5 روش برای باز کردن مدیر دستگاه در ویندوز 10


Windows 10 Device Manager یک ابزار اساسی است که به شما کمک می کند سخت افزارهای رایانه خود را پیکربندی یا عیب یابی کنید. در اینجا پنج روش برای باز کردن مدیر دستگاه در صورت نیاز وجود دارد. اینها تنها راههای انجام این کار نیستند ، اما یکی از این روشها احتمالاً مفید خواهد بود.

در فهرست شروع به دنبال مدیر دستگاه بگردید

منو را باز کنید

یکی از سریعترین راهها برای باز کردن دستگاه Manger استفاده از منوی Start است. فقط “Start” را باز کرده و “Device Manager” را تایپ کنید ، سپس بر روی نماد “Device Manager” که در نتایج نشان داده می شود کلیک کنید. مدیر دستگاه بلافاصله باز می شود.

از طریق منوی Power User به مدیریت دستگاه دسترسی پیدا کنید

در منوی کاربر Windows 10 Power ، کلیک کنید "مدیریت دستگاه"

ویندوز 10 شامل یک منوی مخفی “Power User” است که تعداد کمی از افراد از آن مطلع هستند ، که شامل میانبرهای برنامه های اصلی مدیریت رایانه است. اگر Windows + X را روی صفحه کلید فشار دهید یا روی دکمه Start کلیک راست کنید ، منو ظاهر می شود. “مدیر دستگاه” را از لیست انتخاب کنید.

متصل: نحوه ویرایش منوی Win + X در ویندوز 8 و 10

با استفاده از صفحه کنترل ، مدیر دستگاه را باز کنید

در صفحه کنترل Windows 10 ، کلیک کنید "مدیریت دستگاه"

مدیر دستگاه نیز از صفحه کنترل در دسترس است. ابتدا با کلیک روی منوی استارت ، تایپ کردن کنترل پنل و کلیک روی نماد کنترل پنل ، کنترل پنل را باز کنید. در Control Panel ، روی سخت افزار و صدا کلیک کنید و سپس Device Manager را انتخاب کنید.

متصل: نحوه باز کردن صفحه کنترل ویندوز 10

با دستور run ، Device Manager را باز کنید

پنجره Run را باز کرده و تایپ کنید "devmgmt.msc" و کلیک کنید "باشه"

همچنین می توانید از طریق خط فرمان یا پنجره Run ، Device Manager را باز کنید. ابتدا Windows + R را فشار دهید تا پنجره Run باز شود. در جعبه متن Open: تایپ کنید devmgmt.msc و سپس OK را کلیک کنید. مدیر دستگاه ظاهر می شود.

متصل: 10 روش برای باز کردن خط فرمان در

مدیر دستگاه را در تنظیمات Windows باز کنید

در منوی System About ، به پایین پیمایش کنید و کلیک کنید "مدیریت دستگاه."

اگر می خواهید با استفاده از تنظیمات ویندوز ، مدیر دستگاه را باز کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. ابتدا با کلیک روی نماد چرخ دنده در فهرست شروع یا فشار دادن Windows + I. ، تنظیمات را باز کنید. در تنظیمات ، به System> Information بروید ، سپس به پایین پیمایش کنید و روی Device Manager کلیک کنید. همچنین می توانید مدیریت دستگاه را در تنظیمات جستجو کرده و سپس روی پیوند ظاهر شده کلیک کنید. از مدیریت دستگاه های خود لذت ببرید!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*