18 جعبه اشتراک برای دوستانتان که عاشق ادبیات هستند – LifeSavvy


دانیل_داش / شاتر استوک

اگر هدیه دادن کتاب برای تعطیلات بیش از حد خطرناک یا بازیگوش باشد ، قابل درک است. خوشبختانه فرصت های دیگری نیز برای کسانی که به زندگی شما علاقه مند هستند وجود دارد. جعبه اشتراک برای ادبیات هدیه مناسب برای هر خواننده مشتاق است!

اشتراک های ادبی بسیار متنوعی است ، اما ما بهترین ها را برای کمک به شما در خرید در تعطیلات انتخاب کرده ایم. برخی می توانند سفارشی شوند ، برخی دیگر مربوط به گروه های سنی خاص هستند و برخی دیگر مضمون دارند ، اما همه آنها هدیه ای شاد برای دوستان و خانواده شما خواهند بود.

قهوه و آثار کلاسیک

قهوه کلاسیک و هدیه ماهانه و یک کتاب و یک نوشیدنی گرم همه سال را دنج حفظ خواهد کرد. همانطور که از نامش پیداست ، قهوه یک گزینه است ، اما شما می توانید چای یا شکلات داغ را انتخاب کنید.

جعبه شروع ساده شامل یک کتاب ، یک نوشیدنی ، یک مارکر و چند غذای اضافی است ، در حالی که گزینه استاندارد دارای موارد اضافی بیشتر مانند لیوان ماهانه و میان وعده است.

همچنین سه ژانر برای انتخاب وجود دارد:

  • ادبیات کلاسیک
  • ادبیات مستند کلاسیک
  • کلاسیک های کودکان

نوشیدنی و ژانر نیز می تواند در هر زمان تغییر کند!

صفحه 1 کتاب

کتابی از صفحه 1. در شکاف نامه درب ورودی قرار دارد.
صفحه 1

برای شخصی سازی بیشتر ، یک اشتراک آماده مانند صفحه 1 را امتحان کنید. شما با پر کردن یک پرسشنامه درباره تنظیمات خواندن گیرنده شروع می کنید. سپس متخصصان صفحه 1 کتاب مناسب را برای ارسال هر ماه به دوست شما انتخاب می کنند!

خوانندگان می توانند در مورد کتابهای دریافت شده نظرات خود را ارائه دهند تا انتخابها حتی شخصی تر شوند. اگر کتاب مناسب نباشد ، سرویس حتی یک جایگزین رایگان ارسال می کند.

حباب و کتاب

آیا چیزی بهتر از کتاب و حمام وجود دارد؟ اگر کسی را می شناسید که عاشق مطالعه در حمام باشد ، این بهترین هدیه برای آرامش است.

حباب ها و کتاب ها یک رمز و راز یا رمان عاشقانه ماهانه می فرستد – دقیقاً نوعی داستان که فرار سعادتمندانه ای از واقعیت ایجاد می کند. هر جعبه همچنین شامل لوازم حمام مناسب مانند بمب حمام ، صابون های دستی ، شمع و موارد دیگر است.

این اشتراک با انواع مختلف جعبه و ژانرهای قابل تنظیم ، مانند عاشقانه های تاریخی یا رمز و راز / هیجان ، یک تجربه ماهانه لوکس را التیام می بخشد.

اشتراک برای خواندن آقای ب.

برخی از جعبه های اشتراک ادبیات مزایای جانبی فوق العاده ای دارند: حمایت از کتابفروشی های مستقل. Mr B’s یک کتابفروشی در بات ، انگلستان است ، اما حتی اگر در آنجا زندگی نکنید ، می توانید با اهدای جعبه اشتراک آن ، از فروشگاه حمایت کنید!

این اشتراک با یک پرسشنامه آغاز می شود ، که می تواند از طریق ایمیل ، تلفن یا آنلاین تکمیل شود. سپس کتابفروش آقای B به عنوان “کتابدار” گیرنده شما انتخاب می شود و هر ماه کتاب مناسب برای عزیزانتان انتخاب می کند. و بله ، فروشگاه به سراسر جهان ارسال می شود!

کتاب های معلق

جعبه Book HookUp کتابفروشی Strand را در نیویورک نگهداری می کند. این اشتراک برای خوانندگانی که دوست دارند آخرین و جدیدترین نسخه های جدید را دنبال کنند بسیار مناسب است.

هر ماه ، این جعبه شامل یک نسخه چاپی امضا شده از یک عنوان جدید داغ ، جلد رقص و چند نسخه اضافی است. شما می توانید ژانرهای بسیار متنوعی را انتخاب کنید ، از جمله جوانی ، مستند سیاسی و داستان علمی / تخیلی.

