15 کارت بازی و تاس جوراب ساق بلند برای سهام – LifeSavvy


بازی ها از چپ به راست ،
بازی های Z-Man / Gamewright / Atlas Games

اگر در تمام زندگی خود بازی های رومیزی داشته اید ، چرا امسال یکی دو بازی در جوراب های آنها انجام نمی دهید؟ تعداد زیادی تاس سرگرم کننده و گزینه های بازی با ورق وجود دارد که اندازه مناسبی برای جوراب زنانه ساقه بلند است.

LCR بازی وسط چپ با تاس راست

اگر در حال خرید یک بازی تاس خوب برای سه بازیکن یا بیشتر هستید ، LCR یک انتخاب عالی است. این یک بازی سریع تاس و چیپس است. چگونه تاس ها مشخص می کنند که چیپس شما به کجا می رود ، زیرا آنها را هر بار به دیگران منتقل می کنید. آخرین بازیکنی که صاحب تراشه است برنده است.

تاس زامبی

تکه های بازی Zombie Dice همراه با بسته.
بازی های استیو جکسون

با توجه به محبوبیت زامبی ها ، تعجب آور نیست که بازی های زیادی با زامبی های مضمون دار وجود دارد. وقتی نوبت به ذخیره سازی می رسد ، بهترین گزینه برای دوستان زامبی دوست شما Zombie Dice by Steve Jackson Games است. این یک شرکت بزرگ بازی سازی است و این یک بازی سرگرم کننده ، اما ساده ، قمار است. همچنین بسیاری از پسوندهای جالب مانند اتوبوس مدرسه و Double Feature نیز وجود دارد.

نامه عاشقانه

Love Letter یک بازی با ورق است که در آن بازیکنان برای به دست آوردن قلب یک شاهزاده خانم رقابت می کنند. کارت به کارت ، بازیکنان سعی می کنند قبل از اینکه از بازی به بیرون پرتاب شوند ، نامه های عاشقانه برای شاهزاده خانم بفرستند. مطمئناً ، شما همچنین می توانید نامه خود را به آتش بیندازید.

سوشی

نگاهی به برخی از نقشه های Sushi Go.
نویسنده بازی

Gamewright تاس و بازی های با ورق عالی ایجاد می کند ، و Sushi Go یک انتخاب محبوب برای کسانی است که از یک بازی ورق سرگرم کننده و سریع لذت می برند. برای ساخت بیشترین رول خشخاش یا جمع آوری یک مجموعه کامل از sashimi امتیاز کسب می کنید. کارت ها دارای تمام غذاهای سوشی سرگرم کننده با چهره های زیبا هستند ، که باعث می شود این بازی برای بازیکنان جوان نیز جذاب باشد.

تاریکی

نام Gloom برای این بازی با ورق کاملا مناسب است زیرا هدف شما این است که باعث بدبختی خانواده افراد ناسازگار در بازی شود. هرچه آنها بیشتر رنج ببرند ، شانس شما برای برنده شدن بیشتر است. بازی پر از تصادفات وحشتناک و همچنین موارد شادی است که به هیچ وجه به پیروزی شما کمک نمی کند.

علاوه بر تم سرگرم کننده ، آنچه که واقعاً این بازی را می فروشد مکانیک باهوش امتیازدهی است. این کارت ها از پلاستیک شفاف ساخته شده اند و شما آنها را روی کارتهایی قرار می دهید که نمایانگر اعضای خانواده ناراضی هستند و نتیجه آنها را برای خوشبختی تغییر می دهد. این کار جمع آوری همه چیز در انتهای بازی را واقعا آسان می کند.

موزها

کیسه و کاشی مخصوص موز.
فروشگاه موز

اگرچه بدون تخته کمی شبیه Scrabble است ، اما Bananagrams متفاوت است. شما با سایر بازیکنان رقابت می کنید تا از تمام کاشی های خود برای ساخت کلمات مرتبط استفاده کنید. سرگرم کننده است و در یک کیف خنک شکل موز عرضه می شود!

گرگینه یک شبه

One Night Ultimate Werewolf یک بازی سرگرم کننده با قوانین ساده است. شما یا در تیم دهقانان هستید یا گرگینه ها. این بازی برای سه تا 10 بازیکن است و وقت گیر است: پنج دقیقه وقت دارید تا گرگینه را پیدا کنید.

