10 بازی با الهام از Zelda که اکنون Age of Calamity تمام شده است – که به Geek بروید


پیچ خورده ، دستگاه قلب ، تمرد

جنگجویان هیرول بازی ها عالی هستند ، اما قطعاً استاندارد نیستند زلدا دوستداران فرمول دوست دارند. و با Hyrule Warriors: Age of Calamity تازه از مطبوعات ، شما ممکن است سنتی تر می خواهید زلدا تجربه. خوشبختانه عناوین عالی بسیاری از دیگر توسعه دهندگان وجود دارد که از آنها الهام گرفته شده است زلدا سلسله.

RiME (PC / Switch / PS4 / Xbox)

https://www.youtube.com/watch؟v=biPr3V7-IXI

قافیه یک عنوان مسالمت آمیز برای کاوش در یک جزیره باستانی پر از ویرانه ها و اسرار کشف است. ضمن تعامل با جانوران محلی و حل معماهای پراکنده ، از دنیای زیبا لذت ببرید. در تمام این مدت ، شما می توانید از طریق مجموعه های مختلفی که در طول بازآفرینی خود پیدا خواهید کرد ، در مورد داستان پسر ناشناسی که بازی می کنید بیشتر بدانید.

قافیه در رایانه های شخصی ، سوییچ ، PS4 و Xbox موجود است.

کاج (کامپیوتر / سوئیچ)

https://www.youtube.com/watch؟v=xKWl7wMf4zs

گرفتن نشانه از تنفس حیات وحش ، بور بازیکن را در دنیای بزرگ باز قرار می دهد ، جایی که مردم در انتهای زنجیره غذایی قرار دارند. شما همانطور که سایر تمدن های ساکن جزیره را کشف می کنید ، طیف گسترده ای از زیست و ساختارها را کشف خواهید کرد. موارد زیادی برای جمع آوری ، صنایع دستی و اسرار برای کشف وجود دارد و داستان به روشی جالب بازی می شود ، در حالی که اطمینان حاصل می کنید که در آن نقش فعالی دارید.

بور در رایانه شخصی و سوییچ موجود است.

Hyper Light Drifter (PC / Switch / PS4 / Xbox)

https://www.youtube.com/watch؟v=nWufEJ1Ava0

در این داستان زیبا و پیکسلی ، می توانید یک ولگرد مرموز بازی کنید که دنیای متنوع و پر از دسیسه را کشف می کند. قصه پردازی مرموز است و فقط از طریق محیط و زلدا الهامات با دیدن گیم پلی بازی روشن می شود. این نبرد سریع است و مبتنی بر اصابت سریع شمشیر و پرهیز از هوشمندی است. همه اینها برای ارائه یک گیم پلی رضایت بخش با بهترین هنرهای پیکسلی در بازی ترکیب شده است.

Hyper Light Drifter در رایانه های شخصی ، سوییچ ، PS4 و Xbox موجود است.

طرح (PC / Switch / PS4)

https://www.youtube.com/watch؟v=EljXnVDHwwI

سوزن دنبال می کند زلدا فرمول کاملاً درست است ، اما از استعداد منحصر به فرد کافی برای تشخیص برخوردار است. تجسمات سه بعدی کارتونی شخصیت زیادی به جهانیان می دهد و همچنین در مقایسه با اکثر بازی های از بالا به پایین دریچه حرکت عمودی را باز می کند. در این بازی شما کشف خواهید کرد ، معماها را حل خواهید کرد و با دشمنان مبارزه خواهید کرد – چه چیزی بیشتر از این زلدا از این؟

سوزن در رایانه های شخصی ، سوییچ و PS4 موجود است.

Darksiders II (PC / Switch / PS4 / Xbox)

https://www.youtube.com/watch؟v=WdXk_Lsyd7Q

در حالی که سیاه چال ها سریال قطعاً لحنی متفاوت از زلدا ، هنوز هم نشانه های زیادی از این مجموعه می گیرد – بیشتر سیستم پیشرفت مبتنی بر سیاه چال که در طول بازی دیده می شود. همچنین برخی از سیستم های ضد هک و غارتگر عالی وجود دارد که با پیشرفت در بازی شما را درگیر خود می کند.

Darksiders II در رایانه های شخصی ، سوییچ ، PS4 و Xbox موجود است.

Blossom Tales: The Sleeping King (رایانه / سوئیچ)

https://www.youtube.com/watch؟v=W_JXUJ20og

قصه های رنگارنگ: پادشاه خوابیده بلافاصله شناخته می شود به عنوان زلدا یک عنوان الهام گرفته ، با همه چیز ، از انیمیشن ها تا نحوه کار نبرد ، ادای احترام به این مجموعه. اما این یک دستگاه کپی ارزان نیست –شکوفه می زند داستان او به دلیل استفاده از کلاسیک ها ستایش شد زلدا فرمول و شامل بسیاری از ایده های جدید ، همراه با برخی از طراحی سیاه چال بزرگ.

