4 بهترین ساعت مچی دویدن و چند ورزشی با GPS – Geek را مرور کنید


دویدن زن جوان با استفاده از ساعت هوشمند Multisport هنگام غروب آفتاب در مسیر کوه.  نزدیک دست ها با ردیابی تناسب اندام
maxpro / Shutterstock.com

چه فایده ای دارد که بدون ردیابی هر شاخص عملکردی ، برای دویدن یا دوچرخه سواری بروید؟ به طور جدی ، اگر کسی می تواند توضیح دهد که چرا شما این کار را با تیم ورزش دیوانه اینجا در Review Geek انجام می دهید ، بسیار خوب است. ما نمی توانیم بدون فشار دادن “شروع تمرین” بر روی ساعتهای GPS از خانه خارج شویم.

با این حال ، اگر می خواهید در وسواس زمان های تقسیم ، دقیقه در دقیقه و میزان مصرف برق به ما بپیوندید ، در اینجا بهترین ساعت های در حال اجرا و بسیاری از ورزش هایی است که می توانید در حال حاضر خریداری کنید.

در ساعت دویدن یا بسیاری از ورزش ها به دنبال چه چیزی باشید

دسته ساعتهای هوشمند برای دویدن ، بسیاری از ورزشها و حتی ورزشها به طور فزاینده ای متمرکز شده اند. وجود دارد زیاد از گزینه های مختلف در تمام نقاط قیمت. ما گزینه هایی را پیدا کرده ایم که فکر می کنیم برای بیشتر افراد بهترین است ، اما اگر می خواهید در کاتالوگ ها وارد شوید یا کار ما را دوباره بررسی کنید ، در اینجا به دنبال چه چیزی بگردید.

  • پشتیبانی از ورزش انتخابی شما: اکنون تقسیم کمتری بین ساعت های دویدن و چند اسپرت وجود دارد. تمام عکسهای ما و بیشتر ساعتهای GPS موجود در بازار می توانند انواع مختلفی از فعالیتهای مختلف ورزشی و فضای باز را ردیابی کنند. با این حال ، اگر ساعت ورزشی خاصی دارید ، از نگهداری کامل آن اطمینان حاصل کنید. برخی از ساعت ها دارای ویژگی های خاص سه گانه هستند ، مانند ردیابی شنا در فضای باز و انتقال سریع و همچنین ردیابی مداوم بین شنا ، موتورسواری و دویدن ، در حالی که برخی دیگر از اسکی و کوهنوردی متقاطع پشتیبانی می کنند. نه اینکه شما نتوانید با یکی از ساعت ها یک ورزش سه گانه یا اسکی را آموزش دهید ، اما گزینه های ردیابی شما محدودتر می شوند.
  • نظارت دقیق بر ضربان قلب: این در واقع هیچ مشکلی با انتخاب ما نیست ، اما ساعت های ارزان قیمت و برخی ساعت های هوشمند می توانند برای به دست آوردن دقیق قرائت ضربان قلب ، مخصوصاً هنگام تمرین ، تلاش کنند. البته ردیابی مبتنی بر مچ دست ذاتی از دقت کمتری نسبت به ردیابی شانه یا قفسه سینه برخوردار است ، اگرچه می توانید با یک مانیتور HR خارجی مشکل را حل کنید.
  • چیزی که راحت پوشیده اید: اکثر ساعت های GPS از قبل طراحی شده اند که همیشه پوشیده می شوند. آنها دارای ساعت هوشمند و ویژگی های تناسب اندام مانند پشتیبانی از اعلان ، ردیابی مرحله ای و پرداخت های بدون تماس هستند. این احتمال وجود دارد که تمام ساعت و هر روز ساعت GPS خود را شروع کنید. و چون همه آنها خواب را دنبال می کنند ، احتمالاً در طول شب. این بدان معناست که تهیه یک ساعت راحت بر روی مچ دست خود از نظر جسمی و سبک بسیار مهم است. ساعت های نازک تر با ویژگی های کمی کمتر از اکثر مردم بهتر از مدل محکم و کاملاً پوچ تر خواهند بود.
  • برنامه گوشی های هوشمند خوب است: رابط کاربری اکثر ساعتهای کاری کمی خشن و آماده است. برای اینکه واقعاً به آمار عملکرد خود نگاه کنید ، ببینید چگونه با گذشت زمان پیشرفت می کنید یا موارد را پیکربندی می کنید ، یک برنامه همراه مناسب برای ساعت های هوشمند می خواهید. باز هم ، این چیزی نیست که هیچ یک از انتخاب های ما از دست ما برود ، اما اگر از مارک تجاری خارج می شوید یا یک چیز دیوانه وار را تماشا می کنید ، مطمئن شوید که برنامه به خوبی طراحی شده است.

