100 دلار در دوربین اکشن سیاه GoPro HERO8 که یک هدیه عالی آخرین لحظه است صرفه جویی کنید – Geek را مرور کنید


عکس دوربین اکشن GoPro HERO8 Black.
GoPro

آیا خرید کریسمس خود را تمام کرده اید؟ فقط یک هفته تا روز بزرگ ، آخرین فرصت شماست که می توانید برخی از هدایای غیرمنتظره را برای عزیزان خود انتخاب کنید. چرا یک GoPro HERO8 Black ، یک دوربین اکشن 4K که فقط 250 دلار در آمازون و بست خرید است ، خریداری نمی کنید؟

HERO8 Black یک دوربین اکشن کوچک برای هر موقعیتی است. می توانید هنگام دویدن ، دوچرخه سواری ، اسکیت ، موج سواری یا سنگ نوردی از آن استفاده کنید. یا می توانید از آن به عنوان یک دوربین عمومی استفاده کنید – با فیلم 4K 60FPS ، چندین سیستم نصب و چندین لنز دیجیتال (عریض ، فوق العاده پهن و غیره) ، برنامه های HERO8 Black نامحدود هستند.

اگرچه HERO8 Black آخرین دوربین اکشن GoPro نیست (این عنوان با HERO9 Black همراه است) ، اما هنوز هم تجهیزات فوق العاده ای است. با فیلم های 4K 60FPS ، عکس های 12MP ، تثبیت کننده HyperSmooth و پخش مستقیم HD نمی توانید اشتباه کنید. و مانند جانشین عزیز خود ، HERO8 Black هنگام عضویت در سرویس دوربین GoPro می تواند به طور خودکار فیلم ها و عکس های جدید را در ابر بارگذاری کند.

اگر ترجیح می دهید از جدیدترین و بهترین دوربین اکشن برخوردار باشید ، همیشه می توانید بسته GoPro HERO9 Black را با 350 دلار تخفیف خریداری کنید که شامل اشتراک یک ساله سرویس GoPro و چندین لوازم جانبی است. HERO9 Black پیشرفت های کوچکی نسبت به مدل قبلی خود دارد ، مانند تثبیت بهتر ، دوام باتری بهتر ، فیلم 5K و عکس های 20MP.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*