آنچه این نسخه از بازی کلاسیک گرگینه را متمایز می کند این است که هیچ کس برای نظارت بر امور مجبور نیست بنشیند – شما از تلفن هوشمند خود استفاده می کنید.

جرقه

شما واقعاً با Qwixx نمی توانید ضرر کنید! این بازی سرگرم کننده تاس فقط حدود 15 دقیقه طول می کشد. هنگام چرخاندن تاس چشمک نزنید ، زیرا همه آنها یک باره بازی می کنند. شما می خواهید برای پیروزی در بازی تعداد بیشتری از اعداد را خط بزنید.

مکعب های تاریخی روری

نگاهی به برخی از داستان های تاس.
زیگوماتیک

Rory’s Story Cubes یکی دیگر از بازی های خوب تاس است. می توانید داستان ها را بر اساس غلتک تاس بسازید (فقط یادتان باشد که با “روزی روزگاری” شروع کنید). همه سنین می توانند بازی کنند و گرچه نیازی به رقابت نیستید ، اما می توانید یکدیگر را به چالش بکشید تا ببینید چه کسی می تواند خنده دارترین یا ترسناک ترین داستان را خلق کند!

بازی Makin ‘Bacon

اگر می خواهید یک بازی سرگرم کننده برای عاشق بیکن در زندگی خود داشته باشید ، این بازی تاس هوشمندانه را انتخاب کنید. بازی آسان است و یک هدیه عالی می سازد. دو تا شش نفر می توانند بازی کنند و این کمی شبیه Yahtzee است ، به غیر از تاسهایی که حروفی دارند که به جای اعداد ، “بیکن” را می گویند.

برای آن پیمایش کنید

نمونه بازی دور با Roll With It.
بازی های Calliope

Throwing for This یک بازی سرگرم کننده است که کارت ها و تاس ها را با هم ترکیب می کند. برای دو تا چهار بازیکن تنظیم شده و به اندازه کافی آسان است که حتی بازیکنان جوان تر نیز می توانند درگیر شوند. فقط تاس ها را بچرخانید و سریعتر از بقیه بازیکنان آنها را با کارتهایی که در دست دارید مطابقت دهید.

پر کردن یا سینه

Fill یا Bust همچنین تاس و کارت را برای سرگرمی دیوانه کننده ترکیب می کند. بهترین چیز در مورد این بازی این است که هر تعداد نفر می توانند بازی کنند و شما می توانید مدت زمان بازی خود را انتخاب کنید. اگر بازیکنان زیادی دارید می توانید به صورت جداگانه یا تیمی بازی کنید.

پوندردوم

چه آنها دوست دارند شوخی های بد بگویند و چه فقط حرف های قلم بزنند ، Punderdome یک بازی هدیه عالی برای جوکر در خانواده شما است. Punderdome به سه بازیکن یا بیشتر نیاز دارد ، بنابراین برای کسی که بازی های فردی را ترجیح می دهد ایده آل نیست.

پدربزرگ بک دارایی های شما را پوشش می دهد

دست برای بازی کارت دارایی های خود را بپوشانید.
بازی های پدربزرگ بک

صحبت از جناس ، یکی از عناوین این بازی با ورق سرگرم کننده است که مربوط به پول است. دارایی خود را بپوشانید همه چیز در مورد جمع آوری کارت کافی است در حالی که دارایی شما به ارزش 1 میلیون دلار است. مراقب باشید ، با این حال ، کسی می تواند کارت های شما را بدزدد.

برخورد کارتها

علاقه مندان به بازی های استراتژیک و علاقه مند به بازی های با ورق در Clash of the Cards بسیار سرگرم کننده خواهند بود. شخصیت ها کاملا جذاب هستند و سه تا شش نفر می توانند بازی کنند. این بازی سرگرم کننده ساخت ارتش باعث پر کردن مجدد عالی می شود.


بازی در جوراب نه تنها برای شخصی که آن را بدست می آورد ، سرگرم کننده است. به همین دلیل است که هر یک از این انتخاب ها یک هدیه عالی برای خانواده ها یا زوج ها خواهد بود. همه را با هدیه بازی جمع کنید!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*