11 هدیه برای همه کسانی که اکنون از خانه کار می کنند – LifeSavvy


نمونه هایی از هدایای عالی برای افرادی که از خانه کار می کنند مانند صندلی ارگونومیک ، دستگاه اسپرسو و هدفون های کاهش دهنده صدا.
گایام / برویل / بوز

احتمال اینکه چند فرد نزدیک در آینده قابل پیش بینی از راه دور کار کنند خوب است. با هر یک از این هدیه ها که مناسب هر کسی است که در خانه کار می کند ، تجربه آنها را بهتر کنید.

با توجه به وضعیت فعلی COVID-19 ، بسیاری از افرادی که می شناسید ممکن است تا زمانی در سال 2021 به دفتر مراجعه نکنند. در حالی که قطعاً کار از راه دور مزایای خود را دارد ، اما معایبی نیز دارد.

تمام روز در خانه بودن نه تنها می تواند حواس شما را پرت کند بلکه می تواند منجر به کم تحرکی شود. به همین دلیل هدیه هایی که باعث راحتی بیشتر فرد در هنگام کار در خانه می شوند ضمن افزایش بهره وری و انگیزه ایده آل هستند. در زیر چند گزینه عالی آورده شده است.

هدست بی سیم بلوتوث Bose QuietComfort 35 II

همه افراد این کار را ندارند که در یک خانه ساکت و خالی کار کنند. بیشتر افراد در آنجا با فرزندان ، شریک زندگی و / یا سایر اعضای خانواده در آنجا هستند. این بدان معنی است که همه چیز می تواند کاملاً پر سر و صدا باشد ، بنابراین یک مجموعه بسیار خوب از هدفون های کاهش دهنده سر و صدا ، مانند Bose QuietComfort 35 II ، یک هدیه ویژه ویژه را رقم می زنند.

آنها سه سطح کاهش سر و صدا را ارائه می دهند ، بنابراین شما واقعا می توانید دکمه های خود را فشار دهید و بدون حواس پرتی روی کار تمرکز کنید. همچنین می توانید از برنامه Bose برای کنترل آنها استفاده کنید و الکسا را ​​برای راحتی بیشتر زندگی فعال کرده است.

کیت انرژی بخش معطر درمانی L’or de Seraphine

کیت انرژی بخش معطر درمانی L'or de Seraphine
سرافین

یک مجموعه شمع بسیار زیبا یک هدیه خوب برای همه است زیرا احتمالاً چیزی است که آنها هرگز برای خود نخواهند خرید. هنگامی که وقت زیادی را در خانه می گذرانید ، دور و بر بودن شمع ها نیز خوب است. آنها در حالی که کار نمی کنید بسیار بوی خوبی دارند.

این مجموعه L’or de Seraphine Aromatherapy Energize مخصوصاً عالی است زیرا شامل رایحه هایی است که برای ایجاد انرژی بیشتر و هوشیاری بیشتر به شما طراحی شده اند. شمع منصور مراکش شامل نت هایی از لیمو ، ترنج و زنجبیل مرکبات برای تحریک حواس است ، در حالی که مایا دارای نت هایی از گریپ فروت ، گل سوسن و گشنیز است تا روحیه شما را بهتر کند.

به عنوان یک پاداش ، آنها بسته بندی های بسیار زیبایی دارند و قوطی ها آنقدر زیبا هستند که گیرنده شما می خواهد دوباره از آنها استفاده کند. او می تواند پس از سوختن شمع ها آنها را به سادگی تمیز کرده و از آنها برای نگهداری استفاده کند.

ساعت Garmin Venu SQ

وقتی از خانه کار می کنید ، می توانید به راحتی از رختخواب بیرون بیایید و برای بقیه روز مستقیم به سمت کاناپه بروید. اما یک ساعت تناسب اندام ، مانند Garmin Venu SQ ، می تواند انگیزه شما را برای کمی بیشتر تحرک و برداشتن مراحل را فراهم کند.

