10 فیلم برای تماشای این شکرگذاری


الكساندر رتز / شاتر استوك

وقتی مردم به فیلم های با موضوع تعطیلات فکر می کنند ، شاید شکرگذاری چیزی نیست که برای اولین بار به ذهن خطور می کند ، اما فیلم های زیادی وجود دارند که در طول سال ها به تعطیلات پاییز پرداخته اند. در اینجا 10 فیلم شکرگذاری برای نمایش در خانه آورده شده است.

شکرگذاری چارلی براون

https://www.youtube.com/watch؟v=1w6faOERqr0

این عزیز بادام زمینی special از زمان اکران در CBS در سال 1973 قسمت عمده ای از پخش و تلویزیون کابلی بوده است و از سال 2020 به طور انحصاری از تلویزیون اپل + پخش می شود. این شامل برخی از “غم خوب!” کلاسیک لحظه هایی برای کودک بدبخت چارلی براون ، از جمله فوتبال دیگری است که توسط دوستش لوسی گرفته شده است ، درست زمانی که قصد دارد او را لگد کند.

متصل: نحوه پخش “شکرگذاری چارلی براون”

چارلی براون قبل از اینکه همه با یک جشن شکرگذاری سنتی تر در خانه مادربزرگ برای یک تعطیلات دلچسب ، شام شکرگذاری را در حیاط پشتی برای دوستانش (بعلاوه سگ اسنوپی و یاور پرنده اش وودستاک) آماده کند.

شکرگذاری چارلی براون از طریق تلویزیون اپل + (4.99 دلار در ماه پس از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان) و PBS در 22 نوامبر 2020 در ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت محلی / 6:30 بعدازظهر CT پخش می شود.

پرندگان آزاد

https://www.youtube.com/watch؟v=gxslnpqFwOs

بوقلمون ها در روز شکرگذاری چه حسی دارند؟ شخصیت های اصلی بوقلمون ها در این کارتون طرفداران تعطیلات نیستند ، زمانی که میلیون ها آمریکایی شام بوقلمون می خورند ، بنابراین آنها با استفاده از یک ماشین زمان به اولین شکرگذاری سال 1621 به خانه می روند تا بوقلمون ها متوقف شوند در ظرفی به انتخاب شما این پیش فرض احمقانه ای است که دارای برخی پیامهای نجیبانه احترام به حیوانات است ، همراه با بسیاری از عتیقه های احمقانه و رنگهای روشن برای سرگرمی کودکان.

پرندگان آزاد پخش جریانی در Hulu (5/99 دلار + ماهانه پس از یک دوره هفت روزه) ، رایگان با تبلیغات Tubi و رایگان در Hoopla از طریق بسیاری از کتابخانه های محلی

دوستی

https://www.youtube.com/watch؟v=an7YTh5LBIs

این کمدی با بازی مالین آکرمن و کت دنیینگ سهم سال 2020 در مراسم شکرگذاری است که سنت مدرن مجالس تعطیلات را که بیشتر برای دوستان و نه خانواده است ، پذیرفته است. ستاره های طنز ، عایشه تایلر ، چلسی پرتی ، واندا سایکس و مارگارت چو نیز در این داستان در مورد دو بهترین دوست ظاهر می شوند که برنامه های آنها برای ایجاد یک شکرگذاری در کنار هم به سرعت به مهمانی آهسته می رسد.

دوستی برای خریدهای دیجیتال (6.99 دلار) و اجاره (5.99 دلار) در آمازون ، FandangoNow ، Google Play ، iTunes و سایر خرده فروشی ها در دسترس است.

خانه ای برای تعطیلات

https://www.youtube.com/watch؟v=vEguAZ0RqnQ

جودی فاستر این درام را در مورد تصادفات مختلفی كه برای مادری تنها (هالی هانتر) و خانواده اش هنگام رفتن به خانه برای شكرگذاری اتفاق می افتد ، كارگردانی كرد. وقتی در سال 1995 به بازار آمد ناامیدی تجاری کمی داشت ، اما از آن زمان به لطف بازیگران (از جمله رابرت داونی جونیور ، کلر دانز ، آن بانکروفت و دیلن مک درموت) و همچنین نگرش توجه فاستر به مشکلات خانوادگی.

خانه ای برای تعطیلات جریان در Starz (ماهانه 8.99 دلار) ، برای اجاره (3.99 دلار) در Google Play ، iTunes ، Amazon و سایت های دیگر در دسترس است.

هواپیما ، قطار و اتومبیل

https://www.youtube.com/watch؟v=ZfnvrPZSFb8

کارگردان جان هیوز قبل از تسلط بر فیلم های خانوادگی از جمله سلطان کمدی های نوجوان در دهه 1980 بود تنها در خانه و بتهوون حق رای دادن در دهه 90 اما او چندین فیلم با هدف مخاطب بزرگسال ساخت ، از جمله این ویترین پرانرژی استیو مارتین و جان كندی به عنوان قطبی در مقابل مسافران ، كه سرانجام یكی یكی از طریق یك سفر دردناك تحت فشار قرار گرفتند تا برای شكرگذاری به خانه برگردند. دوست صمیمی مارتین ، نیل و کندی ، به طرز سرگرم کننده ای عصبی می شوند و در نهایت در روحیه تعطیلات متحد می شوند.

