12 ایده هدیه خواب را که دوستانتان دوست دارند ، تغییر دهید – LifeSavvy


هدایای خواب ، از چپ به راست: چراغ کاسپر گلو ، ملحفه های بروکلین و بالش بنفش.
کاسپر / بروکلین / بنفش

دستیابی به خواب خوب باید در لیست اولویت های افراد قرار داشته باشد ، اما به نوعی همیشه می تواند از ما دور شود. در این فصل تعطیلات با این هدیه های خواب زیبا ، به دوستان خود خواب بهتر داشته باشید.

ملحفه دنج

در مورد خواب ، راحتی پادشاه است! سرمایه گذاری در ملحفه های نرم و مرغوب به شما کمک می کند تا در دمای مناسب و دنج بیشتری در رختخواب بمانید.

دوستان شما قطعاً از مجموعه ورقهای لوکس Brooklinen استقبال خواهند کرد ، زیرا آنها نرم و لطیف روغنی هستند. آنها از پارچه نخ و ساتن 480 تایی ساخته شده اند و احساس ابریشمی می کنند و دارای براقیت لوکسی هستند.

این مجموعه شامل یک ملحفه نصب شده و یک ملحفه تخت و دو روبالشی است. در پنج رنگ مختلف و همه اندازه های تختخواب ممکن وجود دارد.

نور خواب

نورپردازی نقش زیادی در کیفیت خواب دارد. در حالی که برخی از افراد حتی در وسط روز نیز به خواب رفتن و خوابیدن مشکلی ندارند ، اما بسیاری از آنها برای خواب راحت به نور کمتری یا یک محیط کاملا تاریک احتیاج دارند.

Casper Glow چراغی با نور کم است که برای استفاده در هنگام خواب طراحی شده است. نور گرم بدن شما را به سمت تخت هدایت می کند و سپس به تدریج کاهش می یابد تا شما را بخوابد. همچنین صبح به آرامی از خواب بیدار می شود و به تدریج اتاق را پر از نور می کند و ریتم شبانه روزی شما را فعال می کند.

این چراغ جادویی هدیه ای مناسب برای هرکسی است که در خوابیدن مشکل دارد. همچنین می تواند به آنها کمک کند تا الگوی خواب خود را برای بهبود کیفیت خواب تغییر دهند.

بالش پشتیبانی

آیا چیزی شبیه بالش کامل وجود دارد؟ احتمالاً نه ، اما مورد Purple Harmony قطعاً خیلی نزدیک است! از همان ماده مشبک نرم ، اما حمایتی و بنفش ساخته شده است که تشک های این شرکت از آن ساخته شده است.

مانند یک تشک ، جریان هوا از طریق مجاری فضای باز به شما کمک می کند تا تمام شب را خنک نگه دارید. پوشش رطوبت خنک کننده نیز صاف نمی شود ، اما شکل خود را برای پشتیبانی کامل از سر حفظ می کند.

این بالش یک هدیه عالی برای هر دوستی است که غالباً از درد گردن یا ریختن در تمام شب شکایت دارد.

ماهواره ربات مخمل خواب دار

خانمی که با بالش ربات Somnox خوابیده است
سامنوکس

اگر دوست شما واقعاً به بخش خواب نیاز به کمک دارد ، بالش روبات Somnox را برای او تهیه کنید. سرعت تحریک و تنفس را کاهش می دهد ، در حالی که ضربان قلب و فشار خون را برای خواب زمستانی مطلوب کاهش می دهد.

بالش همچنین موسیقی آرام بخشی را برای تقویت حالت مراقبه ای و کاهش استرس انجام می دهد. همچنین می تواند از طریق برنامه Somnox متناسب با کاربر سفارشی شود.

تشک با کیفیت بالا

وقتی ستون فقرات شما به خوبی حفظ شود ، خواب بهتر شب را تضمین می کند. در اینجا یک اختراع عالی دیگر از کاسپر – تشک کف اصلی او وجود دارد. کف دوتایی آن برای تسکین قسمت فوقانی بدن در اطراف شانه ها نرم است ، اما در زیر ران ، کمر و کمر ثابت است تا ستون فقرات را تراز کند.

این تشک بدون مواد سمی یا مضر ساخته شده است و حتی برای محیط زیست نیز تأیید شده است. اما بهترین قسمت این است که این شرکت در طی 100 روز پس از خرید ، بازده رایگان ارائه می دهد ، بنابراین دوست شما 100 شب برای تست آن فرصت خواهد داشت!

پتو وزنه دار

پتوهای وزنی در میان کسانی که مشکل خواب دارند بسیار محبوب هستند. به نظر می رسد که یک حوله سنگین استرس را کاهش می دهد و خواب شما را بسیار راحت تر می کند ، بنابراین مطمئناً هر یک از دوستان بی خوابی شما را دوست خواهد داشت!

پتوی وزنه دار ZonLi بیش از 14000 بررسی در آمازون دارد. همچنین در 11 وزن مختلف و رنگ های متنوع ارائه می شود ، بنابراین می توانید برای هر یک از عزیزان خود یکی از بهترین ها را انتخاب کنید.

