5 وب سایت برتر برای پوسته های ابزارک – بررسی Geek


چرم لپ تاپ دانه چوب ، چرم قرمز روشن بر روی بدنه Airpods اپل و چرم نارنجی از فیبر کربن آیفون 12 در کلاژ.
Skinit ، Gadgetshieldz ، dbrand

وقتی می خواهید گجت های شما برجسته شوند ، هیچ چیز موثرتر و ساده تر از چرم وجود ندارد. پوسته ها در تن و بافت های مختلف و رنگ های مختلف برای دستگاه ها در هر شکل و اندازه ای موجود است و بسیاری از شرکت ها تزئین همه اسباب های مورد علاقه شما را آسان می کنند. اما در واقع باید از کدام یک خرید کنید؟

چه چیزی را باید در پوسته گجت جستجو کنید

تولید کنندگان چرم زیادی در اطراف هستند و همه آنها می توانند چیزهای مختلفی به شما ارائه دهند – ظاهر ، بافت و غیره در اینجا موارد اساسی است که می خواهید مشاهده کنید.

  • کیفیت: البته این مهمترین قسمت سازنده چرم است. پوسته های ارزان در برابر خراش محافظت نمی کنند و ممکن است زودتر از دیرتر جدا شوند. ما اطمینان حاصل کرده ایم که تمام شرکت های ذکر شده در این لیست محصولات با کیفیت بالا تولید می کنند.
  • سفارشی سازی: از آنجا که جذابیت بصری دلیل اصلی تصمیم گیری بسیاری از افراد برای خرید چرم است ، می توان انتظار داشت که بیشتر وب سایت ها هنگام شخصی سازی آنها گزینه های زیادی را ارائه می دهند. این می تواند به صورت پوست های متنوع و متنوعی باشد که مواردی مانند چوب و چرم را همراه با طرح تقلید می کند. برخی از شرکت ها حتی به شما اجازه می دهند تصاویر خود را بارگذاری کنید تا روی پوست چاپ شوند.
  • سایت اینترنتی: هیچ کس نمی خواهد از یک وب سایت ضعیف استفاده کند. انتخاب دستگاهی که برای آن خریداری می کنید و سفارشی کردن پوست برای آن باید آسان باشد – در این شکی نیست. پیش نمایش ها نیز مفید هستند ، بنابراین می توانید قبل از خرید ، تصور کنید که پوست مرکز شما چگونه است.
  • دستگاه های پشتیبانی شده: در حالی که تلفن ها و دستگاه های تلفن همراه بیشترین محبوبیت را در هنگام خرید خز پیدا می کنند ، چرا همه چیز را که خود دارید تزئین نمی کنید؟ بسیاری از سایت ها پوسته هایی را برای محصولاتی مانند کنسول بازی یا لپ تاپ و حتی مکان های بیشتری مانند هواپیماهای بدون سرنشین ارائه می دهند.

کیفیت بالا: dbrand

صفحه سفارشی سازی پوست dbrand iPad Pro
dbrand

اگر نام شرکت های این لیست را شنیده اید ، احتمالاً dbrand است. این شرکت در سراسر دنیای تکنولوژیک بسیار مشهور است و دلیل خوبی هم دارد – پوست آن از بالاترین کیفیت در اطراف است. با انتخاب گسترده ای از دستگاه های پشتیبانی شده – از جمله تلفن ، کنسول ، لپ تاپ و سایر موارد – شما باید بتوانید از تمام دستگاه های مورد علاقه خود با dbrand استفاده کنید.

همانطور که برای انتخاب ، dbrand تعداد زیادی از مواد و رنگ های مختلف ، و همچنین به عنوان طرح های گاه به گاه ارائه می دهد. استفاده از این وب سایت با تصاویر زنده از پوسته شما نیز آسان است ، بنابراین در هنگام انتخاب دقیقاً می دانید چه چیزی ایجاد می کنید. اگر تمام علاقه شما به تهیه کالایی با کیفیت است ، dbrand بهترین شرکت برای تماس با این موارد است ، اما شرکت های دیگر گزینه هایی را ارائه می دهند که dbrand در بخش سفارشی سازی فاقد آن است.

رقیب جامد: XtremeSkins

صفحه سفارشی سازی پوست XtremeSkins Google Pixel 5
XtremeSkins

XtremeSkins به خوبی با پوسته های با کیفیت خود در رقابت با dbrand عمل می کند. پوسته های دستگاهی از همه اعتقادات را پیدا خواهید کرد ، چه تلفن ، هدفون یا حتی هواپیماهای بدون سرنشین. و امکانات ارائه شده از نظر رنگ و مواد نیز بسیار گسترده است. شما چیزهای استاندارد تری مانند رنگ های مات یا الیاف کربن ، همراه با طرح های منحصر به فرد مانند “ذغال سنگ تراشیده” دارید.

این همچنین یک شرکت مستقر در انگلستان است ، بنابراین اگر در انگلیس یا اروپا هستید ، XtremeSkins یک گزینه خارق العاده برای سریعتر سفارشات شماست – تحویل در سراسر جهان نیز در دسترس است.

تعداد زیادی از طرح ها: Skinit

Skinit "آبرنگ یاس بنفش ژئود" صفحه فروشگاه چرم PlayStation 5
Skinit

Skinit برای اطمینان خاطر طرفداران همه چیز از مارول گرفته تا آخر ، روی یک سری طراحی های زیبا تمرکز کرده است ملودی های شاد همراه با طرح های کلی تر. در فروشگاه شما بسیاری از طرح های عالی را پیدا خواهید کرد ، چه در حال خرید PlayStation 5 جدید خود هستید و چه در آیفون 12 ، و حتی اگر چیزی شخصی را ترجیح می دهید می توانید تصاویر سفارشی را بارگذاری کنید. طراح تصاویر سفارشی حتی شامل برخی از ابزارها مانند پس زمینه های رنگی ، ایجادکننده متن و قابلیت افزودن برچسب نیز می باشد.

بافت: گجتشیلدز

صفحه سفارشی سازی پوست Gadgetshieldz Microsoft Surface Pro 6
گجتشیلدز

Gadgetshieldz انتخاب قابل توجهی از بافت ها و طرح های مختلف برای پوست خود دارد ، حتی اگر انتخاب دستگاه ها به اندازه رقابت (به ویژه در بخش های لپ تاپ و کنسول) نباشد. از ظاهر براق پوست مرمر گرفته تا پوست های معمول چرم و چوب ، در اینجا چیزی است که باید عاشق آن شوید. و با استفاده آسان از ابزار سفارشی سازی وب سایت ، اگر می خواهید تعداد زیادی از مواد را انتخاب کنید ، Gadgetshieldz را به یک توصیه آسان تبدیل می کند.

چیزی پیدا کنید: DecalGirl

صفحه اصلی DecalGirl
دختر دکل

DecalGirl یک وب سایت جالب است زیرا به جای داشتن طرح یا مواد خاص ، وب سایت با یک سیستم مانند پلت فرم کار می کند. این بدان معنی است که پوسته های موجود توسط دیگر کاربران سایت طراحی شده اند و گرچه همه طراحی ها عالی نیستند ، اما این راه را برای یافتن پوسته ها تقریباً بر اساس هر چیزی ، هر چقدر هم خوب باشد ، باز می کند. علاوه بر این ، در صورت عدم یافتن آنچه که می خواهید ، می توانید تصاویر خود را بارگذاری کنید.

لیست دستگاه های پشتیبانی شده نیز به طرز عجیبی طولانی است ، بنابراین مگر اینکه کار خاصی غیر معمول انجام دهید ، بهتر است به اینجا بروید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*