هواپیما ، قطار و اتومبیل به + AMC پخش می شود (از طریق ارائه دهنده تلویزیون شما در دسترس است) و برای خرید (14.99 دلار) و اجاره (3.99 دلار) در Google Play ، iTunes ، Amazon و غیره در دسترس است.

خانه بله

https://www.youtube.com/watch؟v=NDw4Lax2j0k

تحویل خانه قابل توجه دیگری به خانواده برای اولین بار در روز شکرگذاری به اندازه کافی دشوار است ، اما اگر خواهر روان پریشان فکر کند جکی کندی است و مصمم است روابط شما را خراب کند ، چه می کنید؟ این اتفاق در این کمدی سیاه بر اساس یک نمایش صحنه ای مورد تحسین رخ می دهد.

پاركر پوزي در نقش “جكي او” كاملاً چشمگير است و اين فيلم به طرزي خنده دار و خنده دار به موضوعاتي درباره قتل و بيماري رواني مي پردازد. این مطمئناً جشن معمولی تعطیلات شما نیست.

خانه بله جریان در CBS All Access (ماهانه 5.99 دلار پس از هفت روز آزمایش) و برای خرید دیجیتال (9.99 دلار) و اجاره (3.99 دلار) در iTunes ، Google Play ، Amazon و سایت های دیگر در دسترس است.

سقف

https://www.youtube.com/watch؟v=wnX_lLuENfI

شکرگذاری خانوادگی می تواند بسیار شدید باشد ، همانطور که در این درام مستقل تحسین شده توسط کارگردان Trey Edward Schults فیلم برداری شده است. شولتز عمه خودش ، کریشا فیرچیلد ، را به عنوان قهرمان اصلی پرتاب می کند ، الکلی ناپایدار که برای جمع آوری قدردانی از خواهر بیگانه خود می شتابد و پس از اصرار بر پختن شام خود ، آشوب ایجاد می کند.

سبک تاریک و پر هرج و مرج فیلم سازی نشان دهنده وضعیت درونی آشفته قهرمان داستان و همچنین روشی است که روز به تدریج برای کل خانواده از کنترل خارج می شود.

سقف از Showtime پخش می شود (ماهانه 10.99 دلار پس از یک دوره آزمایشی 30 روزه) و از طریق بسیاری از کتابخانه های محلی در Kanopy و Hoopla رایگان است.

سوگند

https://www.youtube.com/watch؟v=AEj9c-ytwBM

اگر فکر می کنید اختلافات سیاسی با خانواده شما در مورد شام شکرگذاری بد است ، شما در این کمدی تاریک نویسنده / کارگردان / ستاره ایک بارینهولز هیچ کاری از خانواده ندارید. بارینهولز و تیفانی هدیش در آینده نزدیک در حال شام دادن به شام ​​شکرگذاری هستند ، جایی که هر آمریکایی به شدت تشویق می شود سندی را امضا کند که وعده وفاداری به ایالات متحده را می دهد.

مبارزه برای سوگند (که واقعاً اجباری نیست) از راه های خشونت آمیز و دردناک مضحک خارج شدن از کنترل است. اگر با این دایی که فقط سالی یک بار او را می بینید موافقت نکنید ، احساس بهتری خواهید داشت.

سوگند جریان ها در Hulu (5/99 دلار + ماهانه پس از یک دوره هفت روزه آزمایشی) و رایگان در Kanopy از طریق بسیاری از کتابخانه های محلی.

قطعات از آوریل

https://www.youtube.com/watch؟v=qt3ejDqHyxc

کیتی هولمز نقش شخصیت اصلی را بازی می کند ، یک زن جوان عصیانگر با یک دوست پسر خود (درک لوک) در یک آپارتمان فرسوده در نیویورک زندگی می کند. او میزبان شکرگذاری عادی نیست ، اما مصمم است که برای خانواده اش از جمله مادر بیمار صعب العلاج (پاتریشیا کلارکسون) یک وعده غذایی مناسب تهیه کند ، اگرچه پیش از این اپریل فاصله خود را حفظ کرده بود. این یک داستان ساده از آشتی خانوادگی است که با اشک غم و شادی همراه است.

قطعات از آوریل جریان آمازون نخست (119 دلار در سال پس از 30 روز استفاده آزمایشی رایگان) ، Epix (5.99 دلار در ماه پس از یک دوره هفت روزه) و Hulu (5.99 دلار + ماهانه پس از دوره آزمایشی هفت روزه).

داماد

https://www.youtube.com/watch؟v=K0ImPG1KzSI

شاید باور کردن اکنون سخت باشد ، اما زمانی بود که پولی شور یکی از بزرگترین ستاره های گیشه بود. این کمدی دیوانه وار در مورد شخص ساکت کالیفرنیایی که وقتی به دوست دخترش برای شکرگذاری در مزرعه داکوتای جنوبی خانواده اش می پیوندد ، جای دیگری ندارد ، می تواند اوج استعداد کمدی شور باشد. با کارلا گوگینو به عنوان دانشجو که سعی دارد خانواده اش را متقاعد کند که تغییری نکرده است ، داماد کانون توجه جذابی برای استعدادهای خود راسو است.

داماد از طریق بسیاری از کتابخانه های محلی به صورت رایگان از طریق Hoopla پخش می شود.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*