برای سایر دروس در کنکور خواهید داشت؟ به این می گویند یک مدیریت رتبه مورد نیاز برای دندانپزشکی زمان کنکور بینظیر! داوطلبان گرامی در ابتدا شما باید بر روی صحیح پاسخ دادن به تست ها کار کنید و سعی کنید تا تسلط خود را در ابتدا بر روی مطالبی که خواندید بالا ببرید و سپس بر روی رسیدن به پاسخ صحیح در تست ها تمرکز کرده و در هایت شروع به گرفتن زمان در تست هایتان کنید. خب دوستان همه شما می دانید که در ابتدای کار هنوز آنطور که باید بر روی مطالب تسلط کافی نداشته و فقط و فقط باید تمام هم و غم شما بر روی یادگیری متون باشد. ببینید دوستان شما باید برای تمامی دروستان در کنکور کمتر از زمانی که گفته شده مینا قجر معلم پایه اول ابتدایی اجی مجی تایم بگذارید.

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شما در کنکور نحوه مدیریت زمان کنکور می باشد. این مقاله رو بخون تا موفقیت خودت رو تو کنکور تضمین کنی. اما یکسری از سوالات هستند که شما با دیدن صورت سوال و حتی دیدن گزینه ها هیچ اطلاعاتی ندارید و یا برای شما بسیار مشکل است و اگر جواب بدهید احتمال این که جواب شما غلط در بیاید بسیار است پس در کنار اینگونه سوال ها هم یک علامتی گذاشته به طور مثال منفی می گذارید پس کل تایمی که برای دروس عمومی صرف می کنید فقط 60 دقیقه است این در حالی است که تایم اصلی مدنظر برای عمومی ها 75 دقیقه می باشد. اساتید موسسه حرف آخر با توجه به روش تدریس شان این اتفاق را برای شما امکان پذیر کرده اند چون که با تصویرسازی و الگوسازی و انیمیشن تدریس می کنند و مطالب جای حفظ شدن به حافظه تصویری شما انتقال پیدا می کنند که دیگر فراموش نخواهند شد هم این که تعداد بسیار زیادی تست حل کرده و در کنار آن به شما کسی آموزند که چطور در کمترین زمان به پاسخ سوال دست آموزش پایه نهم پیدا کنید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت اینجا.

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*