21 موسسه خیریه برای کمک های مالی به کودکان و خانواده ها – Geek را مرور کنید


ایگور بوخلین / شاتر استوک

خرید هدایای کریسمس شما (تقریبا) تمام شده است ، اما هنوز چیزی از دست رفته است. اگر واقعاً می خواهید روحیه دادن را احساس کنید ، پس باید پول خود را در کودکان و خانواده های نیازمند سرمایه گذاری کنید. در اینجا 21 سازمان خیریه و غیرانتفاعی آورده شده است که از پول شما برای بهبود یا نجات جان مردم استفاده می کنند.

با کمک های مکرر سرگرم کننده را در تمام طول سال توزیع کنید

تعطیلات فرصتی برای هدیه دادن است ، اما شما فقط می توانید خیلی چیزها را یک باره بدهید. اگر می خواهید کمک های خیریه خود را به حداکثر برسانید ، ثبت نام برای کمک های مکرر را در نظر بگیرید. با گذشت زمان ، چند دلار در ماه می تواند تفاوت بیشتری نسبت به پرداخت یکبار مصرف داشته باشد.

البته کمک های مکرر برای همه امکان پذیر نیست. در اینجا چند روش جایگزین برای انجام سریع اقساط در طول سال آورده شده است:

 • از طریق الکسا یا دستیار Google: آیا می خواهید به یک موسسه خیریه در حال حرکت کمک مالی کنید؟ فقط به الکسا یا دستیار Google بگویید که می خواهید کمک مالی کنید. اگر قبلاً کارت اعتباری مرتبط با حساب آمازون یا گوگل خود دارید ، این روند کمتر از یک دقیقه طول می کشد.
 • آمازون لبخند: AmazonSmile به شما امکان می دهد هر وقت خرید می کنید برای موسسات خیریه پول جمع کنید. فقط انتخاب کنید که از طریق وب سایت AmazonSmile می توانید از کدام موسسه خیریه حمایت کنید.
 • جوایز خود را با کارت های اعتباری اهدا کنید: بیشتر بانک ها به شما اجازه می دهند جوایز کارت اعتباری خود را به امور خیریه اهدا کنید. اگر انبوهی از پاداشهای بلااستفاده یا اخیراً شرکتهای هواپیمایی را در حساب خود اجرا کرده اید ، این گزینه خوبی است.
 • داوطلب: خیریه ها همیشه به داوطلبان اعتماد می کنند. اگر می خواهید با اقدامات خود (و نه فقط پول خود) به یک خیریه کمک کنید ، وب سایت آنها را برای فرصت های داوطلبانه بررسی کنید. (اگر فرزند دارید ، در نظر داشته باشید که آنها داوطلب شوند. این یک تجربه ارزشمند است که در یک رزومه یا ثبت نام در دانشگاه خوب به نظر می رسد).

حالا بیایید سراغ کالا برویم. در اینجا 20 موسسه خیریه عالی برای اهدا در تعطیلات آورده شده است.

اسباب بازی و وسایل مدرسه

اسباب بازی برای میز Tots که پر از اسباب بازی است.
رزماری / شاتر استوک

آیا سعی دارید کمی روحیه جشن را به روشی قدیمی گسترش دهید؟ در اینجا چهار خیریه آورده شده است که اسباب بازی و وسایل مدرسه را به کودکان نیازمند ارائه می دهند. همه این موسسات خیریه در تمام طول سال کار می کنند ، بنابراین ثبت نام برای کمک های مکرر را در نظر بگیرید.

 • عملیات کوله پشتی: عملیات Backpack موفقیت آموزشی کودکان کم درآمد را تضمین می کند. این موسسه خیریه وسایل مدرسه مخصوص کلاس ، از کلاسور تا کوله پشتی را در اختیار کودکان قرار می دهد.
 • خواندن است اساساً: خواندن اساساً یک موسسه خیریه است که اطمینان می دهد کودکان کتابها و منابع مطالعه مورد نیاز خود را دریافت می کنند. و اگر قبل از 31 دسامبر کمک مالی کنید ، کمک مالی شما دلار به دلار است.
 • کفشی که متناسب باشد: بعضی اوقات یک جفت کفش جدید تمام نیازهای کودک برای بهبود عزت نفس ، راحتی و امنیت است. کفش هایی که متناسب باشد تضمین می کند کودکان نیازمند کفش راحتی را که شایسته آن است ، داشته باشند.
 • اسباب بازی برای Tots: شما اسباب بازی ها را برای بچه های کوچک می شناسید! این یک موسسه خیریه معتمد است که به کودکان نیازمند اسباب بازی می دهد. اگر این اولویت شما است ، پس از آن Toys for Tots یک گزینه عالی است.