دستگاه صدای سفید

در این دنیا دو نوع انسان وجود دارد: کسانی که می توانند نزدیک ریل قطار بخوابند و کسانی که حتی نمی توانند پنجره های خود را باز بگذارند. اگر دوستی دارید که در گروه دوم قرار می گیرد ، ممکن است این دستگاه صوتی Snooz White Noise همان چیزی باشد که آنها نیاز دارند.

صدای آرام یک طرفدار واقعی که جذب نمی شود ، به مسدود شدن هر صدایی از محیط اطراف کمک می کند. همچنین نشان داده شده است که صدای سفید به خواب رفتن افراد کمک می کند و Snooz یکی از بهترین ماشین های موجود در بازار است.

سشوار

فن و دستگاه تصفیه هوا دایسون.
دایسون

یکی دیگر از جنبه های مهم کیفیت هوا در اتاق خواب ، تمیزی و جریان هوا است. بدون باز كردن پنجره ، وارد كردن هوای تازه و اجازه گردش آن دشوار است. حتی وقتی پنجره ها باز است ، خاک می تواند وارد خانه شما شود و حتی باعث تنفس و مشکلات خواب شود.

وارد Dyson Pure Hot + Cool شوید ، یک فن آینده نگر با فیلتر HEPA که آلرژن ها و ناخالصی ها را می گیرد. علاوه بر خنک نگه داشتن چیزها ، می تواند اتاق را با عملکرد بخاری فضایی گرم کند و در هر زمان از سال مفید باشد. فن ساکت است و می تواند در یک مکان خاص هدف قرار گیرد یا چرخانده شود تا فضای بیشتری را پوشش دهد.

این هدیه مناسب تعطیلات است ، به ویژه برای کسانی که حیوانات خانگی یا نوزادان کوچک دارند.

و اگر به دنبال یک فن عالی بدون قیمت Dyson هستید ، Honeywell HT-908 یک گزینه عالی و با کیفیت است. این اساسی است ، اما قابل اعتماد است.

Bose Sleepbuds

استاد صدا ، Bose ، آرزوهای کاملی برای پوشاندن صدا و بهبود کیفیت خواب دارد. آنها همراه با برنامه Bose Sleep ، کتابخانه ای شامل 30 اصوات متصدی ارائه می دهند تا همه بتوانند بهترین مورد را برای آن پیدا کنند.

آنها ریز هستند ، در گوش ناراحتی ایجاد نمی کنند و هدیه ای مناسب برای تعطیلات برای این دوست هستند که به شدت نیاز به بهبود عادت های خواب دارد.

هدفون مدیتیشن Muse S

Muse S که “دستیار مراقبه شخصی” نامیده می شود ، ذهن ، قلب ، بدن و تنفس کاربر را کنترل می کند. این شامل “سفرهای خواب” ، مراقبه های هدایت شده و صداهای طبیعی و ذاتی مانند است که امواج مغزی را آرام می کند و شما را بی دردسر می خواباند.

Muse S یک هدیه عالی برای تعطیلات برای هر کسی که با بی خوابی یا بیدار شدن از خواب شبانه مشکل دارد ارائه می دهد. هدبند نرم ، راحت و سبک است ، بنابراین حتی مسافرت راحت است.

سربند خواب عمیق فیلیپس

فیلیپس با هدبند خواب عمیق خود وارد بازار کمک های خواب شده است. از نظر علمی ثابت شده است که به بهبود کیفیت خواب ، افزایش سطح انرژی ، افزایش هوشیاری و حتی کاهش خواب آلودگی در روز کمک می کند.

این دستگاه به سنسورهای دوگانه مجهز است و می تواند الگوهای خواب را ردیابی کرده و تمام شاخص های کلیدی را اندازه گیری کند ، سپس در برنامه SleepMapper نمایش داده می شوند. این قطعاً یک سرمایه گذاری است ، اما اگر خواب راحت حاصل نشود ارزش امتحان آن را دارد.

پخش کننده و مرطوب کننده هوا

گاهی اوقات خواب مشکل ساز می تواند ناشی از کیفیت هوا در اتاق باشد. هوای راکد و خشک مجاری تنفسی را تحریک کرده و خواب را بی قرارتر می کند. اگر دوستی دارید که در این بخش می جنگد ، این پخش کننده و مرطوب کننده روغن اساسی VicTsing می تواند به آنها کمک فوق العاده ای کند. تقریباً 10000 بررسی خوب از مشتریان راضی آمازون وجود دارد.

ساکت است اما قدرتمند و باعث می شود روغنهای اساسی در اتاق پخش شوند. حالت خواب تا نه ساعت مه منتشر می کند ، بنابراین نیازی به شارژ آن در شب نیست. فقط با چند قطره روغن اساسی آرامش بخش ، آرامبخش مانند اسطوخودوس یا بابونه ، چرت زدن آسان خواهد بود.


در این فصل تعطیلات به عزیزانتان یک خواب خوب و عمیق بدهید! در لیست گسترده ما چیزی برای همه وجود دارد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*