5 قطعه از تجهیزات تناسب اندام خانگی که ارزش خرید دارد – LifeSavvy


زنی که با دوچرخه ورزش در اتاق نشیمن خود تمرین می کند.
نیکوداش / شاتر استوک

بازار آموزش خانگی در حال رونق گرفتن است ، اما این بدان معنا نیست که شما به همه وسایلی که می بینید در همه جا تبلیغ می شود نیاز دارید. در اینجا پنج مورد آورده شده است که ارزش بالایی دارند و به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام کمک می کنند.

چرخنده یا دوچرخه برای دوچرخه سواری

در حالی که Peloton می توانست دنیا را از پا در آورد ، اما هیچ کس نمی تواند گران بودن آن را انکار کند و در صورت داشتن بودجه ، فروش آن را به یک فروش دشوار تبدیل می کند.

مطمئناً شرکت در دوره های زنده دوچرخه سواری و رقابت با دوستان می تواند انگیزه شما را افزایش دهد ، اما از نظر آموزش واقعی ، چرخش منظم چرخش نیز به همان خوبی است.

با وجود بسیاری از دروس رایگان دوچرخه سواری آنلاین در سیستم عامل هایی مانند YouTube و Vimeo ، پرداخت اشتراک ماهیانه در واقع لازم نیست ، خصوصاً اگر در قیمت دوچرخه لحاظ نشده باشد.

دوچرخه سواری یک تمرین شگفت انگیز برای پاها ، کمر و هسته است. همچنین عضلات شما را تون می کند و هماهنگی و تعادل شما را بهبود می بخشد. زاویه های منحصر به فردی که ارائه می دهد ، آن را از یک دوچرخه ثابت و معمولی جدا می کند و گزینه های زیادی برای سوار شدن به شما می دهد.

از نشستن یا کوهنوردی تا ایستادن و بسیاری از سطوح مقاومت ، می توانید نوع تمرین را انتخاب کنید که روزانه انجام شود و پیشرفت خود را پیگیری کنید.

بنابراین برای جلوگیری از گلوله باران برای Peloton premium ، به بهترین پیشنهادات ما برای گزینه های مقرون به صرفه نگاهی بیندازید.

مجموعه دمبل یا دمبل

مجموعه ای از دمبل یا دمبل با وزن های مختلف چالشی را برای تمرینات شما در خانه ایجاد می کند و تمرینات متنوعی را ارائه می دهد که با کل بدن شما کار می کند. آنها همچنین برای ردیابی پیشرفت ، جدا کردن عضلات خاص و گروه های عضلانی بسیار مناسب هستند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند.

اگر به شکار برخی می روید ، حتماً مجموعه ای از وزنه ها را تهیه کنید. ایجاد مگس و برجستگی با استفاده از همان وزن دشوار است – قطعاً یکی از آنها احساس سبکی یا سنگینی می کند.

پد برای چسبندگی خوب

زنی که روی تشک یوگای سیاه خم می شود.
کارلا تافرا

چه یوگا ، پیلاتس ، باره یا فقط کوهنوردان باشید ، سرمایه گذاری در یک حصیر با کیفیت و محکم گرفتن بسیار مهم است. این از شما در برابر لیز خوردن در هر مکانی و آسیب احتمالی محافظت می کند.

خوشبختانه ، گزینه های بسیار بودجه ای از طرف شرکت های مستقر وجود دارد ، مانند این تشک اساسی اما قابل اعتماد از Gaiam.

نوارهای مقاومت

اگر می خواهید تمرینات خود را در خانه افزایش دهید ، باید نوار استقامتی دیگری داشته باشید که ارزش خرید آن را دارد. آنها نه تنها باعث چالش بیشتر ، بلکه خلاق تر و صادقانه تر ، کمتر خسته کننده خواهند شد.

بسته به اندازه و ضخامت آنها ، آنها همچنین می توانند مجموعه های مختلف وزنی را تقلید کنند که می توانند تمرینات شما را دگرگون کرده و کل فیزیک بدن شما را تنظیم کنند. از آمازون گرفته تا فروشگاه های تناسب اندام آنلاین ، تقریباً در هر جایی می توانید باندهای مقاومت پیدا کنید و هیجان بیشتری را در تمرین منظم خود ایجاد کنید.

به آنچه می خواهید روی آن کار کنید نیز فکر کنید – ممکن است لازم باشد چندین مجموعه را انتخاب کنید تا بتوانید با یکدیگر ترکیب و مطابقت داشته باشید. هنگامی که استفاده از آنها را شروع کردید ، تعجب خواهید کرد که چگونه بدون آنها زندگی کرده اید.

غلتک فوم

به همان اندازه قسمت مهم تمرینات شما در خانه ، ریکاوری است. کف کردن یکی از بهترین راه ها برای قرار گرفتن در عضلات دردناک و از بین بردن تنش و استرس است. همچنین باعث بهبود جریان خون کلی و جذب مواد مغذی می شود.

امروزه نسخه های مختلفی در بازار وجود دارد که به سطح تجربه و تأثیر مطلوب شما بستگی دارد. از ساده یا بافت گرفته تا لرزش ، می توانید هر قسمت از بدن خود را کنترل کنید و از تمرینات خود بیشترین بهره را ببرید. نورد فوم به شما کمک می کند تا به میزان مناسب بهبودی برسید ، بنابراین آماده هستید هر روز روی تشک خود پا بگذارید.


ممکن است در حال حاضر سالن های بدنسازی تعطیل باشد ، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید در راحتی منزل خود تمرین خوبی داشته باشید. با یکی از این تجهیزات تناسب اندام ، تمام تجربه خود را بالا ببرید و از عرق کردن آن در اتاق نشیمن خود هیجان زده شوید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*