11 هدیه برای هنرمند تازه کار در زندگی شما – LifeSavvy


نوجوانی در حال نقاشی روی سه پایه است.
ESB Professional / Shutterstock

اگر شما یک هنرمند جوان در زندگی خود دارید ، اکنون زمان مناسبی است که برخی موارد عالی را به آنها اهدا کنید. این که آیا آنها نقاشی می کنند یا نقاشی می کنند ، چیزی در این لیست وجود دارد که آنها را به ایجاد الهام می دهد.

پد جهانی برای مجریان

دفترچه ای برای هنرمندان Mix-Media Canson XL.
کانسون

اگر هنرمند شما هنوز از رسانه خود مطمئن نیستید یا نمی دانید چه نوع هنری را انجام می دهید ، یک پد هنرمند ترکیبی ممکن است بهترین انتخاب باشد. این پد کاغذی به طراحی ، نقاشی ، رنگ آمیزی و سایر موارد امکان پذیر است. همانطور که از نام آن پیداست ، برای رسانه های مختلط ایده آل است.

مجموعه هنری لوکس برای مبتدیان

این مجموعه کاملی از رسانه ها برای مبتدیان یا هنرمندانی است که مطمئن نیستند می خواهند چه چیزی ایجاد کنند. اگرچه این مجموعه عظیم از 143 مورد هنری همراه با پاستل است ، اما این فقط برای کودکان خردسال نیست. بزرگسالان جوان نیز از استفاده از آبرنگ ، مداد رنگی ، پاستیل روغنی و سایر مواد مصرفی لذت خواهند برد.

مجموعه نهایی مداد برای طراحی

برای طراح ، این کیت همه چیز را دارد – فقط کاغذ اضافه کنید. این مجموعه 35 تکه شامل مواردی فراتر از مجموعه مدادهای اصلی طراحی شماست. علاوه بر این ، خودکارهای ذغالی ، مداد گرافیت ، پاک کن ، کلیپس و موارد دیگر دریافت می کنید.

قلم های هنری

قلم های هنری برای کسانی که می خواهند نقاشی های خود را یک قدم جلوتر بردارند عالی است. Pigma دارای چندین قلم عالی در اندازه ها و سبک های مختلف است. با استفاده از جوهر با کیفیت بایگانی ، شما می دانید که هنرمند جوان شما قادر به خلق هنری است که سالها آینده زیبا به نظر می رسد.

جدول صرفه جویی فضایی برای تهیه

چندین نقاشی روی یک میز نقاشی نشسته است.
سقوط در هنر

مکان مناسب برای نقاشی یا نقاشی اهمیت دارد ، بنابراین داشتن یک میز نقاشی به راحتی در دسترس برای هنرمندان در هر سنی مفید خواهد بود. برای این میز پیشخوان که می توانید روی میز و یا حتی میز ناهار خوری استفاده کنید ، مجبور نیستید فضای زیادی داشته باشید.

قلم موی رنگ آمیزی

کسانی که می خواهند نقاشی بکشند با تهیه یک مجموعه عالی از برس برس هیجان زده می شوند. این مجموعه 40 تایی Benicci شامل تمام اندازه هایی است که برای شروع به یک هنرمند نیاز دارید. همچنین با داشتن دسته های آسان برای همه اندازه دست ها ، استفاده از آنها راحت است.

شوینده قابل اطمینان برای تمیز کردن برس ها

یکی از راه های جلوگیری از خراب شدن یا خراب شدن این برس ها ، مراقبت و نظافت مناسب است. با استفاده از پاک کننده برس ، می توانید برس های رنگ را بدون دویدن به سینک ظرفشویی بین رنگ ها به راحتی بشویید. همچنین فضای کافی در اختیار شما قرار می دهد تا برس های شما در هوا خشک شوند.

پالت رنگی چندگانه

در مورد پالت ها گزینه های متنوعی وجود دارد. با این حال ، تخته تخت فضای بیشتری برای اختلاط رنگ ها فراهم می کند و بسیار کمتر از کاغذ پالت است. در این مجموعه سه اندازه پالت ساخته شده از اکریلیک قوی دریافت می کنید.

ست رنگ اکریلیک

در حالی که روغن گزینه های بیشتری برای مخلوط کردن ارائه می دهد ، اما به سهام بیشتری نیز نیاز دارد. هنرمندان باهوش و خلاق می توانند کارهای بسیار زیادی با رنگ های اکریلیک انجام دهند. مبتدیان تفاوت زیادی بین این دو رسانه مشاهده نخواهند کرد.

علاوه بر این ، اکریلیک روش کمتری را برای خیساندن پای آنها با رنگهایی که به راحتی برسهای رنگ را شستشو می دهد ارائه می دهد (فقط آب اضافه کنید). این ست 24 رنگه توسط Arteza یک بسته استارت ارزان قیمت برای هنرمندان مبتدی است.

مجموعه بادبان های کشیده

مردی که روی بوم کشیده ساحل نقاشی می کشد.
ققنوس

وقتی هنرمند شما نقاشی روی کاغذ را تمام کرد ، به چند بوم نیاز دارد. شما می توانید معاملات عالی در مورد چند بسته را در اندازه های مختلف پیدا کنید. ققنوس بادبان های کشیده ای را ارائه می دهد که اندازه آنها از 5 7 7 اینچ تا 18 24 24 اینچ است.

سه پایه تاشو

مطمئناً اگر از بوم استفاده می کنید ، هنرمند تازه کار شما به سه پایه احتیاج دارد. وجود بوم در سطح مناسب چشم ، نیاز به بوم های متعدد یا تغییر وضعیت را از بین می برد. موردی که برای ذخیره سازی و مسافرت آسان جمع می شود ، مانند آنچه در T-Sign وجود دارد ، نیز مناسب است!


در دسترس بودن بیشتر موارد در این لیست به این معنی است که شما می توانید تعدادی از آنها را برای هنرمند تازه کار در زندگی خود انتخاب کنید. آنها از کمک شما در به دست آوردن تمام ابزارهای مورد نیاز برای خلق آثار هنری عالی قدردانی خواهند کرد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*