13 فیلم کریسمس که امسال آنها را تماشا می کنیم – Geek را مرور کنید


IMDB

دسامبر زمان جشن جشن و فعالیت های فصلی سرگرم کننده است. یکی از راه های مورد علاقه ما برای ورود به روحیه تعطیلات ، تماشای فیلم های کریسمس است. در اینجا برخی از موارد مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم ، از عناوین جدید ترسناک گرفته تا حرکات متحرک کلاسیک که کل خانواده می توانند از آن لذت ببرند.

هر فیلم در لیست ما برای مشاهده در دسترس است ، اما در سرویس های پخش جریانی مختلف است. از طریق سرویسی که قبلاً در آن مشترک شده اید یا از طریق سرویس دیگری مانند اجاره یا خرید می توان به آنها دسترسی داشت. از آنجا که هر یک ترکیبی منحصر به فرد از خدمات پخش جریانی دارند ، ما پیوند مشترکی را برای هر فیلم به سایتی به نام JustWatch ارائه داده ایم. این سایت لیست هر پلتفرمی را که می توان یک فیلم را روی آن پخش یا اجاره کرد ، پیدا کردن راه حل مشاهده که برای شما مناسب است آسان است.

1. کلاوس

https://www.youtube.com/watch؟v=taE3PwurhYM

پس از شناخته شدن به عنوان بدترین دانشجو در آکادمی پستی ، یسپر برای ایجاد یک دفتر پست به اسمرنسبورگ ، یک جزیره کوچک بالاتر از دایره قطب شمال ، اعزام شد. در اینجا او خود را با محلی های غیر دوست شهر روبرو می کند که با کسی صحبت نمی کنند و حتی نامه نمی نویسند. درست زمانی که می خواهد از مأموریت خود دست بکشد ، جسپر با یک معلم محلی و نجاری مرموز آشنا می شود و این سه نفر برای آوردن دوستی و خنده به شهر با هم متحد می شوند.

2. کرامپوس

https://www.youtube.com/watch؟v=h6cVyoMH4QE

این فیلم کمدی ترسناک با الهام از افسانه باستانی کرامپوس ، موجودی بت پرست که مجازات بی ایمانان را در کریسمس به همراه دارد. پسر جوانی که از کریسمس ناامید شده بود ، به طور اتفاقی دیو شیطانی را به خانه ناکارآمد خود احضار می کند ، جایی که جهنم تعطیلات در آن خراب است.

3. تنها در خانه

https://www.youtube.com/watch؟v=jEDaVHmw7r4

کوین مک کالیستر هشت ساله پس از اینکه به طور تصادفی در تعطیلات خانوادگی پیش از کریسمس رها شد ، سعی دارد از شرایط به بهترین شکل استفاده کند. با این حال ، او به زودی می فهمد که باید از خانه خود در برابر حملات سارقان نیمه صالح دفاع کند. این فیلم سبک و کارهای مسخره آن توسط روبه گلدبرگ ، آن را به یک کلاسیک محبوب و دوستدار خانواده تبدیل کرده است.

4. Gremlins

https://www.youtube.com/watch؟v=XBEVwaJEgaA

اووووووووووووووووووووووووووووووووووووود این موجود هیجان انگیز حوالی بیلی پلزر متمرکز است که در کریسمس یک حیوان خانگی عجیب و البته جذاب به نام Gizmo بدست می آورد. اما بیلی پس از نقض تصادفی یکی از سه قانون مهم همراه با مراقبت از موگویی ، وظیفه مقابله با انبوه گرملین هایی را که شهر وی را تصرف می کنند ، می کند.

5. تعطیلات کریسمس در National Lampoon

https://www.youtube.com/watch؟v=NBTTipJX-h4

گریسوالدز برای دیدار مجدد خانواده کریسمس آماده می شود ، اما اوضاع به سرعت برای کلارک ، همسرش الن و فرزندانشان ناخوشایند می شود. کلارک سعی می کند با تمرکز بر جایزه خوب کریسمس که دریافت خواهد کرد همه چیز را برطرف کند ، اما بدشانسی او فقط با اضافه شدن اعضای خانواده آزار دهنده و سایر بدبختی ها همچنان در حال رشد است.

6. همه راه را به هم بزنید

https://www.youtube.com/watch؟v=jhJYMEzQA-Q

هیچ چیز آمریکایی تر از جنگیدن با غریبه های کامل بر سر یک اسباب بازی در فصل خرید کریسمس نیست. گاهی اوقات مبارزه می تواند چنان شدید شود که حتی نابودگر … یعنی هوارد لنگستون نمی تواند جمعیت دیوانه را شکست دهد. هوارد که همیشه در محل کار مشغول است ، از دست دادن مسابقات کاراته پسرش غافل می شود. او سعی می کند جبران خسارت کند و از پسرش بخواهد شخصیت اکشن مورد نظر خود را به عنوان هدیه کریسمس طلب کند ، اما در همه جا فروخته شده است. چه مدت او می خواهد دستکش های خود را بر روی چهره محبوب بگیرد؟

