14 ایده پر کردن دقیقه آخر هدیه – LifeSavvy


از چپ به راست: سازمان دهنده کابل ، کرم پوست و مرطوب کننده قابل حمل
کمک های اولیه هوشمند / زیبایی / هی روسی

آیا خرید هدایای کریسمس را به تعویق انداخته اید؟ نگران نباشید – برای سفارش برخی دیر نیست. این ایده های پر کردن لحظه آخر انعطاف پذیر ، قابل دسترسی و آماده ارسال در اسرع وقت هستند.

گاهی اوقات هدایای کوچک می توانند سخت ترین انتخاب باشند. آیا لازم است لوازم آنها را با آب نبات ، کارت های هدیه ، جوراب یا چیز دیگری پر کنید؟ اگر برای یک همکار که به سختی می شناسید ، سانتا راز هستید یا در مبادله هدایای فیل سفید نقش دارید ، ممکن است به ایده های متنوع تری برای هدیه نیاز داشته باشید.

برای چیزی کمی شخصی تر از کارت هدیه ، گزینه های زیر را بررسی کنید. تضمین شده برای تقریباً همه کار می کند!

PopSocket PopGrip

PopSocket PopGrip یک ابزار کوچک عالی برای کودکان ، نوجوانان ، دانش آموزان ، بزرگسالان و مادربزرگ ها و مادربزرگ ها است که اهل فن هستند. برای گرفتن امنیت به پشت گوشی می چسبد. نگه داشتن تلفن هنگام صحبت یا عکس گرفتن را آسان تر می کند.

این می تواند به معنای واقعی کلمه با هر نوع تلفنی کار کند و موقتی است ، بنابراین به تلفن یا کیس آسیب نمی رساند. این ماده با یک ژل چسبناک متصل شده است که اجازه نمی دهد آن سقوط کند. همچنین به عنوان یک پایه کوچک برای پشتیبانی از تلفن شما کار می کند ، که همچنین مفید است.

سلام مرطوب کننده صورت قابل حمل

سلام مرطوب کننده صورت قابل حمل
هی دیویی

مرطوب کننده برای به دست آوردن آبرسانی مورد نیاز شما خصوصاً در زمستان ضروری است. نه تنها به دوست شما کمک می کند تا نفس راحتی بکشد بلکه باعث می شود پوست بدن شما رطوبت بیشتری داشته باشد.

ما به چند دلیل عاشق مرطوب کننده صورت قابل حمل Hey Dewy هستیم. ابتدا با کابل USB کار می کند ، بنابراین دیگر نگران از بین رفتن آن نیستید. علاوه بر این ، پر کردن و تمیز کردن آن فوق العاده آسان است و جمع و جور است ، بنابراین می توان آن را در کیسه ای ریخت تا در اداره یا هنگام مسافرت استفاده شود. فقط با یک دکمه استفاده از آن آسان نیست.

جعبه تعطیلات Godiva Chocolatier با نسخه محدود

بیایید واقعی شویم: با یک جعبه شکلات نمی توانید اشتباه کنید. این جعبه Godiva Chocolatier مجموعه ای متنوع با نسخه محدود فقط برای تعطیلات دارد. 32 قطعه شکلات مختلف وجود دارد (بله ، حداقل برای چند روز کافی است).

به علاوه ، جعبه آنقدر زیبا است که حتی مجبور نیستید آن را بپیچید. Godiva یک شکلات فوق العاده خوب و بدون قیمت فوق العاده عالی است ، بنابراین قطعاً ارزشش را دارد. فقط سعی کنید همه چیز را خودتان نخورید.

جعبه کمک های اولیه زیبایی FAB

شاید انتخاب محصولات زیبایی برای شخص دیگری دشوار باشد ، اما به ما اعتماد کنید ، این جعبه کمک اولیه FAB Faves To Go مورد علاقه تقریباً جهانی است. این برند محصولات م effectiveثری را به بازار عرضه می کند که خیلی فریبنده نیستند و برای هر نوع پوستی عالی هستند.

