11 هدایایی که تجربه نوشیدن شراب را تقویت می کنند – LifeSavvy


سه لوازم شراب ، از چپ به راست: شیشه عایق ، کولر شراب و هوادهی بطری.
چوب پنبه / وینگلاس / وینتوریو

هنگام خرید هدیه برای کسی که عاشق شراب است ، چیزی منحصر به فردتر از بطری انتخاب کنید. این هدایا تجربه نوشیدن شراب را افزایش می دهد – و سرگرم کننده هستند.

نوشیدن شراب می تواند به سادگی باز کردن یک بطری و ریختن یک لیوان باشد. اما محصولات زیادی نیز وجود دارند که می توانند حتی یک بطری شراب ارزان را انتخاب کرده و طعم آن را بسیار بهتر کنند.

اینها محصولی هستند که اگر در زندگی خود مطمئن نیستید که چه عاشقی شراب بخرید ، قابل تأمل است. البته دریافت هدیه یک بطری شراب همیشه خوب است ، اما گزینه های زیر کمی خاص و شخصی تر احساس می شوند و آنها می توانند برای مدت طولانی از آنها استفاده کنند. برای افزایش تجربه شراب خود در خانه ، هدایای زیر را بررسی کنید:

تصفیه کننده شراب Ullo

تصفیه کننده شراب Ullo که روی لیوانی استوار است که از طریق آن شراب ریخته می شود.
همه جوره

بیشتر بطری های شراب حاوی مقدار مشخصی سولفیت است ، ترکیباتی که برای حفظ شراب و ماندگاری بیشتر آن ساخته شده اند. اما سولفیت ها برای بسیاری از افراد نگران کننده است و می تواند منجر به سردرد ، مشکلات گوارشی و حتی تحریک تنفسی شود ، به خصوص برای کسانی که به سولفیت حساس هستند.

تصفیه کننده شراب Ullo تنها محصول موجود در بازار است که در واقع می تواند سولفیت ها را به راحتی از شراب شما پاک کند. آن را روی لیوان شراب شما قرار می دهند (یا حتی روی یک ریخته گر) و سپس کسی از طریق آن شراب می ریزد. این فیلتر سولفیت ها و رسوبات را می گیرد ، در حالی که طعم طبیعی را بازیابی می کند.

همچنین به عنوان هوادهار کمک می کند تا طعم شراب شما را آشکار کند. علاوه بر این ، به نظر زیبا ، کوچک و جمع و جور است و استفاده از آن بسیار آسان است. این وسیله ای عالی برای هر کسی است که دوست دارد شراب بنوشد.

Vinglace Wine Chiller

خنک کننده شراب Vinglace که پشت میز با میوه و شراب نشسته است.
وینگلا

آیا کسی را می شناسید که شراب سفید یا گلاب را کاملاً خنک ترجیح دهد؟ تکه های یخ تقلبی و ابزارهای مشابه همیشه به خوبی کار نمی کنند ، اما چیزی شبیه به این Vinglace Wine Chiller کار را انجام می دهد و بسیار زیبا است که نگاه کنید.

این جعبه فولاد ضد زنگ عایق خلاuum یک بطری شراب از قبل خنک شده را در خود نگه می دارد و آن را در دمای مناسب نگه دارید ، خواه بیرون نشسته باشید یا داخل آن. مصرف کننده بطری شراب خود را خنک می کند ، سپس آن را در اینجا قرار می دهد تا مجبور نشود هر بار که می خواهد لیوان دیگری بریزد ، به یخچال برود. این برای افرادی که به طور منظم شرکت دارند بسیار عالی است – یا فقط راحتی خود را می خواهند!

هوادهی و تلگراف شراب Vintorio

همیشه باید یک بطری شراب نفس بکشد تا بهترین طعم را داشته باشد ، اما ما همیشه وقت آن را نداریم. هوادهنده راهی آسان برای بدست آوردن طعم مطلوب شراب است بدون اینکه دور آن بنشینید و منتظر باشید تا به آنجا برسد.

