15 ماده پر کننده شیرین برای دوستداران چای – LifeSavvy


واکرها / اوتوتو / توملف

اگر در زندگی خود عاشق چای هستید ، نمی توانید با تهیه چند مورد جدید از آنها برای لذت بردن از نوشیدن چای اشتباه کنید. بسیاری از تزریق ها ، فنجان ها و بسیاری موارد دیگر فقط در انتظار ورود به سهام خود هستند.

لیوان چای شیرین

قوری چای تنبل ، آویزان در یک فنجان چای.
فروشگاه فرد و دوستان

اگرچه همه از لذت چای برگ شل لذت نمی برند ، اما برای کسانی که این کار را انجام می دهند ، تهیه تزریق مناسب کاملاً ضروری است. گزینه های زیر هم شیرینی و هم راحتی را ارائه می دهند.

 • تزریق تنبل: این مرد کوچک کاملاً جذاب است. شما می توانید انواع اشکال حیوانات را برای این نوع تزریق پیدا کنید ، اما تنبل انتخاب مناسبی برای یک شب تنبل به نظر می رسد ، که با یک کتاب خوب و یک فنجان چای داغ روی کاناپه حلقه زده است.
 • استخر استخر فلامینگو: خواه یک فلامینگو ، یک قو یا یک شاخ انتخاب کنید – این چای دم کرده با شناور جالب و شیرین است. شما چای خود را در پایه قرار می دهید ، پس از آن فلامینگو روی فنجان شما حمل می شود.
 • کیت نصب دستی: این یک مجموعه عالی از تزریقات است که هر روز برای بیان احساسات خود استفاده می کنید. به دنیا بگویید که شما خوب هستید یا احساس فلز می کنید یا فقط می خواهید به صلح فرصتی بدهید. شما هر پنج ژست دست را می گیرید!
 • درج و فنجان کودک نسی: ایده آل برای دوستداران موجودات عجیب و غریب و غیر معمول ، علاوه بر دریافت یک تزریق جذاب کودک از چای نسی ، بلکه یک فنجان نسی. هدیه شما خوشحال خواهد شد که از چای با این دخمه از Loch Ness لذت ببرید.
 • کیسه های چای سیلیکونی: اگر در حال خرید هدیه ای برای شخصی هستید که علاقه ای به چیزهای شیرین ندارد ، اما همچنان چای را دوست دارد ، این کیسه های سیلیکونی قابل استفاده مجدد یک گزینه عالی است. آنها در رنگ های روشن ارائه می شوند و جایگزینی عالی برای کیسه های چای پارچه ای هستند.

لیوان چای با ارزش

لیوان چای روی میز پرنعمت.
هواپیماهای سنگی

نوشندگان چای هرگز نمی توانند فنجان و لیوان چای زیادی داشته باشند. اگر به دنبال پرکننده ای شیرین و کاربردی هستید ، در اینجا لیوان هایی آورده شده که ارزش خرید دارند.

 • فنجان زیبا برای گربه: شیرینی بیش از حد در این لیوان وجود دارد. شما نه تنها یک بچه گربه را هدیه خواهید داد ، بلکه این یک انفوزیون مخصوص به خود نیز ارائه می شود. به نظر می رسد فنجان چای شما با یک گربه خوشحال از ماهی در حال دمیدن اشباع شده است.
 • جام مخصوص دوستداران سگ: شما می توانید بین یک بولداگ فرانسوی و یک corgi یکی را انتخاب کنید ، اما هر آنچه را که انتخاب می کنید انتظار داشته باشید هنگام برداشتن این لیوان از جوراب ، صداهای “واو” زیادی بشنوید. درب فنجان یک توله سگ دارد ، در حالی که دیگری در کنار فنجان آویزان است.
 • فنجان غریب چای گل رز: گل سرخ و پروانه ها این فنجان چای را با چیزی غریب که تصور می کنید پر می کنند. این یک هدیه عالی برای دوستداران چای است که عاشق پرورش گل هستند.
 • فنجان چای پرنعمت چینی: اگر هوس و چاشنی پرنعمت چای های کودکان را می خواهید ، پس این فنجان نسخه بزرگسالان است. فضای آن کمی سیندرلا است و همراه با درب و قاشق است.
 • فنجان قابل حمل برای چای پنگوئن: اگر به دنبال یک شارژ جوراب مربوط به چای برای شخصی هستید که وقت زیادی را در جاده می گذراند ، مطمئنا این پسر کوچک ناز او را لبخند خواهد زد. قمقمه پنگوئن در چهار رنگ مختلف موجود است و نوشیدنی ها را تا هشت ساعت گرم نگه می دارد.

چای ها و خوراکی های خوشمزه

سگ ناز به شکل کلوچه در یک کاسه.
دوغ واکر

با فنجان چای و دم کرده چای هیچ چیز بهتر از چای و غذاهای خوشمزه نیست. در اینجا چند مورد عالی آورده شده که می توانید به این جوراب ها اضافه کنید.

 • قلع پرنعمت از صبحانه انگلیسی: به جای اینکه فقط یک جعبه چای بخرید ، یک جعبه چای هدیه دهید. پس از ناپدید شدن چای اصلی می توانید از قلع ها برای نگهداری چای یا بسیاری از موارد دیگر استفاده کنید. برای طرفداران صبحانه انگلیسی ، New English Teas چای پرنعمت خوشمزه و کیسه ای را ارائه می دهد.
 • چای هایی با رایحه جشن: جمهوری چای چای های عالی دارد و می توانید برای سلیقه های جشن یک هدیه نمونه بدهید. این بسته حاوی چای سیاه همراه با نت های ادویه دار ، رویبوس با دارچین و وانیل و چای سبز با نعناع است. مجموعه های دیگری نیز برای انتخاب وجود دارد.
 • دستگاه تهیه چای از برگهای شل: مسلماً اگر به شخصی تزریق چای می دهید باید به او چای هم بدهید تا با او استفاده کند. این نمونه شامل ده چای شامل چای سیاه ، چای سبز ، چای سفید ، چای اولانگ و چای است.
 • چوب عسل طعم دار: عسل راهی عالی برای شیرین سازی چای ارائه می دهد و عسل با طعم می تواند لهجه های خوشمزه ای به چای شما اضافه کند. یک روش جالب برای افزودن عسل به یک فنجان چای از طریق چوب های عسل است. می توانید 50 بسته از طعم های مختلف را از فروشگاه عسل Homestead دریافت کنید – برای چندین جوراب کافی است!

کوکی های چای: کلوچه های چای همراه خوبی برای میان وعده هر نوع چای هستند. این کلوچه های شیرین که به شکل سگ گاو موجود است به عنوان یک دکمه شیرین هستند. آنها دقیقاً همان چیزی هستند که عاشق چای در انبار خود دوست دارد.


چای راهی عالی برای استراحت در پایان روز یا جایگزین عالی قهوه صبح است. به عاشق چای در زندگی خود القا کنید تا چیزهای جدیدی را امتحان کند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*