کتاب های پاول ضروری است

محتویات یک جعبه اشتراک غیر قابل تعویض (دو کتاب ، یک بروشور و یک شکلات).
کتابهای پاول

آیا خواننده ای سراغ دارید که ایندی را به پرفروش ترین کتاب ها ترجیح دهد؟ در این صورت ، اشتراک کتاب پاول ضروری است. همچنین پورتلند ، معروف ترین کتابفروشی اورگان ، را نگهداری می کند.

هر شش تا هشت هفته یک جعبه با یک کتاب جدید از یک ناشر مستقل (اغلب نسخه ای خاص ، مانند چاپ امضا شده یا مهر اختصاصی) وارد می شود. این شامل شگفتی های دیگری مانند کتاب دوم ، قلم های فانتزی ، کارت پستال های شیک یا مقداری چای خواهد بود.

تابلوها

شرکت کتاب خلیج الیوت مورد علاقه سیاتل اشتراک بسیار خوبی را برای طرفداران کمیک و رمان های گرافیکی ارائه می دهد.

جعبه اشتراک پانل ها هر دو ماه یک رمان گرافیکی خیره کننده برای انتخاب یک کتابفروش در خلیج الیوت ارسال می کند. قسمت آخر نیز شامل یک کتاب جایزه است. این یک روش عالی برای بخشیدن دنیای منحصر به فرد رمان های گرافیکی مستقل است که طیف گسترده ای از داستان ها را فراتر از نرخ استاندارد کتاب های کمیک ارائه می دهد.

قطره کتاب

تقسیم تصویر با بسته Book Drop ، کتاب و سگ روی تخت و بسته Drop Book باز نشده روی پتو.
قطره کتاب

هنگامی که اشتراکی برای The Book Drop اهدا می کنید ، کتاب های Bethany Beach را در دلاور حفظ می کند. دوست شما هر ماه به طور شگفت آور جلد نرم دریافت می کند – مناسب برای خواننده ای که هرگز نمی تواند تصمیم بگیرد که بعد چه چیزی را بخواند.

چندین گزینه موضوعی نیز وجود دارد ، از جمله کتابهایی برای بزرگسالان جوان یا “برای چای” که بر داستانهای تاریخی ، معاصر و ادبی تمرکز دارند. همچنین می توانید مدت اشتراک مختلفی را انتخاب کنید ، به عنوان مثال سه یا شش ماه یا یک سال.

TBR

خوانندگان جدی از قبل می دانند که TBR به معنای “خواندن” است. با این حال ، جعبه اشتراک TBR به معنای توصیه هایی برای کتابهای سفارشی است. این روش کامل برای پر کردن این پشته خواندن است.

جعبه TBR یک خواننده را با یک “نویسنده حرفه ای” جفت می کند تا در هر انتخاب جای بگیرد. هر تحویل شامل یک یادداشت شخصی از متصدی حرفه ای است. می توانید اشتراک یک ساله بدهید یا برای خواننده ای که قفسه آن از قبل پر شده است ، می توانید آن را یک هدیه یکبار مصرف کنید.

کتاب ارس

آیا خواننده ای را می شناسید که عاشق نگاه کتاب به اندازه آنچه در داخل است دوست داشته باشد؟ در این صورت ، اشتراک کتاب Juniper Books فقط هدیه مناسب است!

کتاب Juniper Books ، کت های خیره کننده شخصی کتاب را ایجاد می کند و نسخه های زیبایی از قرائت های مورد علاقه را ایجاد می کند. شما می توانید از میان گزینه های اشتراک مختلف ، مانند آثار کلاسیک قرن بیستم یا داستان های معاصر ، انتخاب کنید. زایمان های ماهانه به هر قفسه اضافه می شوند.

کتاب ماه

شخصی جعبه کتاب ماه را که باز نشده در دست دارد.
کتاب ماه

جعبه کتاب ماه برای خوانندگان با سلیقه خاص ایده آل است. این اشتراک به آنها امکان می دهد هر ماه از پنج قرائت جدید مهیج را انتخاب کنند تا همیشه بتوانند عنوانی را انتخاب کنند که مورد علاقه آنها باشد.

اگر آنها بیش از یک کتاب از لیست ماهانه می خواهند ، این نیز یک گزینه است. آنها همچنین می توانند یک ماه را از دست بدهند که مجبور به جبران شوند. می توانید یک اشتراک سه یا شش ماهه یا یک ساله انتخاب کنید.

جعبه کتاب خاموش است

در جعبه کتاب Unplugged ، همه چیز در مورد خواندن و مراقبت از خود است – دو چیز که می تواند سال همه را کمی بهتر کند.