برخی از این برنامه ها (مطمئنا Toys for Tots) برنامه های داوطلب محلی را در تعطیلات اجرا می کنند. اگر فکر می کنید با اوقات فراغت خود چه کاری انجام دهید ، یکی از این وب سایت های فرصت های داوطلبانه را بررسی کنید. شاید برای مرتب سازی وسایل مدرسه یا اسباب بازی های کودکان چند ساعت وقت صرف شود.

برای خانواده های مبارز

خانواده ای صندوق های خیریه را نگهداری می کنند.
تصاویر اژدها / Shutterstock

خوب است بدانید که پول شما به نیازهای خانواده ها اختصاص می یابد. در اینجا شش موسسه خیریه آورده شده است که بر حمایت از نیازهای اساسی خانواده ها مانند غذا ، سرپناه و مراقبت از حیوانات اهلی تمرکز دارند.

 • ASPCA: ASPCA به نجات ، واکسیناسیون و یافتن سرپناهی برای حیوانات خانگی بی خانمان یا بدسرپرست کمک می کند. این سازمان همچنین خانواده های کم درآمد را قادر می سازد تا مراقبت های پزشکی گران از حیوانات خانگی را پرداخت کنند.
 • به دنیا دنیا بده: به بچه های جهان بدهید یک استراحتگاه 84 هکتاری نزدیک دنیای دیزنی در فلوریدا دارد. این سازمان تعطیلات یک هفته ای رایگان برای کودکان مبتلا به بیماریهای بحرانی (و البته خانواده های آنها) فراهم می کند. تجربیاتی که خانواده ها در این استراحتگاه دارند اغلب ارزشمند هستند و بدون کمک شما امکان پذیر نیست.
 • غذا روی چرخ: غذای روی چرخ وعده های غذایی گرم را به افراد نیازمند تحویل می دهد. برای بسیاری از افراد مسن که در فقر زندگی می کنند ، منابع غذایی روی چرخ احساس تعاملات اجتماعی معمول و سالم را ایجاد می کنند. (همچنین می توانید از طریق وب سایت موسسه خیریه داوطلب غذا روی چرخ شوید).
 • بچه گرسنه نیست: برنامه No Kid Hungry وعده های غذایی رایگان را برای کودکان ، معمولاً از طریق سیستم مدرسه ، کلیساها و مراکز اجتماعی فراهم می کند. برای بسیاری از کودکان ، برنامه No Kid Hungry تنها برنامه ای است که تغذیه مداوم را در طول سال فراهم می کند.
 • یک آرزوی ساده: یکی از آرزوهای ساده یک موسسه خیریه است که با هدف بهبود سیستم مراقبت های کودکان پرورش یافته است. این امکان را برای کودکانی که مورد آزار و اذیت ، رها شده یا آسیب دیده قرار گرفته اند ، احساس می کند مانند کودکان هستند.
 • خانه رونالد مک دونالد: خانه رونالد مک دونالد کارهای زیادی انجام می دهد. این خانه ها و اتاق های بیمارستان را برای خانواده ها فراهم می کند و اطمینان می دهد که برخی از خانواده های کم درآمد می توانند از عهده مراقبت های اولیه پزشکی و دندانپزشکی برآیند.

برخی از این سازمانهای غیرانتفاعی به خانواده ها در زمینه نیازهای بهداشتی خود کمک می کنند اما برای مراقبت های بهداشتی یا تحقیقات پزشکی نیازی به تأمین بودجه آنها نیست. درباره چندین موسسه خیریه که فعالیت می کنند مطالعه کنید.

تحقیقات بهداشتی و پزشکی

کودک و بزرگسال قلبی را در دستان خود دارند.
SewCream / Shutterstock

مردم اغلب تنها می مانند تا از بیماریهای بحرانی رنج ببرند. چند دلار در ماه می تواند کمک مالی به تحقیقات ، مراقبت و پیشگیری از بیماری های تغییر دهنده زندگی کند. در اینجا نه موسسه خیریه و غیرانتفاعی بزرگ آورده شده است که بر مراقبت های بهداشتی و تحقیقات پزشکی تمرکز دارند.