با بیش از 7000 بررسی مثبت برای آمازون ، Vintorio Wine Aerator and Pourrer مورد علاقه علاقه مندان به شراب است. استفاده از آن آسان است زیرا فقط به بطری شراب متصل می شود و واقعاً به خوبی کار می کند: محفظه هوادهی و سیستم دریافت هوا اکسیژن مناسبی را در شراب می ریزند و حباب را می توانید حین ریختن ببینید (حباب می خواهید).

همچنین ریختن یک لیوان عالی بدون ریختن آن را آسان می کند و شکافتن آن برای تمیز کردن نسیم است.

Corkcicle لیوان شراب عایق سه گانه

به دنبال گزینه هدیه کوچکتر و ارزان تر هستید؟ لیوان شراب Corkcicle عایق بندی شده سه گانه را امتحان کنید ، که برای دوستداران شراب که دوست دارند شراب خود را در سفر بنوشند ایده آل است (من شخصاً دوست دارم از خودم در ساحل استفاده کنم).

دارای کناره های تخت است که به راحتی قابل چسبیدن است ، پایین آن را نمی لغزد بنابراین در جای خود قرار می گیرد و یک درب کشویی دارد بنابراین هیچ چیز نمی ریزد. همچنین عایق بندی سه گانه است تا لیوان شما را در دمای مناسب نگه دارد تا خنک بماند. همچنین در گزینه های مختلف رنگی موجود است – و البته می تواند برای هر چیزی استفاده شود ، نه فقط برای شراب!

سیستم حفظ شراب Coravin مدل 3 SmartClamp

سیستم حفظ شراب Coravin مدل 3 SmartClamp
کوراوین

شاید ناامیدکننده ترین نکته در مورد باز کردن یک بطری شراب این باشد که باید فوراً تمام شود – بطری معمولاً فقط چند روز قبل از تغییر طعم اکسیژن و تحریک رشد باکتری ها مفید است.

به همین دلیل این سیستم نگهداری شراب Coravin مدل 3 SmartClamp بسیار جالب (و ارزش خرید آن) را دارد. سیستم ثبت اختراع به شما امکان می دهد بدون برداشتن درپوش از یک لیوان شراب لذت ببرید. این سیستم دور تنگنا را دور می زند ، یک سوزن فوق العاده نازک در درپوش نفوذ می کند تا شراب بیرون بیاید و سپس درپوش به طور طبیعی دوباره بسته می شود تا شراب درون آن بماند.

به عبارت دیگر ، هر کسی که این را داشته باشد می تواند فقط از یک لیوان شراب لذت ببرد ، سپس بطری را کنار بگذارید تا هر زمان که بخواهد آن را تمام کند. نابغه

درب بازکن برقی Secura

آیا واقعاً درک یک شراب باز کن دستی بسیار دشوار است؟ برای بعضی از ما (از جمله من) ، بله! درب بازکن برقی فوق العاده راحت است و همه حدس ها را می زند – همراه با امکان شکستن درپوش.

این درب بازکن برقی Secura یک گزینه ارزان قیمت بسیار عالی است. مانند افسون عمل می کند ، بر فراز بطری شراب شما پرواز می کند و با لمس یک دکمه چوب پنبه را به راحتی و به آرامی می کشد. این یک پایه پر کننده دارد ، که یک روش عالی برای ذخیره آن است ، اگرچه 30 بطری شراب با یک بارگیری مجدد باز می شود. جمع و جور ، ظریف و همراه با برش فویل است. من یکی از آنها را دارم و کاملاً آن را دوست دارم و می توانم تأیید کنم که یک هدیه عالی خواهد بود!