7. سخت بمیرید

https://www.youtube.com/watch؟v=jaJuwKCmJbY

جان مک کلین ، پلیس نیویورک تلاش می کند تا در مهمانی کار کریسمس خود با همسر بیگانه خود آشتی کند ، اما پس از قفل شدن کل ساختمان توسط گروهی از تروریست ها ، توجه او به سرعت جلب می شود. سپس مک کلین متوجه می شود که برای نجات روز به او وابسته است. ییپ کی کی

8. جن

https://www.youtube.com/watch؟v=gW9wRNqQ_P8

بادی ، مردی با اندازه عادی ، هنگام شب کریسمس در کودکی در کیسه هدیه سانتا می افتد و از طریق دور به قطب شمال منتقل می شود. در اینجا او بزرگ شد و به عنوان یکی از یاوران سانتا در صنعت اسباب بازی کار کرد. او به اندازه صدف خوشحال است تا زمانی که احساس کند مناسب نیست. یک روز او تصمیم می گیرد به منهتن برود تا پدر بیولوژیکی خود را که ناشر اعتیاد به مواد مخدر است پیدا کند و زندگی جدیدی را در آنجا ایجاد کند. و حتی اگر پدرش تحت تأثیر خوش بینی ساكارین بادی قرار گرفته باشد ، ما فقط او را دوست داریم!

9. داستان کریسمس

https://www.youtube.com/watch؟v=cfjEZ88NHBw

این را تماشا کن – من جرات می کنم سه برابر شوم! کریسمس به سرعت در حال نزدیک شدن است و تنها چیزی که رالفی 9 ساله می خواهد یک تفنگ بادی Range 200 شات Red Ryder Carbine Action است. اما برای وحشت رالفی ، رویای کریسمس او توسط مادرش ، معلمش و حتی بابانوئل رد می شود ، که همه به او هشدار می دهند ، “تو چشم خودت را خواهی شلیک کرد.” آیا بالاخره آرزوی کریسمس او محقق می شود؟

10. سال بدون بابانوئل

https://www.youtube.com/watch؟v=pE0QHQe34R0

این معجزه Stopin-Motion توسط Rankin-Bass کلاسیک کریسمس است که تقریباً همه آن را دیده اند ، اما باز هم ارزش دیدن دارد. سانتا با احساس فراموش شدن توسط کودکان در سراسر جهان تصمیم می گیرد کریسمس را به مدت یک سال به نفع تعطیلات از دست بدهد. خانم کلاوس و دو جن در تلاشند بفهمند که حال و هوای این فصل کجا رفته است و برای بیدار شدن دوباره چه کاری باید انجام شود.

11. فاطمن

https://www.youtube.com/watch؟v=WjBjUF4Tb_k

به تازگی منتشر شده است چربی دنبال سر و صدا و ، می گویند نامتعارف ، بابا نوئل برای نجات تجارت رو به کاهش خود می جنگد. در همین حال ، یک کودک 12 ساله زودرس و (احتمالاً) شرور به نام بیلی یک آدمکش را استخدام کرده تا … بابانوئل را پس از قرار گرفتن یک تکه ذغال در جوراب کریسمسش … بیرون بکشد.

12. کابوس قبل از کریسمس

https://www.youtube.com/watch؟v=wr6N_hZyBCk

آیا فیلم هالووین است یا فیلم کریسمس؟ هیچ کس نمی داند تنها چیزی که ما می دانیم این است که عالی است و برخی افراد دوست دارند آن را حوالی کریسمس تماشا کنند ، بنابراین در لیست ما است. آثار کلاسیک تیم برتون به دنبال جک اسلینگتون ، پادشاه کدو تنبل هالووین تاون ، که به طور تصادفی به شهر کریسمس برخورد می کند و تصمیم می گیرد سانتا را ربود. او سپس سعی می کند کریسمس را به شهر هالووین بیاورد تا اوضاع را متزلزل کند ، اما فقط طبق برنامه عملی نمی شود.

13. کریسمس چارلی براون

https://www.youtube.com/watch؟v=34POOFRtHHc

آخرین اما مهمترین مورد این کلاسیک مورد علاقه کریسمس است که برای دهه ها سرگرم خانواده ها بوده است. این فیلم انیمیشن سبک چارلی براون را دنبال می کند ، که از مادیاتی که در فصل کریسمس می بیند شکایت دارد. لوسی پیشنهاد می کند که او مدیر مسابقات آینده کریسمس در مدرسه شود ، تلاشی که در مبارزات فراوان است ، به ویژه هنگامی که درخت کریسمس می افتد. به نوبه خود ، چارلی براون باید برای کمک به لینوس مراجعه کند.

JustWatch در حال حاضر لیست این فیلم را ندارد ، اما بادام زمینی خواص اخیراً توسط AppleTV + خریداری شده است ، بنابراین اگر در سیستم ثبت نام کنید می توانید آن را در آنجا تماشا کنید. با این وجود ، از 11 تا 13 دسامبر می توانید آن را به صورت رایگان در سرویس تماشا کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*