10 طرف گلدان فوری آسان برای شکرگذاری – LifeSavvy


Sliim79 / Shutterstock

شکرگذاری می تواند یک کار دلهره آور باشد. شما خانه ای برای تمیز کردن ، منوی برنامه ریزی و آشپزی بسیار دارید. امسال یک لیوان شراب برای خود بریزید و بگذارید زودپز مقداری از کارها را انجام دهد!

ما نمی گوییم شما باید از Instant Pot برای هر تزیین استفاده کنید ، اما ، سلام ، می توان آن را در زمان مناسب انجام داد. اگر می خواهید امسال در آشپزخانه پشتیبانی کنید ، بگذارید این ساخت راحت کمی از دوش شما بکشد. چه یک تابه لوبیای سبز باشد و چه آن مواد پر کننده ای که دوست ندارید ، ما یک دستور غذای مخصوص روز شکرگذاری پیدا کرده ایم که می توانید با فشار یک دکمه از آن استفاده کنید.

مک و پنیر

مک و پنیر در قابلمه فوری.
شوره زار

ماکارونی و پنیر ممکن است در همه میزهای شکرگذاری نباشد ، اما این دستور العمل بهانه مناسبی برای انجام این کار در سال جاری به شما می دهد. فقط در عرض 10 دقیقه ، این ظرف پنیر خامه ای آماده قرار دادن میز است.

نویسنده از آب مرغ به عنوان مایع پخت و پز استفاده می کند تا طعم غنی تری را به همراه سه نوع پنیر ، پودر سیر و سس تند ارائه دهد. این وعده غذایی سریع و آسان را بسازید و سپس به سراغ وعده غذایی بعدی بروید.

دستور العمل را دریافت کنید: شوره زار

پوره سیب زمینی

یک کاسه سیب زمینی له شده با یک قابلمه فوری در پس زمینه.
مربای خامه ای ترد

پوره سیب زمینی یک غذای اصلی برای شکرگذاری است. تنها مشکل این است که آماده سازی آنها مدت زیادی طول می کشد. تمام پوست کندن و برش آن زمان زیادی می برد و سپس شما باید سیب زمینی های خود را حداقل 30 دقیقه بپزید تا بتوانید آنها را له کنید.

برای کاهش چشمگیر زمان ، به جای پختن سیب زمینی ها را در قابلمه بلافاصله بپزید. شما هنوز هم باید سفید و مخلوط کنید ، اما در وقت و فضای زیادی برای اجاق گاز صرفه جویی خواهید کرد.

دستور العمل را دریافت کنید: مربا خامه ای ترد

شیرینی جات با لوبیا سبز

شیرینی جیرینی با لوبیا سبز.
بماند

شکرگذاری بدون یک آبغوره لوبیای سبز مثل گذشته نخواهد بود. این دستور طعم های جدید با خرده پنیر ، سیر و پنکو اضافه می کند. ایده کلی هنوز وجود دارد ، اما با یک پیچ و تاب و هیجان انگیز جدید.

این دستور العمل ممکن است کمی متفاوت از آنچه شما عادت کرده اید باشد ، اما طعم دهنده ها فوق العاده مکمل یکدیگر هستند و هر لقمه را آسمانی می کنند.

دستور العمل را دریافت کنید: بماند

پر کردن نان ذرت

کاسه قیمه نان ذرت.
فقط فودی خوشحال

از حسن شیرین و شور پر شدن نان ذرت امسال لذت ببرید! شما بافت لطیف و لطیف هر لقمه را دوست خواهید داشت. برای کمی کرانچ یا طعم اضافی ، برخی از مواد افزودنی اختیاری مانند سوسیس خرد شده ، گردو یا بلوبری خشک را امتحان کنید.

در عرض 30 دقیقه می توانید این ماده پر کننده را تهیه کرده و آماده کنید ، که به شما زمان کافی برای تهیه دستور بعدی را می دهد.

