13 هدیه برای افرادی که بسکتبال می خورند ، زندگی می کنند و نفس می کشند – LifeSavvy


از چپ به راست: زرق و برق در زمین بسکتبال تاریک ، یک حلقه بسکتبال با حلقه ای ساخته شده از گل و یک بازی بسکتبال داخل سالن.
GlowCity / MAX’IS Creations / ESPN

برای یک دوست یا یکی از اعضای خانواده که همیشه آماده بازی است و نمی تواند یک روز را بدون بحث در مورد بازیکنان مورد علاقه خود سپری کند ، در اینجا چند هدایا برای طرفداران بسکتبال آورده شده است.

بالای حلقه در

وقتی سالن ورزشی تعطیل است و بیرون از آن خیلی تاریک است و نمی توانید حلقه بزنید ، این مینی حلقه برای تمرین همیشه بالای در اتاق خواب آویزان است. برای اکثر درها مناسب است و سر صفحه نیز در برابر پارگی مقاوم است ، بنابراین می توانید هر طور که می خواهید سخت بازی کنید.

بسکتبال روشن

این توپ از یک چراغ LED برای یک بازی فوق العاده سرگرم کننده در شب استفاده می کند. توپ اندازه و وزن رسمی صنعت است ، بنابراین شما می توانید مثل همیشه بازی کنید ، مگر با استفاده از نور اضافی. چراغ ها با انفجار فعال می شوند و به محض شروع بازی روشن می شوند.

بازی بازی بسکتبال

دوست شما می تواند با این بازی بسکتبال داخل خانه ، فعالیت های بازی مورد علاقه خود را درست به خانه شما بیاورد. داشبورد الکترونیکی نقاط را ردیابی می کند و طراحی تاشو به راحتی قابل ذخیره است. از بین هشت گزینه بازی برای حداکثر دو بازیکن همزمان انتخاب کنید. کشیدن دوست خود حتی بعد از ساعت ها بازی دشوار خواهد بود.

ماکت توپ بازی NBA

افرادی که عاشق ورزش هستند از این ماکت NBA قدردانی خواهند کرد. این باعث می شود هنگام استفاده از این لیگ ، احساس کنند در لیگ های بزرگ بازی می کنند. صبح روز کریسمس کاملاً باد شده و آماده استفاده است.

جام حلقه

حتی قهوه صبحگاهی می تواند به یک مسابقه تبدیل شود. این لیوان دارای یک حلقه کوچک سرامیکی است تا دوست شما بتواند حبه های قند ، آرد سوخاری یا هر چیز دیگری را که می خواهد پرتاب کند. اندازه 16 اونس برای غلات و سوپ نیز ایده آل است ، بنابراین می توانید آنها را ترغیب کنید تا در طول روز با غذای خود بازی کنند.

جام با حلقه

این جام بزرگ با یک حلقه مینی بسکتبال برای پرتاب غلات ، بیسکویت و مارشمالو همراه است.

لامپ 3 بعدی

این چراغ آینده نگرانه از نور بی نظیری استفاده می کند تا مانند یک بسکتبال سه بعدی به نظر برسد. با کنترل از راه دور و 16 تنظیمات رنگ نیز موجود است. این هدیه ای بی نظیر برای دوستان ، طرفداران بسکتبال یا خودتان است.

ذهنیت مامبا

خاطرات کوبه برایانت در میان طرفداران بسکتبال که به یک بازیکن معروف نگاه کرده اند ، طنین انداز خواهد شد. ذهنیت مامبا به اشتراک می گذارد که چگونه برایانت به یکی از بهترین بازیکنان جهان تبدیل می شود و از نظر جسمی و روحی برای هر بازی آماده می شود. این کتاب که از شخصی مشتاق آموزش نسل بعدی است ، هدیه ای عالی برای بازیکنان جوان است.

بطری آب ورزشی

این بطری آب عایق بندی شده دارای یک شکل بسکتبال در خارج و عملکرد مه است که برای خنک کردن در طول بازی ایده آل است. دیواره های دو خط ، نوشیدنی ها را برای ساعت ها خنک نگه می دارد. این کاملاً لوازم جانبی کامل برای بازیکنان بسکتبال است.

مربی قدرت گرفتن

قدرت گرفتن در هنگام بسکتبال بسیار مهم است. این وسیله ساده با مقاومت در برابر لاستیکی ضخیم که در کف دست آنها قرار می گیرد ، به بازیکنان کمک می کند تا قدرت خود را بهبود بخشند. برای بهبود دادگاه می توان آن را در هر کجا برد و در هر زمان از آن استفاده کرد.

حلقه بسکتبال برای شستشو

حتی کارهای خانه نیز می تواند به یک بازی حلقه ای تبدیل شود. این حلقه لباسشویی بالای درب کیسه ای بسته است تا هر وقت دوست شما امتیاز می گیرد لباس ها برای شستن آماده شوند. بیشتر درها متناسب است و کیف 3 پا حاوی لباس های زیادی است.

جوراب های ورزشی

این جوراب ها به دوست شما این امکان را می دهد تا عشق و علاقه خود را به ورزش چه در داخل زمین و چه در خارج از زمین نشان دهد. برای یک هدیه کاملاً بی نظیر از بین 26 رنگ مختلف انتخاب کنید. آنها حاوی پشتیبانی از رنگین کمان و خاصیت حفظ رطوبت هستند ، بنابراین بازی با آنها عالی است.

بازی تخته

این بازی جمع آوری آسان به شما امکان شلیک حلقه ها را از هرجای دیگر می دهد. تخته و حلقه کاغذ با عملکرد مکش به هر سطحی می چسبد و توپ کوچک لاستیکی برای بازی بسیار سرگرم کننده است. این باعث می شود که یک پرکننده عالی (و مقرون به صرفه) برای رشد باشد.

کوله پشتی

این کوله پشتی ورزشی دارای یک جیب بیرونی است که برای حمل یک بسکتبال طراحی شده است. حمل و نقل توپ به داخل و سالن ورزشی را تسهیل می کند. طراحی محکم همچنین می تواند داخل بطری آب ، کفش ، لباس تناسب اندام و وسایل بیشتری باشد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*