10 فیلم ترسناک کریسمس برای تماشای تعطیلات شبح


سانتا چاقوی خون آلود می جوشد
استودیو بهشت ​​/ شاتر استوک

کریسمس و وحشت ترکیبی شگفت انگیز (اما سودآور) از چند دهه است. اکنون فیلم های ترسناک خلق شده در تعطیلات یک ژانر پر رونق هستند. در اینجا 10 مورد از بهترین فیلم های ترسناک کریسمس که می توانید تماشا کنید وجود دارد تا کمی ترس به تعطیلات اضافه کنید.

آنا و آخرالزمان

https://www.youtube.com/watch؟v=dfWIfwKJ7vA

قطعاً تنها کمدی کمدی در مورد زامبی ها در جهان ، این ساخت اسکاتلندی هوشمندانه و کم بودجه مانند شادی کردن ملاقات می کند شان مردگان. این طرح به دنبال گروهی از اخراج نوجوانان است که باید یک روز قبل از تعطیلات کریسمس ارواح را دفع کنند.

شخصیت های نوجوان حتی قبل از تعقیب زامبی ها جذاب و مناسب هستند. این فیلم همچنین صحنه های کریسمس را با خلاقیت ترکیب می کند (معلوم می شود که یک آب نبات غول پیکر برای خرد کردن جمجمه های زامبی عالی است). علاوه بر این ، موسیقی متن فیلم پر از آهنگ های کالیبر برادوی است که با تعداد کامل موسیقی تنظیم شده و در طول قتل ادامه دارد.

می توانید استریم کنید آنا و آخرالزمان در Amazon Prime ، Epix و Hulu.

بهتر است مراقب باشی

https://www.youtube.com/watch؟v=673V4RbuCIY

آنچه به عنوان یک رمان نوجوان متوهم آغاز می شود ، در این هیجان تحریف شده ، که چیزی شبیه به نسخه وحشتناک تنها در خانه. لوی میلر نقش یک کودک 12 ساله به ظاهر زیبا را بازی می کند که عاشق پرستار کودک کمی بزرگتر خود (اولیویا دی جونگ) است. او هنگام حمله به خانه اولتید سعی می کند از او محافظت کند.

با این حال ، تغییرات پویا در اولین تغییر چندین طرح و عشق بی گناه کودک به نظر می رسد چیزی بسیار شوم تر باشد. سازندگان فیلم عناصر آشنای کمدی تعطیلات را کاملا گروتسک می کنند.

می توانید استریم کنید بهتر است مراقب باشی در Amazon Prime ، Shudder ، Crackle ، Pluto TV ، Tubi ، Vudu و بسیاری از کتابخانه های Hoopla.

کریسمس سیاه

https://www.youtube.com/watch؟v=k6JuJHmVsh4

فیلم ترسناک باب کلارک در سال 1974 درباره قاتلی که در تعطیلات کریسمس ساکنین خانه خواهرانش را تعقیب می کرد یکی از اولین فیلم های مضر است. همچنین این فیلم یکی از اولین فیلم هایی بود که در طول کریسمس ساخته شد ژانر آن را دو برابر می کند.

این با بازی های قوی اولیویا حسین ، مارگو کیدر و آندره مارتین به عنوان خواهرهای اصلی ، بسیار ترسناک و ناراحت کننده است. در سال 2006 بازسازی فراموش نشدنی انجام شد ، اما نسخه 2019 ، به کارگردانی صوفیا تاکال ، هوشمندانه داستان را با مضامین مربوط به مردانگی سمی و فرهنگ تجاوز در دانشگاه به روز کرد.

می توانید نسخه 1974 را بارگذاری کنید کریسمس سیاه در کانال معیارها ، طاووس ، لرزان ، پاپ کورنفلیکس ، فریاد بزنید! Factory TV ، Tubi و بسیاری از کتابخانه های Kanopy.

نسخه 2019 را می توانید در HBO Max ، Amazon ، iTunes و Google Play پخش جریانی کنید.

کودک

https://www.youtube.com/watch؟v=83SpGgQTH2Y

یک دسته از بچه های سرکش برای خانه کریسمس در خانه می توانند عالی به نظر برسند زیرا همه آنها در اطراف می دوند و باعث هرج و مرج می شوند. همچنین اگر این کودکان به ماده مرموزی که باعث قتل آنها می شود ، آلوده شوند ، اتفاقی که در این فیلم ترسناک آهسته بریتانیایی می افتد.

رفتار کودکان در حد قابل قبول عدم بلوغ شروع به وخیم شدن می کند. اما به تدریج خطرناک تر می شود تا زمانی که برای فرار بزرگسالان خیلی دیر است. سازندگان فیلم درام بزرگسالان را به طرز شگفت آور و م effectiveثر در کنار قاتلان بزرگ مقیاس می دهند و سرمایه گذاری احساسی تری را برای مخاطب ایجاد می کنند.

می توانید استریم کنید کودک در HBO Max و Tubi.

شر کریسمس

https://www.youtube.com/watch؟v=t2zPRNgzBrM

The Assassin Mad ، که لباس سانتا کلاوس را بر تن می کند ، طرح یک فیلم کریسمس بسیار پرسود درباره کریسمس است ، شر کریسمس بیشتر یک هیجان روانشناختی است. او توجه غیرمعمول به ضربه اصلی شخصیت اصلی خود (براندون ماگارت) دارد.