دستور العمل را دریافت کنید: فقط فودی خوشحال

پر کردن سنتی

پر کردن سنتی که در یک تابه Bundt قالب زده می شود.
پخت و پز امروز

در حالی که پر کردن نان ذرت یک تزیین شیرین و لذیذ درست می کند ، برخی ترجیح می دهند که لباس سنتی تر تهیه شده با نان خشک باشد. اگر نان ذرت خود را درون زودپز قرار دهید ، می توانید آن را بدون خشک شدن درست کنید.

پر کردن ظرف خود را در قالب کیک Bundt قرار دهید تا شکلی پیچیده به این جشن تعطیلات اضافه کنید. نویسنده همچنین پیشنهاد می کند بعد از پخته شدن در زودپز ، آن را درون فر قرار دهید. اگر این کار را در حالی که بوقلمون شما در حال استراحت است انجام دهید ، کمی راه تازه تری به پر کردن شما اضافه می کند.

دستور العمل را دریافت کنید: پخت و پز امروز

پوره سیب زمینی شیرین

تابه سیب زمینی شیرین در یک تابه سفید ، روی آن را با خامه فرم گرفته و اسپند پوشانده اید.
شبکه غذایی

هنگامی که سیب زمینی و سایر مواد را پختید ، تمام اجاق گاز تحت فشار خود بقیه موارد است. شربت افرا شیرین و رایحه های چوبی دارچین این غذا را زنده می کند.

وقتی سیب زمینی های شیرین شما آماده شد ، می توانید آنها را به ظرفی اضافه کنید و روی آنها خامه گل رز سفید و اسپند بریزید تا طعم آن بیشتر شود.

دستور العمل را دریافت کنید: شبکه غذایی

خامه ذرت

یک قاشق خامه ذرت را روی قابلمه فوری پر از آن نگه دارید.
من 8 اینجا رفتم

این دستور در 15 دقیقه جمع آوری می شود. اگر فقط می خواهید همه چیز را در گلدان فوری خود بریزید و دکمه را مطابق معمول فشار دهید ، این دستورالعمل برای شما مناسب است!

چه ذرت تازه ، منجمد یا کنسرو داشته باشید ، می توانید از آن با این دستورالعمل استفاده کنید. خامه و پنیر خامه ای ، همراه با کمی کره ، این دستور العمل غنی را برای مردم واقعاً لذت بخش می کند.

دستور العمل را دریافت کنید: من اینجا رفتم 8 این

جوانه های بیکن بروکسل

کاسه با بیکن جوانه بروکسل.
مربا خامه ای ترد

وقتی جوانه ها ، سیر خرد شده و پیاز خرد شده را با هم ترکیب می کنید ، یک غذای متوسط ​​اما معطر درست می کند. برای ایجاد این مهمانی خوشمزه پنج دقیقه در یک زودپز کافی است.

دستور العمل را دریافت کنید: مربای خامه ای ترد

کدو از Butternut

بشقاب کدو تنبل از Butternut ، پوشیده شده از خلال بادام.
صنوبر می خورد

این تزئین فقط سه دقیقه در گلدان فوری طول می کشد که دیوانه به نظر می رسد! صرفه جویی در وقت و اجاق گاز چقدر است!

کمی دارچین ، شکر و بادام باعث افزایش تردی و طعم شیرین می شود.

دستور العمل را دریافت کنید: صنوبر می خورد

هویج و گل جعفری

قابلمه فوری پر از هویج و جعفری ، پوشیده از جعفری خرد شده.
نمک و اسطوخودوس

سبزیجات ریشه ای خود را “فوراً عرق کنید” و مقداری از فضای پیشخوان خود را آزاد کنید. این دستور برای تهیه یک تزیین متوسط ​​به کره ، نمک ، فلفل و کمی جعفری نیاز دارد.

اگر هویج خود را با نیش آل دندانه ترجیح می دهید ، تنها دو دقیقه تحت فشار زیاد نیاز دارید. اگر کمی نرم تر می خواهید ، سه دقیقه باید کار را انجام دهد!

دستور العمل را دریافت کنید: نمک و اسطوخودوس
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*