بهترین برای اکثر مردم: Garmin Forerunner 245 Music

گزینه های رنگ موسیقی garmin 245
گارمین

Garmin Forerunner 245 یک ساعت دویدن عالی است که نازک و سبک است و هر روز می توان آن را پوشید – ضخامت کمتر از 1/2 اینچ و وزن 1.36 اونس. اگرچه یک ساعت چند منظوره واقعی نیست ، اما Forerunner 245 می تواند دوچرخه سواری ، تمرین با وزنه ، شنا در استخر و موارد دیگر (و البته دویدن) را ردیابی کند.

ما فکر می کنیم دیوانه می شوید که به نسخه موسیقی خود دسترسی پیدا نکنید ، این امکان را می دهد تا 500 آهنگ را برای پخش بدون تلفن از طریق هدست بلوتوث ذخیره کنید و حتی آنها را از Spotify همگام سازی کنید. این بدان معناست که هنگام رفتن به جاده یا مسیرهای پیاده روی می توانید تلفن خود را در خانه بگذارید.

ماندگاری باتری برای همه مفید است: شما یک هفته به عنوان ساعت هوشمند استفاده می کنید و با استفاده از ردیابی GPS و ضربه زدن به برخی از موسیقی ها حداکثر 6 ساعت وقت دارید. هرچه بیشتر تمرین کنید ، مجبور به شارژ بیشتر خواهید بود ، اما تا زمانی که در برنامه ماراتن قرار نگیرید ، هرگز نیازی به شب بیداری نخواهید داشت.

و صحبت از شب ، Forerunner 245 یک شب کارهای زیادی انجام می دهد. خواب و اکسیژن رسانی خون را ردیابی می کند و از اطلاعات برای محاسبه میزان بازیابی شما در تمرینات و میزان نیاز به فشار در یک روز مشخص استفاده می کند. حتی میزان استرس و فعالیت شما بدون ورزش را نیز در نظر خواهد گرفت.

در حالی که Forerunner 245 Music پیشرفته ترین ساعت گارمین ، بهترین ساعت ورزش سه گانه یا حتی بهترین ساعت هوشمند نیست ، بسیاری از ویژگی های کل مجموعه Garmin را با هم ترکیب می کند و برای بسیاری از ورزشکاران آماتور و به ویژه یک مکان شیرین بسیار خوب است. دونده های آماتور. مطمئناً نیازی به استفاده از 245 نیستید ، اما باید دلیل استفاده نکنید.

بهترین برای اکثر مردم

بهترین گزینه برای موارد فوق العاده و فضای باز: Garmin Fenix ​​6 Pro Solar

گزینه های صفحه نمایش garmin fenix 6 pro sun
گارمین

بیشتر ساعتهای جی پی اس در حال اجرا و در فضای باز برخی از ویژگیهای خود را از دست داده اند زیرا ویژگی هایی را برای ساعتهای هوشمند ، ردیابی تناسب اندام اضافه کرده و در غیر این صورت برای حمل رزمندگان در آخر هفته در دفتر کار مناسب هستند. با این حال ، Garmin Fenix ​​6 Pro Solar اینچ اینچی نداد. اگر بدنبال بهترین دویدن فوق العاده ، کوهنوردی ، اسکی و خارج از ساعت هستید ، این مناسب شماست.