شامل اندازه سفر برخی از بهترین محصولات این شرکت ، از جمله شوینده ، کرم صورت و پد های تابش صورت برای نور روزمره است. این کرم به طور دیوانه کننده ای مرطوب کننده و ایده آل برای ماسک است ، در حالی که پاک کننده واقعا ملایم است و احساس خشکی به پوست نخواهد داد.

بلندگوی مینی بلوتوث Bitty Boomers

بلندگوی مینی بلوتوث Bitty Boomers
لباس های شهری

شما حتی لازم نیست باشید جنگ ستارگان فن برای ارزیابی این بلندگو مینی بلوتوث Yoda Bitty Boomers mini. به طرز مضحکی جذاب است و صدایی عالی ایجاد می کند. همچنین فوق العاده قابل حمل است و چهار ساعت صدا از طریق بلوتوث فراهم می کند.

آیا کسی باید یک بلندگوی کوچک؟ نه ، اما آنها مطمئناً آن را خواهند خواست.

روزنامه پنج دقیقه ای

با مجله Five-Minute Journal نمی توان به راحتی روزنامه نگاری کرد. این کار گیرنده شما را ترغیب می کند که پنج دقیقه از روز خود را صرف ضبط کردن چیزی کند. دستورالعمل های ساده در هر صفحه باعث تفکر و احساس مثبت تر بودن ، سپاسگزار بودن و بهره وری بیشتر می شوند.

همچنین در هر صفحه یک نقل قول الهام بخش وجود دارد و همچنین دو سال که آنها می توانند شبانه پاسخ دهند. این یک روش عالی برای معرفی همه خبرنگاران و دقت بیشتر است.

جام یتی رمبلر

چه کسی نمی تواند از لیوان دیگری استفاده کند؟ با این حال ، این 14 اونس یتی با لیوان متوسط ​​شما کمی متفاوت است. این برای کمپینگ طراحی شده است ، اما برای هر شرایطی ایده آل است. عایق خلا vac است بنابراین نوشیدنی های گرم را ساعت ها گرم نگه می دارد. بنابراین ، اگر دوست شما قهوه صبحگاهی خود را بعد از ظهر بنوشد ، همچنان گرم خواهد بود.

همچنین از طراحی گسترده ای برخوردار است ، به همین دلیل دست های خود را به راحتی بسته می کنید. درپوش به معنای این است که شما می توانید بدون نگرانی در مورد ریختن ، دور خود را راه بزنید. تمیز کردن آن آسان است و مقدار زیادی از نوشیدنی مورد علاقه دوست شما را در خود جای می دهد.

کیف صورت سیلیکونی آنانکو

در حال حاضر ، همه ما هر روز ماسک می بندیم ، اما وقتی سرانجام می توانید آن را بردارید ، باید با آن چه کار کنید؟ برای محافظت از ماسک خود در برابر میکروب ها ، بنابراین می توانید دوباره آن را روی آن قرار دهید ، این کیف ماسک سیلیکونی Ananko واقعاً مفید است.

این ساخته شده از سیلیکون نرم و مغذی است که برای ذخیره ماسک ایده آل است تا روی آن با میکروب یا باکتری پوشانده نشود. آنها سبک و قابل حمل هستند ، بنابراین دوست شما می تواند آنها را درون کیسه یا ماشین بیندازد. این بسته همراه سه عدد است و اگر به شخصی ماسک می دهید یک وسیله جانبی عالی است.

دستبند با جاکلیدی طرح های Hadley Mae

از دست دادن کلیدهایتان به چیز بزرگی دشوارتر است. این دستبند جاکلیدی هادلی می موردی است که دوست شما هرگز نمی دانست که به آن احتیاج دارد. کلیدها را می توان از انگشتر روی دستبند آویزان کرد.