این ساعت نه تنها ظریف است ، بلکه دارای ویژگی های بسیاری است. این دارو همه چیز ، از جمله سطح انرژی ، تنفس ، هیدراتاسیون ، استرس ، خواب ، چرخه قاعدگی ، ضربان قلب پیش بینی شده ، مراحل و موارد دیگر را کنترل می کند.

حتی می توانید آهنگ ها را به آن بارگیری کنید و از طریق هدست بی سیم و بدون تلفن متصل شوید. علاوه بر این ، اگر می خواهید در خانه تمرین کنید ، بیش از 20 برنامه ورزشی از قبل بارگیری شده وجود دارد که به شما کمک می کنند.

برنامه ریز فاکس هوشمند

اگر مطمئن نیستید که برای کسی چه باید بکنید ، یک برنامه ریز معمولاً یک شرط کاملاً مطمئن است. این یکی از Clever Fox به دوست شما کمک می کند تا از همه چیز بالاتر باشد ، هر چقدر هم جمع شود. همچنین بسیار زیبا به نظر می رسد و حتی برای ایمن نگه داشتن جعبه کادو همراه است.

این برنامه ریز درجه یک فضای کافی و یک طرح ساده برای نوشتن وظایف و قرارهای روزانه را دارد. همچنین صفحات بررسی ماهانه وجود دارد که به شما کمک می کند در بالای اهداف خود باشید. علاوه بر این ، از آنجا که هیچ تاریخی ندارد ، می توانید در هر زمان از سال از آن استفاده کنید. همچنین جایی برای اهدافی وجود دارد که می خواهید به آنها الهام دهید.

روکش زیبا ، کاغذ بادوام ، نگهدارنده قلم و برچسب های تزئینی ، این را یک هدیه عالی می کند.

اشتراک جهانی Yums

اشتراک جهانی Yums
یام جهانی

تهیه غذای میان وعده های بسیار خوب هنگام کار در خانه بسیار خوب است و جعبه اشتراک صبحانه راهی منحصر به فرد برای انجام این کار است. این واقعاً هدیه ای است که همچنان اهدا می شود زیرا دوست شما فقط یک جعبه دریافت نمی کند بلکه هر چند هفته یکبار جعبه دریافت می کند.

Universal Yums یک انتخاب سرگرم کننده است. هر ماه به کشوری متفاوت اختصاص دارد ، بنابراین گیرنده میان وعده هایی را که هرگز در مورد آنها نشنیده است ، میان وعده هایی که همیشه می خواسته امتحان کند یا میان وعده هایی که فکر نمی کرده ام امتحان کند ، دریافت می کند. هر جعبه شامل یک کتابچه است که تمام موارد را توضیح می دهد و دریافت و سپس بلعیدن آنها بسیار سرگرم کننده است.

دمپایی یوبفن

یک نکته خوب در مورد کار در خانه این است که شما مجبور نیستید کفش بپوشید – جوراب یا دمپایی به خوبی کار خواهد کرد. به همین ترتیب ، داشتن یک جفت دمپایی خوب است ، به خصوص هنگامی که وارد ماه های سردتر می شویم. این جفت کف حافظه از Ubfen برای مردان و زنان به خوبی کار می کند.

آنها از قسمت بالایی بافتنی قابل تنفس ساخته شده اند ، بدون اینکه احساس گرما کنند ، پاها را دنج نگه می دارند. پوشش کرکی و مخمل خواب دار نیز تسکین دهنده و خوش طعم است. زیره لاستیکی ضد لغزش همچنین پوشیدن آنها را از داخل یا خارج آسان می کند و طراحی ساده با همه چیز همراه است.

Cubii زیر میز بیضوی

اگر کسی را می شناسید که در هنگام کار در خانه سعی در فعالیت بیشتر داشته باشد ، ممکن است بخواهید Cubii Under Desk Elliptical بگیرید. این هدیه لوکس ایده خوبی است! به شما امکان می دهد در حالی که روی کاناپه یا میز نشسته اید ، کمی ورزش کنید.