 • انجمن سرطان آمریکا: انجمن سرطان آمریكا در زمینه مراقبت و تحقیقات سرطان پیشتاز است. این سازمان از کمک های مالی برای تأمین بودجه تحقیقات سرطان و گسترش آگاهی از سرطان استفاده می کند.
 • انجمن دیابت آمریکا: دیابت یک اپیدمی جهانی در حال رشد است ، اما هزینه های مراقبت از دیابت بیش از هر زمان دیگری هزینه می شود. انجمن دیابت آمریکا از کمک های مالی برای تأمین بودجه تحقیقات ، برنامه های آگاهی بخشی و گزینه های درمانی برای خانواده های کم درآمد استفاده می کند.
 • مرکز پزشکی کودکان: مراکز اطفال برای مراقبت از کودکان و خانواده هایشان به کمک های مالی اعتماد می کنند. برای بهبود زندگی کودکان در بیمارستان ها می توانید پول ، غذا ، لوازم بهداشتی و اسباب بازی اهدا کنید.
 • شبکه معجزه کودکان: شبکه معجزه کودکان غیرانتفاعی است که از برنامه های کودکان در سراسر آمریکا پشتیبانی می کند. علاوه بر خرید تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها ، این سازمان تضمین می کند که کودکان در بیمارستان ها کند ، درگیر و خوش بین هستند.
 • به سرطان لوزالمعده امیدوار باشید: GIVEHOPE یک سازمان خیریه است که بودجه تحقیقات پانکراس را تأمین می کند و رویدادهای جمع آوری کمک های مالی را میزبانی می کند. مطالعات سرطان لوزالمعده ، علی رغم اینکه 5 سال بقای آنها زیر 5٪ است ، بسیار کم بودجه می شوند.
 • آرزو کن: Make A Wish Foundation سعی می کند آرزو را برای هر کودک مبتلا به بیماری حیاتی تحقق بخشد. هر بخش کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که کودکان یک تجربه تغییر دهنده و الهام بخش دارند.
 • نفکور: NephCure Kidney International پول را به تحقیق در مورد بیماری های کلیوی اختصاص می دهد ، به ویژه مواردی که در حال حاضر کمبود بودجه و سو mis تفاهم دارند. این سازمان همچنین آموزش و پشتیبانی از خانواده های مبتلا به بیماری کلیه را فراهم می کند.
 • PanCAN: PanCAN (شبکه اقدام به سرطان Pancreative) متعهد به تأمین بودجه تحقیقات سرطان لوزالمعده ، اقدامات بالینی و آموزشی برای بیماران مبتلا به سرطان لوزالمعده است. این سازمان حتی یک خط تلفن مرکز لوزالمعده برای بیماران نیازمند به منابع سرطانی میزبانی می کند. باز هم ، تحقیقات در مورد سرطان لوزالمعده بسیار کم بودجه است و میزان بقا 5 ساله زیر 5٪ است.
 • بیمارستانهای کودکان شرینر: امکانات غیرانتفاعی کودکان شرینر مراقبت از کودکانی را که دارای شرایط ارتوپدی ، سوختگی ، صدمات نخاعی و شکاف لب هستند ، فراهم می کند. آنها خدمات به خانواده های کم درآمد را تضمین می کنند و برای تأمین هزینه های پزشکی و نیازهای اولیه به کمک های مالی نیاز دارند.
 • سنت جود: بیمارستان تحقیقات کودکان St Jude پیشرو در مراقبت از بیماریهای حیاتی در کودکان است. تمرکز وی بر سرطان خون و سایر سرطان ها موجب نجات جان انسان ها و پیشرفت های عمده پزشکی شده است.
 • یونیسف: یونیسف مراقبت های بهداشتی را برای کودکان و بزرگسالان در کشورهای فقیرتر فراهم می کند. این سازمان سالانه هزاران نفر را از طریق واکسیناسیون ، مراقبت های پزشکی فوری و برنامه های آموزشی نجات می دهد.

ثبت نام برای کمک های مکرر از طریق یک وب سایت غیر انتفاعی را در نظر بگیرید. کمی از کیف پول شما خارج می شود و اطمینان حاصل می کند که اهداف دلخواه شما جریان مداومی از درآمد را دریافت می کند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*