این دستبند همچنین به قدری بزرگ است که تقریباً هر مچ دست را می تواند در خود نگه دارد و این کلیدها را بدون نیاز به در دست گرفتن در یک مکان مناسب نگه دارد. این فوق العاده راحت است و ما همچنین دوست داریم که وقتی این کلیدها را در کیف خود قرار می دهید هم پیدا کردن آن آسان است.

بالا Bangles

آیا برای شخصی که دوست دارد آموزش ببیند خرید می کنید؟ این Bala Bangles باعث پر شدن عالی می شود. برای حمل وزن ، آنها فوق العاده زیبا و شیک هستند زیرا در واقع شبیه وزن نیستند!

وزن آنها فقط یک پوند است و فقط برای کمی مقاومت بیشتر می توانند به هر تمرین اضافه کنند. به علاوه ، یک اندازه متناسب با همه است! می توان آنها را روی مچ پا یا مچ دست پوشید و بسیار راحت هستند زیرا احساس حجیم بودن ندارند. چشم آنها نیز آسان است و احتمالاً به همین دلیل محبوبیت زیادی دارند.

بند ماسک Haerfest

ماسک ها برای مدتی چیزی خواهند بود ، بنابراین لوازم جانبی مرتبط با آنها یک هدیه قابل تأمل برای همه است. این بند چرمی ماسک Haerfest شیک است و این ماسک را نزدیک و ایمن نگه می دارد. به گوشهای ماسک متصل می شود و سپس به دور گردن آویزان می شود تا گیرنده بتواند به راحتی ماسک خود را بلغزد.

مدیر کابل مغناطیسی Smartish

این مدیر کابل مغناطیسی هوشمند یک ابزار کوچک با فناوری کوچک است که به طور غیر منتظره زندگی دوست شما را آسان تر می کند. فقط کافیست آن را در هر جایی که همیشه کابل وجود دارد قرار دهید (به عنوان مثال ، برای شارژ تلفن خود روی تخت خواب) و سپس کابل را روی آن قرار دهید. آهنربا کابل را در آنجا نگه می دارد تا پایین نیفتد و قابل دسترسی نباشد. این یک مفهوم ساده اما فوق العاده راحت است.

شرکت شلوغ ضد عفونی دستمال مرطوب دست

ضد عفونی کننده دست یک هدیه استثنایی برای سال 2020 است ، اما همه به آن نیاز دارند! می توانید با این دستمال مرطوب های دست ساز Busy Co. آنها به جای الکل با BZK تولید می شوند ، 99٪ از میکروب ها را بدون اثرات خشک کنندگی الکل از بین می برند. آنها همچنین برای آبرسانی بیشتر از آلوئه ساخته می شوند ، بنابراین دوست شما می تواند این میکروب ها را خاموش کند بدون اینکه دستان او خشک مانند صحرا باشد.

این دستمال مرطوب ها غیر سمی نیز هستند و بسته بندی آنها با دوام است. رنگ روشن بسته بندی ها ، حتی در بزرگترین کیف را نیز پیدا می کند.

بسته غذای Ryla Wellness Superfood

تمرکز افراد بر سلامتی ایمنی بیش از هر زمان دیگری است ، بنابراین دادن هدیه ای که بتواند سیستم ایمنی بدن را در زمستان تقویت کند قطعاً برنده است. این بسته های سلامتی Ryla با superfoods پودر شده و آنتی اکسیدان ساخته شده اند که برای حمایت از سیستم ایمنی بدن طراحی شده اند.

این بسته متنوع شامل سه طعم است که همگی کاملاً خوشمزه هستند (مورد علاقه شخصی ما پرتقال توت فرنگی است). فقط آنها را با آب سرد یا گرم مخلوط کرده و بنوشید. هیچ قند اضافه شده یا مواد عجیبی وجود ندارد و طعم صافی دارند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*