مشکل اکثر ساعت های GPS برای فعالیت های بسیار شدید در فضای باز – و بیایید صادق باشیم ، حتی فقط یک پیاده روی طولانی مدت – این است که عمر باتری فقط دوام ندارد. به عنوان مثال Forerunner 245 6 ساعته برای هر تمرین دویدن ایده آل است ، اما یک روز در تپه ها دوام نخواهد داشت. Fenix ​​6 Pro Solar این مشکل را به سه روش حل می کند: باتری بزرگتر ، گزینه های مدیریت انرژی بیشتر و صفحه شارژ خورشیدی Power Glass. با روشن بودن GPS ، فقط با چند ساعت تابش نور خورشید در روز تا 40 ساعت ردیابی مداوم خواهید داشت. حتی اگر می توانید از طریق یخهای قطبی اسکی کنید و فقط گاهی اوقات نیاز به ثبت موقعیت خود دارید ، می توانید آن را در حالت اعزام GPS قرار دهید. این بیشتر از یک ماه طول می کشد.

البته ، Fenix ​​6 فقط عمر باتری فوق العاده ای ندارد. این همچنین دارای یک لیست ویژگی است که از بارگذاری آن با نقشه های توپوگرافی داخلی اطمینان حاصل می کند. آموزش دویدن در زمین؛ اسکی ، دوچرخه سواری در کوهستان و ردیابی سازگاری با ارتفاع ؛ ارتفاع سنج ، فشار سنج و قطب نما و موارد دیگر. اگر قصد شرکت در یک مسابقه فوق ماراتن را دارید ، به یک سفر کوله پشتی چند روزه بروید یا سحرگاه بیرون بروید تا برخی از کوههای اطراف را دور بزنید و از اسکی در سراشیبی استفاده کنید ، همه چیزهایی است که برای پیگیری فعالیت های خود ، نظارت بر عملکرد خود و کنترل آنها نیاز دارید. ایمنی

و نگاه کنید ، در حالی که ما تمایلی نداریم که Fenix ​​6 را ساعتی بنامیم که می خواهید همیشه از آن استفاده کنید ، اما می توانید. این دستگاه در سه اندازه بدنه – از بزرگ بزرگ (41 میلی متر) تا بسیار بزرگ (47 میلی متر) و غول پیکر (51 میلی متر) در دسترس است و دارای تمام عملکردهای منظم برای ردیابی خواب ، مراحل ردیابی و اعلان ها است که عملکرد ساعت هوشمند را نشان می دهد. حتی اگر کیف پول خود را فراموش کنید و مجبور شوید هزینه آبجو را بپردازید ، یک Garmin Pay وجود دارد.

بهترین برای ماجراهای فوق العاده در فضای باز

بهترین ها برای ورزش های سه گانه و علاقه مندان به بسیاری از ورزش ها: Garmin Forerunner 945

زن با استفاده از یک پیشگام گارمین 945 بر روی دوچرخه
گارمین

اگرچه تفاوت بین ساعت های در حال اجرا و ساعت های چند منظوره تار شده است ، اما هنوز از بین نرفته است. Forerunner 245 ، انتخاب ما برای اکثر افراد ، به عنوان مثال ، می تواند جلسات شما را در یک استخر شنا با aplomb و تمام شاخص های مورد نظر شما پیگیری کند ، اما نمی تواند شنای فضای باز را ردیابی کند. این برای همه مشکلی ایجاد نمی کند ، اما خلا likeهایی از این دست برای کسی که به همان اندازه که روی تمرینات شنای خود تأکید می کند ، به همان اندازه که روی دوچرخه سواری ، دویدن یا جلسات قدرتی تأکید می کند ، مسئله ساز است. اگر ساعتی می خواهید که به هر فعالیتی برابر باشد ، به دنبال Forerunner 945 هستید.

با Forerunner 945 می توانید از ردیابی شنای فضای باز خود لذت ببرید ، اما همچنین می توانید ورزش های سه گانه و سایر تمرینات چند ورزش را به صورت یک فعالیت ردیابی کنید. فقط کافی است گزینه مناسب را برای بسیاری از ورزش ها انتخاب کرده و دکمه دامان را هنگام تغییر آب از دوچرخه و دوباره هنگام تغییر از دوچرخه به جاده فشار دهید. همچنین می توانید سایر گزینه ها را برای بسیاری از ورزش ها مانند شنا پیگیری کنید ، یا اگر در یک مسابقه ماجراجویی با کایاک-چرخه-پیاده روی یا موارد دیگر تمرین می کنید ، گزینه های خود را ایجاد کنید.