قصه های رنگارنگ: پادشاه خوابیده در رایانه شخصی و سوییچ موجود است.

Ittle Dew 2+ (PC / Switch / PS4)

https://www.youtube.com/watch؟v=89cBMA4B9rA

به عنوان ادامه منتقدان مورد تحسین شبنم Ittle ، تعجب آور نیست که شبنم Ittle 2 تفسیر واقعی دیگری است از زلدا فرمول این بازی با عناصر جدید ، سبک هنری زیبا و طراحی سطح عالی ، مطمئنا طرفداران آن را به وجد می آورد زلدا مجموعه های جدید و قدیمی این بازی دارای محتوای زیادی است ، دارای هفت سیاه چال است که به هر ترتیب از پس آنها برمی آیید و همچنین تعداد زیادی سیاه چال قابل بازشدن که دشواری را افزایش می دهند.

شبنم Ittle 2+ در رایانه های شخصی ، سوییچ و PS4 موجود است.

Moonlighter (PC / Switch / PS4 / Xbox)

https://www.youtube.com/watch؟v=Hp7tNAH9Ox0

مهتاب یک ماجراجویی زیبا و زیبا با بسیاری از اهداف برای دستیابی است – حتی برخی از مکانیک های روگلیت را برای اندازه گیری خوب اضافه می کند. شما یک فروشگاه کوچک اداره می کنید ، غنایم را از سیاه چالهای تولید شده رویه ای که هر شب کاوش می کنید ، می فروشید. طیف گسترده ای از اسلحه ها و وسایلی وجود دارد که می توانید از محلی ها یا صندوق های گنج تهیه کنید. حتی سیستم موجودی در مهتاب موفق می شود منحصر به فرد باشد ، با یک عنصر پازل جالب که در آن شما باید مراقب نحوه چیدمان اشیا باشید.

مهتاب در رایانه های شخصی ، سوییچ ، PS4 و Xbox موجود است.

مجموعه مانا (سوئیچ)

https://www.youtube.com/watch؟v=OE9tcYSRFqI

جایی که این مجموعه ها عناوین انقلابی بودند وقتی آنها برای اولین بار آزاد شدند ، با جلوه های بصری چشمگیر و نبرد RPG اکشن محور. و حالا می توانید کل سریال را از طریق آن بازی کنید مجموعه مانا سوئیچ در حالی که اولین بازی ، Final Fantasy Adventure ، کمی از تاریخ انتشار آن در Gameboy گذشته است ، هنوز یک بازی جامد است. و دو بازی دیگر در مقایسه با RPG های مدرن از بالا به پایین عملکرد فوق العاده ای دارند ، بنابراین چه قبلاً این بازی ها را انجام داده باشید یا نه ، این مجموعه یک وانت عالی است.

اگر سوییچ ندارید ، پس مسیرهای مانا بازسازی (سومین و آخرین بازی از این سری) در رایانه های شخصی ، PS4 و سوییچ در دسترس است. این موضوع به شدت از عنوان اصلی تغییر می کند و ماجراجویی از بالا به پایین را از یک شخص سوم به 3D تبدیل می کند ، اما قلب و روح بازی هنوز وجود دارد و مانند همیشه عالی است.

Oceanhorn: Monster of the Uncharted Sea (PC / Switch / PS4 / Xbox / Android / iOS)

https://www.youtube.com/watch؟v=g6GikYXz3Qw

Oceanhorn: هیولای دریای ناشناخته کار زیادی نمی کند تا شما را متقاعد کند که اینگونه نیست زلدا بارگیری از. همه چیز از طراحی سطح ، چشم انداز و حتی طراحی شخصیت اصلی کاملاً واضح است. با این حال، شاخ اوشن هنوز هم می تواند یک بازی باشد که ارزش بازی را دارد به دلیل اینکه چگونه به طور موثر بازسازی می شود زلدا فرمول برای طرفداران این مجموعه ، این یک عنوان عالی است که اگر می خواهید در خانه خود باشید ، می خواهید آن را بازی کنید.

Oceanhorn: هیولای دریای ناشناخته در رایانه های شخصی ، سوییچ ، PS4 ، Xbox ، Android و iOS موجود است.

Oceanhorn: هیولای دریای ناشناخته عاقبت وجود دارد Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm که بر اقدامات شخص ثالث تمرکز دارد و به طور کلی ایده های تازه تری را به میز می آورد. با این حال ، این فقط در دستگاه های سوییچ و iOS در دسترس است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*