19 نوامبر به روز رسانی عبور از حیوانات روز ترکیه را به ارمغان می آورد ، صرفه جویی در انتقال داده ها و موارد دیگر – بررسی Geek


بو … بو … نینتندو

به نظر می رسد که هنوز هم می توان از آن برای کدو تنبل های برداشت شده استفاده کرد. نینتندو زمستان را راه اندازی می کند عبور از حیوانات: افق های جدید بروزرسانی در روز پنجشنبه ، نوزدهم نوامبر. روز ترکیه (روز شکرگذاری) ، روز اسباب بازی (کریسمس) ، صرفه جویی در انتقال داده ها ، مدل موهای جدید ، واکنش های جدید ، ذخیره سازی بیشتر خانه و امکان بازدید از جزایر رویایی تصادفی در این به روز رسانی گنجانده شده است.

روز ترکیه اولین روز از دو تعطیلات جدید در 26 نوامبر است. این شامل یک وعده غذایی بزرگ در میدان شماست که می توانید با آوردن کدو تنبل و سایر مواد به بوقلمون فرانکلین در آن شرکت کنید. روز اسباب بازی بسیار پیچیده تر است و از اول دسامبر تا 25 دسامبر ادامه دارد. مانند روزهای اسباب بازی در سال های گذشته ، این روز اسباب بازی ها نیز شامل آشفته کارهای منحصر به فرد خانه و مبلمان است.

https://www.youtube.com/watch؟v=AQuucamIYjQ

مخصوصاً زمستان عبور حیوانات این به روزرسانی شامل یک ویژگی انتقال داده بسیار درخواستی است که باعث می شود هنگام حرکت از یک کنسول به کنسول دیگر پیشرفت خود را آسان نگه دارید. اکنون می توانید داده های ساکن یک بازیکن را به یک سوئیچ جدید منتقل کنید یا از ابزار انتقال جزیره برای انتقال کل جزیره خود از یک سیستم به سیستم دیگر استفاده کنید.

اضافات جزئی به عبور حیوانات شامل نه عکس العمل جدید ، شش مدل موی جدید (با شگفتی فراگیر) ، وسایل اضافی برای ذخیره سازی در خانه و امکان بازدید از جزایر رویای تصادفی از تخت خواب خود باشید. عکس العمل ها و اصلاحات جدید از غرفه Nook Miles در دسترس است و پس از پرداخت بدهی ، فضای ذخیره سازی طولانی مدت برای خانه از طریق Nook در دسترس است.

اگر هنوز ویدیوی اعلامیه به روزرسانی زمستانی برای نینتندو را ندیده اید … پرش کنید! عبور حیوانات به روزرسانی زمستانی پنجشنبه ، 19 نوامبر ، به عنوان یک بارگیری رایگان دریافت می شود.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*