10 کلاسیک کلاسیک برای پخش جریانی در حال حاضر


استودیو آفریقا / شاتر استوک

هر ساله مجموعه ای گیج کننده از فیلم های جدید کریسمس در جریان است ، اما هیچ چیز مانند کلاسیک ها گرمای فصل تعطیلات را ثبت نمی کند. خوشبختانه ، همین حالا می توانید فیلم های کلاسیک زیر را برای کریسمس پخش کنید!

بچه ها در سرزمین اسباب بازی ها

https://www.youtube.com/watch؟v=srrxvlYXFVo

قافیه کودکان که الهام بخش از طرح بچه ها در سرزمین اسباب بازی ها اساساً مزخرف است و در واقع ارتباط زیادی با کریسمس ندارد.

با این حال ، مانند لورل و هاردی (1934) و آنت فونیچلو (1961) ، نسخه مبتنی بر اسباب بازی داستان شامل یک کمدی خانوادگی است که آنها را به یک مورد علاقه برای تعطیلات تبدیل می کند. بزرگسالان از داستان های عجیب و غریب و تصاویر سورئال تعجب می کنند ، در حالی که کودکان از شخصیت های احمقانه لذت می برند.

نسخه سال 1934 (همچنین به عنوان شناخته می شود مارس سربازان چوبی) در Amazon Prime به صورت رایگان با تبلیغات تلویزیونی Tubi و Pluto و از طریق بسیاری از کتابخانه های محلی به صورت رایگان در Hoopla پخش می شود.

نسخه 1961 دیزنی + را می توانید تماشا کنید.

تنها در خانه

https://www.youtube.com/watch؟v=jEDaVHmw7r4

تمایل به تنها ماندن در کریسمس کاملاً جهانی است و همه این همان چیزی است که کوین مک کالریستر 8 ساله (ماکولای کالکین) می خواهد وقتی خانه حومه اش توسط خانواده پر سر و صدا و گسترده ناخوشایند او تسخیر شود.

البته ، بعد از اینکه وقتی تمام خانواده اش به تعطیلات تعطیلات رفتند ، او به طور تصادفی رها شد ، خیلی زود آرامش او به ترس تبدیل شد. او نه تنها باید از خودش مراقبت کند ، بلکه کوین همچنین باید با چند سارق (جو پسی و دانیل استرن) که قصد ورود به خانه او را دارند مقابله کند.

تنها در خانه رژه خشونت دارد که مرتبا سارقان واقعی را می کشد. اما او همچنین زیبا و مسخره است و شامل یکی از بزرگترین بازی های سینما توسط یک بازیگر کودک است.

می توانید استریم کنید تنها در خانه در + دیزنی.

چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید

https://www.youtube.com/watch؟v=YQV5Pr7pWtM

انرژی شیدایی جیم کری به طول انجامید تا بتواند با موفقیت کریسمس زنده یاد نفرت سبز و نفرت انگیز دکتر سئوس را به دست آورد. این نسخه سرانجام از سال 1966 با مشارکت بوریس کارلوف در رأس تخصص تلویزیون انیمیشن قرار گرفت.

کری واقعاً خودش را به نقش می اندازد. در حالی که او برای خرابکاری در کریسمس در دهکده سالم Whoville توطئه می کرد ، به لطف روحیه جشن ، قلب گرینچ پیر در نهایت سه اندازه رشد کرد. با این حال ، این نسخه از گرینچ ، حتی پس از اینکه او کریسمس را در آغوش گرفت ، همچنان عجیب و نفرت انگیز است. این انرژی ، که نمی تواند از بین برود ، به مرور قدردانی می شود.

چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید از Netflix پخش می شود.

این زندگی شگفت انگیزی است

https://www.youtube.com/watch؟v=sFXoAVi4FPk

افسانه فرانک کاپرا که شاید اولین فیلمی باشد که سنت تماشای کریسمس را ایجاد کرده ، نقش جیمز استوارت را در نقش بانکدار افسرده جورج بیلی بازی می کند. بیلی پس از نشان دادن اینکه جهان بدون او چگونه خواهد بود ، به فکر پریدن از روی یک پل افتاد.

بسیار دلگیرانه به نظر می رسد ، اما ، درست به عنوان آن ، این زندگی شگفت انگیزی است جشن سخاوت و ازخودگذشتگی است و یادآوری این واقعیت است که حتی وقتی زندگی دشوار است ، باز هم فوق العاده است.

این زندگی شگفت انگیزی است از آمازون پرایم پخش می شود.

معجزه در خیابان 34

https://www.youtube.com/watch؟v=LrQmDsDcYzk

آیا بابا نوئل واقعی است؟ دادگاه در این تعطیلات کلاسیک خانوادگی ، با بازی ادموند گوئن (که برای بازی خود اسکار گرفت) به عنوان فروشگاه بزرگ میسی در نیویورک سانتا ، در مورد این موضوع رای داد.