شخصیتی تراژیک ، ناشی از عشق شدید کودکانه اش به کریسمس ، او تنها هنگامی که برای گسترش خلق و خوی خوب مقاومت می کند ، به خشونت متوسل می شود. بی ادبی و پاتوسی در این داستان وجود دارد که به پایان عجیب امیدوارکننده ، واقع گرایانه واقع گرایانه آن منجر می شود.

می توانید استریم کنید شر کریسمس در Shudder ، Vudu و Roku Channel.

Gremlins

https://www.youtube.com/watch؟v=XBEVwaJEgaA

هیولاهای کوچک و خطرناک زیبا در شب کریسمس در این محبوب مورد علاقه یک شهر کوچک را وحشت زده می کنند. به هر حال با وجود همه قتل ها و هرج و مرج ، به یک فیلم خانوادگی تبدیل شد. عصبانی شدن از اراذل و اوباش سبز عصبانی که به همان اندازه از تماشای آن هیجان زده اند سخت است سفید برفی و هفت کوتوله مثل آنها وقتی اموال را نابود می کنند و مردم را می کشند.

جو دانته کارگردان از عشق خود به موجودات فیلم B استفاده می کند و حمله ای به گرمیلین ها ایجاد می کند که یک دهکده کوچک و خواب آور را ایجاد می کند که معمولاً تجسم دنج کریسمس است.

می توانید خرید یا اجاره کنید Gremlins در آمازون ، iTunes ، Google Play و FandangoNow.

کرامپوس

https://www.youtube.com/watch؟v=h6cVyoMH4QE

در سال های اخیر ، فیلم های ترسناک کم هزینه ای از جمله کرامپوس ، همتای اهریمنی بابانوئل ، محبوب در برخی از کشورهای اروپایی وجود دارد. رویکرد کمدی تاریک مایکل دوگرتی به راحتی از همه بهتر است. او موفق می شود جامعه خانواده را به چیزی مانند برزخ ابدی تبدیل کند.

کرامپوس از یک خانواده بزرگ آزاد شده و اعضای دعوا باید برای مبارزه با حضور شیطانی متحد شوند. بازی های شدیدی توسط آدام اسکات ، تونی کولت ، آلیسون تولمن و دیوید کوچنر همراه با فضای وهم انگیز وجود دارد.

می توانید خرید یا اجاره کنید کرامپوس در آمازون ، iTunes ، Google Play و FandangoNow.

کریسمس رحمت

https://www.youtube.com/watch؟v=K-rdJ3HFEzc

در سال های اخیر فیلم های ترسناک کریسمس با بودجه خرد خدمات جریانی را تحت فشار قرار داده اند. تولید مورد انتظار رایان نلسون ، با اجرای دلسوزانه و لحنی شاد و ترسناک ، بالاتر از بسته بندی تولید می شود.

این فیلم مشتاقانه گزینه های اصلی غذای اصلی را برای شام کریسمس پوشش می دهد. هنگامی که یک هواپیمای بدون سرنشین اداری تنها به خانه یک همکار خوب دعوت می شود ، به زودی متوجه می شود که ممکن است بیش از یک مهمان باشد.

می توانید استریم کنید کریسمس رحمت در Amazon Prime ، Epix ، Vudu و بسیاری از کتابخانه های Hoopla.

قتل بابانوئل

https://www.youtube.com/watch؟v=45wLLhUaMgA

جناس در عنوان نشان دهنده پوچی است که در این فیلم اردوگاه زرق و برق دار ذخیره شده است. بابانوئل (بیل گلدبرگ کشتی گیر حرفه ای سابق) پسر شیطان است. او سرانجام از یک نفرین 1000 ساله که لازم بود هر کریسمس به جای قتل و مرگ ، شادی و هدیه به همراه آورد ، آزاد شد.

اکنون سانتا سرانجام می تواند مانند کریسمس فردی کروگر ، کشتار و تحویل آسترهای یک لایه احمقانه را ادامه دهد. این فیلم که در کانادا اتفاق می افتد ، با یک درگیری بزرگ که شامل پیچیدن مو است ، به اوج خود می رسد. این همچنین شامل گوزن شمالی جهش یافته و هدایای کریسمس منفجر کننده است. فیلمسازان می دانند که همه اینها چقدر کاریکاتور است و از پوچ منفجر می شوند.

می توانید استریم کنید قتل بابانوئل در طاووس یا آن را در آمازون ، iTunes ، Google Play و FandangoNow خریداری یا اجاره کنید.

شب آرام ، شب مهلک

https://www.youtube.com/watch؟v=hNBJfv5pIdY

این slasher 1984 شاید تنها حق رایز ماندگار ترسناک کریسمس را به بازار عرضه کند (تاکنون چهار دنباله و یک شروع مجدد وجود داشته است). به دلیل یکسری مصدومیت های کریسمس در دوران کودکی سخت ، بیلی (رابرت برایان ویلسون) سرانجام هنگام کریسمس هنگام کار در یک فروشگاه اسباب بازی کلیک می کند.

او با لباس سانتا کلاوس ، شروع به انتخاب قربانیان تصادفی می کند. آلودگی های غیرقابل کتمان فیلم (از جمله فینال خشونت یتیم خانه) باعث اعتراضات هنگام اکران شد. اکنون فقط احساس می شود یک فیلم معمولی با کثیف بودن زیاد است.

می توانید اجاره کنید شب آرام ، شب مهلک در آمازون ، iTunes ، Google Play و FandangoNow.

متصل: 10 کلاسیک کلاسیک برای پخش جریانی در حال حاضر
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*