این رشته با انتخاب بزرگسالان یا بزرگسالان جوان ، داستان را متمرکز می کند. همراه با یک کتاب چاپ جدید ، هر جعبه حاوی موارد اضافی مانند نشانگر ، چاپ ، شمع ، لیوان ، جوراب و موارد دیگر است. همه موارد اضافی دارای یک موضوع سرگرم کننده و جذاب برای یک تجربه ادبی آرام و آرام هستند.

BookCase.Club

آیا ماهانه یک کتاب برای خواننده ای که می شناسید کافی نیست؟ اشتراک در BookCase.Club را امتحان کنید! من برای دوست شما ماهانه دو کتاب کیوریتوری در ژانر مورد علاقه او ارسال می کنم.

گزینه های ژانر شامل جوانی ، عاشقانه ، رمز و راز / هیجان ، چندین گزینه برای کودکان و موارد دیگر است. اولین جعبه از تاریخی که شما عزیزان خود را امضا کرده اید ظرف یک هفته تحویل می شود ، بنابراین این یک هدیه عالی لحظه آخر نیز است.

خراشیدن

جعبه خط باز نشده روی میز با حداکثر دو کتاب و گلدان.
خراشیدن

بعضی از خوانندگان فقط مطالعه نمی کنند ، بلکه می نویسند یا حداقل تلاش می کنند. برای خواننده ای که امیدوار است روزی کتاب خودش را بنویسد ، هدیه را در جعبه خط خطی اهدا کنید.

هر جعبه شامل یک رمان امضا شده ، رفتارهای ادبی ، نکات نوشتن از نویسندگان پرفروش و فرصت چت زنده با ویراستاران و عوامل است. ترکیبی از خواندن مطالب و الهام از نوشتن ، نویسندگان را در هر سطح انگیزه ایجاد می کند.

ماهانه کتابهای دست دوم

بسیاری از افراد کتاب های دست دوم را ترجیح می دهند زیرا این کتاب ها برای محیط بهتر و برای کیف پول راحت ترند. اشتراک ماهانه کتابهای دست دوم هدیه ای دقیق برای خواننده ای است که عاشق فروشگاههای ارزان قیمت و کتابفروشی های دست دوم است.

همچنین می توانید از یک اشتراک ماهیانه با یک ، دو یا چهار کتاب یا از لیست ژانرهای مورد علاقه (که شامل گزینه “تعجب مرا” کنید) انتخاب کنید. مقرون به صرفه ، سرگرم کننده و سازگار با محیط زیست است.

نویسندگان

برای خوانندگانی که تجربه کامل باشگاهی را می خواهند ، اشتراک ادبیات را به اشتراک بگذارید. این جعبه شامل یک کتاب گالینگور ماهانه جدید است ، به علاوه فرصتی برای بحث در مورد آن با دیگر خوانندگان و متولیان تأثیرگذاری ادبیات.

شما می توانید از بین چندین باشگاه با مضمون مختلف ، مانند Fearless (برای خواندن الهام بخش) یا Underrated (برای سنگهای قیمتی پنهان) ، انتخاب کنید. حتی گزینه Literati Kids برای خوانندگان تا 12 سال وجود دارد.

جغد جغرافیایی

اگر برای خوانندگان کوچکتر خرید می کنید ، چندین سرویس اشتراک نیز وجود دارد که به طور خاص برای کودکان تهیه می شوند ، مانند OwlCrate.

در حال حاضر یک لیست انتظار برای گزینه بزرگسالان جوان وجود دارد که مخاطبان 14 و بالاتر را هدف قرار می دهد. با این حال ، می توانید در OwlCrate Jr مشترک شوید. (8-12 سال) همین الان! هر دو گزینه جعبه شامل یک رمان با گالینگور سخت جدید ، نامه ای از نویسنده ، ماهنامه و غذاهای جالب بیشتر است.

بوکرو

حتی برای خوانندگان جوان تر ، اشتراک Bookroo را امتحان کنید. جعبه هایی برای کودکان 0-3 ، 3-6 یا 7-10 ساله وجود دارد.

گزینه جوانترین جعبه شامل سه کتاب محکم برای صفحه است ، در حالی که گزینه 3-6 با دو کتاب تصویر گالینگور ارائه می شود. خوانندگان بین 7 تا 10 سال کتابهای دو فصل را برای تقویت مهارت خواندن دریافت می کنند. این هدایای ماهانه می تواند کودکان در هر سنی را به سمت کتاب جذب کند!


جعبه کتاب اشتراک بهترین هدیه تعطیلات برای خوانندگان است. از این راهنما برای لذت بخشیدن به دوستداران کتاب در طول سال خود استفاده کنید!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*