و اگر به دنبال داده های آموزشی هستید ، Forerunner 945 آنها را به روشی اساسی ارائه می دهد. علاوه بر شاخص های عملکرد معمول و VO2 Max ، سطح آمادگی جسمانی فعلی ، تأثیری که تمرینات شما روی تمرینات هوازی و بی هوازی ، میزان تمرین شما و اینکه آیا شما به طور مولد و بهینه تمرین می کنید یا نه را نیز ردیابی و محاسبه می کند. اگر بین بسیاری از فعالیت های مختلف تعادل برقرار می کنید ، این یک روش عالی برای پیگیری نحوه عملکرد شما در کل است.

برای جمع کردن همه اینها ، Forerunner 945 از تمام ویژگی های معمول پیشرفته Garmin برخوردار است: پخش موسیقی ، Garmin Pay ، سنسور اکسیژن پالس و حتی نقشه های توپوگرافی. این واقعا یک بسته کامل چند ورزشی است.

بهترین برای ورزشهای سه گانه

بهترین ساعت بدون Garmin: Polar Vantage M

نمای قطبی متر جلو و عقب
قطبی

Garmin دارای یک دسته GPS برای ساعتهای دوشی و چند اسپرت است که کاملاً پوشیده شده است ، بنابراین گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که گزینه های دیگری وجود ندارد. خوشبختانه این اصلاً درست نیست. Polar ، Coros و Suunto محصولات بسیار خوبی تولید می کنند. با این حال ، اگر به دنبال انتخاب بهترین ساعت GPS غیر گارمین هستید ، باید Polar Vantage M باشد.

Polar Vantage M یک ساعت عالی برای دویدن و بسیاری از ورزش ها است. این می تواند 130 فعالیت مختلف – از جمله تمام شناهای مهم در فضای باز – را ردیابی کند و دارای یک حالت عالی چند ورزشی است که به شما امکان می دهد بین فعالیت های مختلف جابجا شوید. فواصل زمانی برای شنا و دویدن؟ این می تواند آنها را کاملا ردیابی کند.

Polar شهرت زیادی برای اندازه گیری ضربان قلب عالی دارد (بند قفسه سینه Polar H10 یکی از قابل احترام ترین هاست) ، بنابراین جای تعجب نیست که حتی با وجود همه هشدارهای مربوط به ردیابی مچ دست ، Vantage M در میان بهترین ها قرار دارد. هنوز هم با چند ضربه در دقیقه ، به خصوص با شدت بالاتر ، بیرون می آید ، اما بررسی ها تقریباً جهانی آن را ستایش می کنند.

Vantage M به ساعتهای ورزشی قدیمی باز می گردد. این ویژگی از همان ساعت های هوشمند با اکثر ساعت های گارمین برخوردار نیست – می تواند اعلان ها را نمایش دهد ، خواب و فعالیت های شما را ردیابی کند و تمام – اما دارای یک باتری است که 30 ساعت مدرسه طول می کشد. مطمئناً ، اگر بخواهید می توانید آن را تمام روز بپوشید ، اما در واقع برای آن طراحی نشده است ، و نه Polar ویژگی های مبهم را پرتاب می کند تا سعی کند وانمود کند. این ساعتی است که هنگام تمرین از آن استفاده می کنید – و از این طریق عالی عمل می کند.

بهترین گزینه غیر گارمین


ساعت های در حال اجرا با GPS و بسیاری از ساعت های ورزشی عالی هستند – اگر به دنبال چیزی هستید که فعالیت های جدی ورزشی را با دقت ردیابی کند. اگر به عملکرد دیوانه یا ردیابی زمان ریکاوری نیاز ندارید و می خواهید چیزی با ساعت های هوشمند و ویژگی های روزمره داشته باشد ، Apple Watch و Samsung Galaxy Watch Active 2 را بررسی کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*