این بابانوئل خاص ادعا می کند که او مقاله اصلی است و در نهایت وقتی قاضی تلاش می کند کریس کرینگل بیچاره را محکوم کند قاضی باید قضاوت کند. با تشکر از برخی بزرگسالان مهربان (و کمی جادوی کریسمس) ، ایمان یک دختر کوچک به سانتا همراه با روحیه فصل تقویت می شود.

معجزه در خیابان 34 از دیزنی + پخش می شود.

آهنگ کریسمس عروسک

https://www.youtube.com/watch؟v=euz-682_mjo

از بسیاری ، اقتباس های بسیاری از رمان مورد علاقه چارلز دیکنز ، آهنگ کریسمس، نسخه حاوی ماپت ، به طرز شگفت انگیزی ، یکی از نزدیکترین نسخه به مقاله منبع است. اگرچه تعداد زیادی عروسک عروسکی (و هرگونه گونزو) برای بازیگران وجود دارد ، اما این بنا به دلایلی کلاسیک است.

مایکل کین در نقش منفور کریسمس ، ابنزر اسکروج بازی می کند و به همراه کرمیت قورباغه ، میس پیگی و دیگر عروسک های عروسکی در شخصیت های فرعی نقش مهمی را برای این نقش به همراه دارد. شاید بهترین فیلم های ماپت نباشد اما راهی عالی برای معرفی شخصیت ها به بچه ها است. داستان تعطیلات آشنا ورود کامل به دنیای کوچک عجیب و غریب آنها است.

آهنگ کریسمس عروسک از دیزنی + پخش می شود.

کابوس قبل از کریسمس

https://www.youtube.com/watch؟v=wr6N_hZyBCk

فیلمی با عنوان “کابوس” در عنوان به نظر نمی رسد حیوان خانگی کریسمس باشد. این فیلم انیمیشن لغو شده متحرک ، به تهیه کنندگی و ایده پردازی تیم برتون و کارگردانی هنری سلیک ، به یکی از اصلی ترین عناصر کریسمس و هالووین تبدیل شده است.

طرح در پی خواستگار کریسمس به نام جک اسکلینگتون است. علی رغم تصاویر گاه شوم آنها ، کابوس قبل از کریسمس در هسته خود گرم و خوش بین است. ترانه های فراموش نشدنی دنی الفمن و طراحی خلاقانه برتون ترکیبی از موتور سیکلت و برون گرایان شاد است.

کابوس قبل از کریسمس از دیزنی + پخش می شود.

مرجع

https://www.youtube.com/watch؟v=avqzNZdoIoE

این کمدی تاریک با بازی دنیس لیری در نقش فراری که با یک زوج مشاجره کننده طبقه بالا (کوین اسپیسی و جودی دیویس) پنهان شده بود در گیشه شکست خورد. از زمان انتشار ، به لطف تعادل کامل بدبینی و خلق و خوی ، به تعطیلات محبوب تبدیل شده است.

این کثیف و کنایه آمیز است ، اما در نهایت لذت فصل تعطیلات را می گیرد. با کمی زنا ، مستی و زورگیری.

مرجع از طریق بسیاری از کتابخانه های محلی به صورت رایگان از طریق Hoopla پخش می شود.

بابا نوئل

https://www.youtube.com/watch؟v=Bx8FX7etF_8

تیم آلن حق رای دادن را با این کمدی در مورد پدر عبوس حومه ای حومه ای که به طور تصادفی باعث مرگ سانتا می شود ، راه اندازی کرد. سپس او جادویی جذب می شود تا بابانوئل جدید شود. با وجود تنظیمات تا حدودی وحشتناک آن ، بابا نوئل یک داستان شیرین به سبک سریال است.

پدر مطلقه و متمرکز بر شغل مجبور است اولویت های خود را تغییر دهد و با پسر کوچک خود ارتباط برقرار کند ، در حالی که به جهانیان ثابت می کند که سانتا هنوز هم مطرح است. علاوه بر این ، تیم آلن در حال افزایش وزن است و یک ریش سفید بزرگ دارد.

بابا نوئل از دیزنی + پخش می شود.

کریسمس سفید

https://www.youtube.com/watch؟v=4K2C0gcEV3Q

ویترین ای از آهنگ نمادین ایروینگ برلین ، این موزیکال کلاسیک بینگ کراسبی و دنی کی را به عنوان یک جفت دوست از ارتش بازی می کند که پس از جنگ جهانی دوم یک اقدام موسیقی موفق را آغاز می کنند. آنها همچنین عاشق یک جفت خواهر خواننده (رزماری کلونی و ورا-الن) می شوند.

هر چهار نفر تعطیلات را با حضور در مسافرخانه ای در ورمونت ، متعلق به افسر فرمانده سابق ، سپری می کنند. این فیلم با ارزشهایی که امروز طنین انداز است (همراه با تمایل دائمی به برف در کریسمس) ، روح واقعی فصل را جشن می گیرد.

کریسمس سفید از Netflix پخش می شود.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*