سیلر تاج شامپاین Le Creuset

یک بطری شامپاین باز به اندازه یک بطری شراب قرمز یا سفید باز دوام ندارد ، زیرا به سرعت می تواند صاف شود و بدون حباب چه فایده ای دارد؟

Sealer Champagne Crown Sealer Le Creuset گزینه مناسبی برای دوستداران شامپاین است. مهر و موم لاستیکی ضد آب و ایمن تاج بطری را برای تکمیل کربناسیون و حفظ طعم و مزه و پایان بطری های باز شامپاین و شراب گازدار برای روزها احاطه کرده است. این کار لذت بردن از فقط یک یا دو لیوان شامپاین را بدون از دست دادن بطری آسان می کند.

پمپ صرفه جویی در شراب Vacu Vin

یک گزینه کوچک و ارزان که باعث پر کردن مجدد یا هدیه Secret Santa می شود ، این پمپ صرفه جویی در شراب Vacu Vin است. با بیش از 8000 بررسی مثبت برای آمازون ، به نظر می رسد یک ابزار کوچک موثر است که مردم آن را دوست دارند.

این یک بطری شراب باز می شود ، کاربر آن را چندین بار پمپ می کند و هوای اضافی را از بطری شراب خارج می کند. از بین بردن اکسیژن ، بطری را تازه نگه می دارد و طعم آن تا 10 روز هنگامی که درپوش های موجود در بطری شراب نگه داشته می شود ، عالی است. استفاده از آن بسیار آسان است ، برای ذخیره سازی آسان نیز کم است و به گفته بازرسان واقعاً کارایی دارد.

کولر شرابی قطب جنوب با ستاره

نگهداری شراب در دمای مناسب قسمت مهمی از نگهداری آن است. یخچال های شراب می توانند بسیار گران شوند ، اما در واقع یک هدیه عالی است.

این کولر شرابی قطب جنوب یک نمونه عالی است. موجود در سه گزینه مختلف ، شراب را در سطح ایده آل دما ، نور و رطوبت نگه می دارد. درب شیشه ای تقویت شده دارای بسته شدن هوا است و نور LED آبی نرم در آن به شراب آسیب نمی رساند. بسیار ساکت ، بدون لرزش و دارای پایه های قابل تنظیم و یک صندوق عقب قابل جابجایی است.

چوب پنبه هوا

چوب پنبه هوا
کورکل

Corkcicle Air یکی دیگر از راه های واقعاً عالی برای خنک سازی شراب شما بدون آبیاری و یا گذاشتن آن در یخچال است. چوب پنبه خود را در فریزر خنک کنید ، سپس شراب را درون بطری بریزید تا خوب و تازه شود بدون اینکه رقیق شود.

و به عنوان یک پاداش ، همچنین به عنوان هواده و پرکننده کار می کند. قسمت بالای ریختن شراب را هوادهی می کند تا بهترین طعم را داشته باشد ، در حالی که ریختن از ریختن آزار دهنده جلوگیری می کند. نگهداری آن بسیار آسان است (حتی در صورت عدم استفاده می توان آن را در فریزر رها کرد ، بنابراین آماده استفاده است) و بسیار خوب کار می کند.

کارافه شراب از Chateau

بطری شراب طوری طراحی شده است که هوا به راحتی وارد نشود ، به طوری که شراب بیشتر دوام می آورد ، که بسیار عالی است – اما اگر شما واقعاً می خواهید شراب خود را تهویه کنید و اکسیژن آزاد کنید تا طعم بهتری داشته باشد ، باید از یک ریش استفاده کنید.

این پیشخوان شراب Le Chateau یک گزینه زیبا و مقرون به صرفه است که یک هدیه واقعاً متفکرانه را رقم می زند. این یک اتاق بسیار قابل تنفس به شراب می دهد و می تواند یک بطری شراب با فضای تنفس مطلوب را در خود جای دهد. این یک دهانه شیب دار برای ریختن آسان دارد و بارگیری آن بسیار چشمگیر است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*