13 مورد NFL برای طرفدار فوتبال مورد علاقه خود – LifeSavvy


از چپ به راست: یک مدل از یک استادیوم از یک بلوک ساختمان ، فوتبال رسمی از NFL و یک پروژکتور برای روشنایی با آرم تیم.
FOCO / Wilson / Lite-imation

آیا به دنبال هدیه مناسب برای هدیه دادن به افراد زندگی خود هستید که در روح یک تیم فوتبال منفجر می شوند؟ خوب ، شما خوش شانس هستید! ما 13 بازدید مطمئن برای کمک به آنها در ابراز غرور تیمشان با سبک و سیاق جمع آوری کردیم.

فوتبال رسمی ویلسون

اگر طرفدار فوتبال در زندگی شما هنوز فوتبال اصلی Wilson Composite را ندارد ، وقت آن است که یکی را برای او تهیه کنید. ویلسون ، یکی از عناصر اصلی مطلق هر طرفدار NFL ، تنها فوتبال رسمی مورد استفاده در تاریخ NFL است.

از ویژگی های آن یک پوشش کامپوزیت محکم و پوشش مناسب برای دوام بیشتر و حداکثر کارایی در تمام شرایط آب و هوایی است. هدیه ای مناسب برای تعطیلات!

پیراهن NFL

یکی دیگر از موارد ضروری برای هر طرفدار فوتبال ، NFL Jersey اصلی است. این یک هدیه عالی برای تعطیلات است زیرا آنها می توانند آن را تا پایان فصل (و بعد از آن) بپوشند.

فقط تیم و بازیکن مورد علاقه آنها را انتخاب کنید و هنگام باز شدن از خوشحالی آنها را ببینید.

NFL 100: عصر فوتبال حرفه ای

NFL سال گذشته صدمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت و البته دارای یک کتاب بزرگداشت بزرگ و پر از حقایق جالب ، عکس ها و دانش فوتبال است. نمی توانیم هدیه بهتری برای طرفدار سرسخت فوتبال در زندگی شما در نظر بگیریم.

اگر او می تواند آماری را از دهه های قبل بازگو کند و هنوز هم با مهربانی از یک بازیکن بازنشسته مورد علاقه صحبت کند ، این کتاب برای او است.

غرور تیم

اگر دوست شما دوست دارد مهمانی های فوتبالی برگزار کند و دوست دارد تا آنجا که ممکن است جو را “استادیوم” کند ، این چراغ پراید تیم جذاب را برای او تهیه کنید. دارای سه پایه است ، می تواند بیش از 50 فوت نور شلیک کند و حتی برای بهترین تجربه بازی بچرخد.

گیرنده شما فصل به فصل از آن استفاده خواهد کرد. به علاوه ، به لطف سنبله و سه پایه حیاط راحت ، آنها حتی می توانند آن را به عنوان بخشی از دکوراسیون تعطیلات خود تنظیم کنند!

مجموعه ساختمان استادیوم

این یک محصول رسمی LEGO نیست ، اما طرفداران ساختمان دوست دارند با این بلوک ساختمان FOCO NFL بازی کنند. اگر او عاشق مجموعه های LEGO است و فوتبال ، هدیه عالی را پیدا کردی! برای کودکان یا بزرگسالان عالی است. علاوه بر این ، آنها می توانند محصول نهایی را در یک مکان برجسته نمایش دهند.

لنت های استیل ضد زنگ زیبا

لنت های فولادی ضد زنگ NFL با کاسه ای از تراشه های تورتیلا.
YouTheFan

این لنت های استیل ضد زنگ یک هدیه واقعا سرگرم کننده برای هر یک از طرفداران فوتبال است. آنها ظریف ، منحصر به فرد و طراحی سنگین تضمین می کنند که در هر سبک دکوراسیون جای می گیرند.

فقط مطمئن شوید که تیم مورد علاقه آنها را انتخاب کرده اید! آنها سپس لنت های فنجانی خواهند داشت تا با فنجان ها ، طبل ها و پارچ های مارک دار خود مطابقت داشته باشند.