این بیضوی جمع و جور به شما امکان می دهد تا هر ساعت 125 کالری بسوزانید. بسیار آرام و روان است و مخصوصاً برای کسانی که بدنبال تأثیر کم هستند بسیار عالی است. می توانید از آن با برنامه Cubii که با تلفن ، Fitbit یا Apple Health Kit شما همگام سازی می شود استفاده کنید. سپس می توانید مسافت پدال ، کالری سوزانده شده و موارد دیگر را ردیابی کنید!

فنجان هوشمند برای کنترل دما

اگر کسی را می شناسید که تمام روز قهوه یا چای می نوشد ، تهیه این فنجان هوشمند کنترل درجه حرارت Ember را در نظر بگیرید ، این نوشیدنی را برای مدت زمان طولانی گرم نگه می دارد. این به این معنی است که دوست دختر شما ممکن است مدتی همه چیز را در مورد این فنجان قهوه فراموش کند و وقتی که به نوشیدن آن فکر می کند ، هنوز مزه آن را بچشد.

این جام هوشمند از طریق یک برنامه تلفن هوشمند کنترل می شود ، جایی که دوست شما می تواند دما را تنظیم کند ، از پیش تنظیمات را سفارشی کند ، اعلان ها را دریافت کند و موارد دیگر. این فنجان همچنین وقتی خالی است به خواب می رود و با احساس حرکت یا مایع از خواب بیدار می شود. همچنین دارای روکش سرامیکی ضد خش است که برای شستن دست بی خطر است.

توله قهوه اطلس

توله قهوه اطلس
توله قهوه اطلس

اگر شخصی که برای آن خرید می کنید هر روز قهوه خود را درست کند ، کافی شاپ آتلاس ایده ایده خوبی برای اشتراک است. این سرویس یک یا دو کیسه (به انتخاب شما) قهوه پخته شده از بهترین مناطق رشد یافته در جهان ارسال می کند.

هر کیسه همچنین شامل توصیه های آماده سازی و کارت پستال از هر کشور است. تمرکز اصلی روی قهوه است که جالب و خوشمزه است. می توانید اشتراک سه ، شش یا 12 ماهه را به عنوان هدیه انتخاب کنید که همچنان اهدا شود.

دستگاه قهوه و اسپرسو Breville Vertuo

شاید شخصی که می خرید ، لاته و کاپوچینو را به قهوه قدیمی معمولی ترجیح دهد. اگر آنها هنوز دستگاه نسپرسو ندارند ، قطعاً به دستگاهی نیاز دارند و Breville Vertuo گزینه بسیار خوبی است.

استفاده از آن نیز نمی تواند آسان تر باشد – به عنوان یک دستگاه اسپرسو Keurig تصور کنید (اگرچه قهوه معمولی نیز درست می کند). قهوه ای از این دست اغلب نام بدی پیدا می کند ، اما نسپرسو خوشمزه است و راحتی آن ارزش آن را دارد. این دستگاه سفرهای صبحگاهی ما به استارباکس را کامل می کند.

اگر دوست شما شیر کاملاً کف دار را ترجیح می دهد می توانید دستگاه را با Aeroccino همراه کنید.

صندلی توازنی کلاسیک گایام

صندلی توپی Gaiam Classic Balance هدیه ای منحصر به فرد است که همچنین گران قیمت نیست. این صندلی توسط متخصصان بهداشت و تناسب اندام طراحی شده است ، همچنین یک صندلی انعطاف پذیر فراهم می کند که همچنین باعث ایجاد تراز مناسب در پشت می شود تا درد و درد ناشی از نشستن در طول روز را تسکین دهد.

از آنجا که باید روی این صندلی تعادل داشته باشید ، باید حرکت کنید. این ذهن و بدن شما را درگیر می کند ، که می تواند بهره وری و تمرکز را افزایش دهد. بی دست و پا یا خیلی بزرگ نیست و بهتر از این است که فقط روی یک توپ ورزشی بنشینید که دارای پشتی نیز باشد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*