10 هدیه آرامش بخش برای دوست شما که همیشه استرس داشته است – LifeSavvy


یک فنجان چای قبل از خواب یوگی ، یک شمع برای روز تمیز خانم مایر و یک پتو خاکستری به وزن YnM.
یوگی / خانم مایرز / YnM

هر کس دوستی دارد که برنامه او همیشه پر از قرار ، موعد و قرار است. با دادن یکی از این هدیه های آرامش بخش به آنها کمک کنید تا از خود مراقبت کنند.

مجموعه ای از ماسک های صورت

ماسک های صورت بهانه خوبی برای آرامش و آرامش 20 دقیقه ای هستند در حالی که کار خود را انجام می دهند. این مجموعه در 16 نوع موجود است که هرکدام از مزایای منحصر به فرد پوست شما هستند.

هر ماسک که یک محصول آرایشی محبوب کره ای است ، حاوی ویتامین E و کلاژن است تا پوست شما را مرطوب و سالم نگه دارد. علاوه بر این ، اگر بیش از حد حرکت کنید از صورت شما می لغزند ، بنابراین دوست شما به طور کلی مجبور به دراز کشیدن و خنک شدن می شود.

انگیزه به نقل از توپهای استرس

اسباب بازی های نرم راهی عالی برای از بین بردن سریع استرس در حال حرکت هستند. این نقل قول های استرس انگیزشی آن را یک قدم جلوتر می برند و حاوی پیام هایی مانند “هرگز تسلیم نشو” و “به خودت ایمان داشته باش!”

هر توپ از لاستیک ترموپلاستیک ساخته شده و در یک آستر با دوام پیچیده شده است. سه مجموعه وجود دارد ، بنابراین دوست شما می تواند یکی را در محل کار خود نگه دارد ، یکی در خانه و دیگری در ماشین.

شمع معطر اسطوخودوس

ثابت شده است که اسطوخودوس آرامش را حفظ می کند. به همین دلیل شمع Clean Day به دوست دختر شما کمک می کند تا خانه خود را با رایحه ای گل و گل که باعث آرامش اعصاب او می شود ، پر کند.

این شمع که از مواد تجدید پذیر مانند سویا و موم گیاهی ساخته شده است ، 35 ساعت زمان سوختن دارد. علاوه بر این ، پس از سوختن شمع می توان ظرف را بازیافت یا مورد استفاده مجدد قرار داد ، بنابراین هنگام هدیه دادن احساس خوبی خواهید داشت.

پتو وزنه دار

پتوهای وزن دار فقط یک مد نیستند – تحقیقات اخیر نشان می دهد که آنها می توانند به کاهش استرس و کاهش اضطراب کمک کنند. این پتو وزنه دار روی یک تخت دوقلو قرار می گیرد و مناسب برای شخصی بین 110 تا 140 پوند است.

شما همچنین می توانید انواع مختلفی از اندازه ها ، وزن ها و رنگ ها را انتخاب کنید. به طور کلی ، شما پتویی می خواهید که حدود 10٪ از وزن بدن کسی وزن داشته باشد. خوشبختانه ، این لیست حاوی یک راهنمای مفید است که به شما کمک می کند پتو مناسب دوست خود را انتخاب کنید.

پخش کننده روغن ضروری

روغنهای اساسی یک روش طبیعی برای ایجاد آرامش در خانه یا آپارتمان شما است. دوست شما می تواند برای کاهش استرس و تشویق ارتعاشات سرما ، روغن مورد نظر خود را به این پخش کننده روغن اساسی اضافه کند.

روغن اسطوخودوس می تواند به دوست پسر شما در آرامش قبل از خواب کمک کند ، در حالی که اکالیپتوس می تواند استرس را کاهش دهد اما هوشیار بماند. شما باید اطمینان حاصل کنید که آنها فقط 100٪ روغن طبیعی استفاده می کنند تا آسیبی به دستگاه وارد نشود.

چای قبل از خواب

یک فنجان چای داغ بهترین راه برای آرامش شب است. این چای محبوب قبل از خواب حاوی گل فلفل دلمه ای و بابونه برای تقویت آرامش است.

برای تهیه یک فنجان عالی ، قبل از لذت بردن یک فنجان چای را به مدت هفت دقیقه خیس کنید. برای چای قویتر ، از دو کیسه استفاده کنید. حتی می توانید این هدیه را با یک لیوان شخصی همراه کنید ، بنابراین تنها کاری که دوست شما انجام می دهد اضافه کردن آب است.

پتو می پوشیم

وقتی با پتو دور می زنید احساس استرس بیش از حد سخت است! این گزینه جهانی پس از معرفی در نمایش محبوب شد آکواریوم کوسه.

این در رنگ های متنوعی وجود دارد و هزاران بررسی مثبت برای آمازون دارد. دوست شما احتمالاً آنقدر منفجر خواهد شد که یکی از خودتان را می خواهید.

بمب های حمام

راهنمای هدیه آرامش بخش بدون چند بمب حمام چیست؟ این مجموعه با 12 عطر مختلف ارائه می شود که هر یک از آنها آب حمام را به رنگ زیبایی تبدیل می کند.

هر بمب حمام حاوی کره شی و کاکائو و مواد کاملاً طبیعی است. استفاده از آنها آنقدر سرگرم کننده است که دوست شما در برابر گرفتن یک وان آب داغ برای لذت بردن از آنها مقاومت نخواهد کرد.

ماساژور پشت

بسیاری از افراد استرس خود را بر روی گردن و بالای کمر خود حفظ می کنند. این ماساژور پشت فقط روی شانه های شما می نشیند و چین های محکم را ورز می دهد.

این دستگاه گرم شده دارای هشت واحد ماساژ و سه سرعت برای یک تجربه شخصی است. حتی با یک آداپتور اتومبیل نیز عرضه می شود تا دوست شما بتواند آن را در حین حرکت انتخاب کند.

ماساژور سر

ماساژور سر اغلب ابزاری برای دست یافتن به آرامش است که دست کم گرفته می شود. این دستگاه های مناسب به تحریک پوست سر و بهبود گردش خون کمک می کنند ، که منجر به احساسات خوب در بدن می شود.

آنها همچنین به کاهش تنش در سر کمک می کنند و به طور بالقوه باعث کاهش بروز سردردهای استرس می شوند. به ما اعتماد کنید – آنها آن را احساس می کنند واقعاً خوب
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*