کولر آبجو مارک دار تیم

آیا راهی بهتر از تماشای دوستان و غذا و نوشیدنی خوب برای تماشای فوتبال وجود دارد؟ اگر دوست شما در هنگام بازی ها اغلب در چنین مجالس یا درهای پشتی شرکت می کند ، این کولر NFL Can در رنگ های تیمی خود هدیه ای مناسب خواهد بود. این باعث می شود در هر رویداد BYOB مورد توجه واقع شوند!

این می تواند حداکثر 24 جعبه ذخیره کند و آنها را در طول بازی خنک نگه دارد – حتی اگر به وقت اضافه برسد.

کلاه ایمنی میان وعده

این کلاه ایمنی عالی صبحانه NFL یکی دیگر از موارد مهمانی مهمانی است. این افزودنی عالی برای هر گردهمایی فوتبال است ، زیرا دقیقاً مانند چیز واقعی به نظر می رسد! فاصله دو محفظه جداگانه باعث می شود که اعداد دور از سالسا یا چیپس سیب زمینی از مزرعه راحت تر حرکت کنند.

دستشویی با روحیه تیمی

طرفدار فوتبال در زندگی شما اکنون می تواند با این روپوش دنج و کرکی Silk Touch از شرکت Northwest Company به سبک NFL بنشیند. بسته به لباس مورد علاقه آنها در رنگهای مختلف موجود است.

طولانی و نرم و ایده آل برای تماشای بازی در یک روز سرد زمستانی است. البته ، آنها می توانند آن را بپوشند در حالی که Netflix نیز آن را خنک می کند.

تیم اسلایدها

به نظر نمی رسد که اسلایدها به این زودی از مد افتاده باشند ، پس چرا طرفدار فوتبال مورد علاقه خود را با یک جفت که دارای آرم و رنگ تیم محبوب آنها است ، شگفت زده نکنید؟ این اسلایدهای ورزشی FOCO بیش از 6000 بررسی خوب در آمازون دارند.

آنها همچنین در چهار اندازه (S ، M ، L و XL) موجود هستند ، بنابراین مناسب همه خواهند بود!

کت از Varsity

مردی در قسمت پشتی خود کت سبز Bay Packers Varsity به تن دارد.
بازی فوق العاده

این ژاکت با بازی فوق العاده NFL Varsity برای علاقه مندان به فوتبال شیک در زندگی شما است. اگر او بخواهد حتی در آن شرایط نه چندان تصادفی افتخار تیم خود را نشان دهد ، این بلیط است! خنک ، براق و ساخته شده از مواد با کیفیت بالا ، نمی توانید آن را از دست بدهید.

برخی از تختخوابها با آرم

برای طرفدارانی که باید هر کالای مارک دار داشته باشند ، این مجموعه عالی “Comforter and Props” مطمئناً مورد پسند شما قرار می گیرد. آنها می توانند با رنگ و نشان تیم مورد علاقه خود به خواب رفته و از خواب بیدار شوند.

این یک هدیه عالی برای تعطیلات است ، زیرا باعث گرم نگه داشتن آنها در سرمای زمستان می شود. دنج ، راحت است و در اندازه های مناسب برای همه تخت ها ارائه می شود.

هدفون راحت

هنگام نوشتن لیست هدایای تعطیلات ، فقط نمی توانید با یک هدفون بی سیم اشتباه کنید. تقریباً هر کسی می تواند هنگام کار ، بازی یا گوش دادن به موسیقی در سالن ورزشی از یک جفت استفاده کند.

این هدفون های بی سیم NFL از Prime Brands Group برای طرفداران فوتبال در زندگی شما مناسب هستند. آنها به صدای استریو درجه یک ، بلوتوث ، میکروفون داخلی و درج کارت SD مجهز هستند ، بنابراین دوست شما حتی نیازی به استفاده از تلفن شما نخواهد داشت.

آنها همچنین سبک ، پر شده و برای حمل و نقل آسان تا می شوند.


اگر می دانید که دوست یا اعضای خانواده شما از طرفداران بزرگ فوتبال هستند ، این می تواند به شما کمک کند تا در این فصل از تعطیلات چه چیزهایی را تهیه کنید. خود را از زحمت مرور خارج کنید و فقط چیزی از این لیست بگیرید!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*