50 دلار پس انداز کنید و موسیقی متن Sonos Arc را بدون میکروفون از طریق Costco خریداری کنید – Review Geek


سونوس

امروزه خرید دستگاهی که میکروفون ندارد تقریباً غیرممکن است ، این شامل امکانات تفریحی خانگی نیز می شود. خوب ، Sonos در حال انتشار نسخه رایگان موسیقی متن Arc بدون میکروفون است. متأسفانه ، این فقط مختص Costco است ، اما اگر تصمیم به خرید این مدل بگیرید 50 دلار پس انداز می کنید.

این نوار با مارک “SL” مشترک است که Sonos از آن با تمام محصولات دیگر بدون میکروفون استفاده می کند. مدل Arc Costco در رنگ ویژه “نسخه سایه” موجود است که به رنگ خاکستری تیره در می آید. نسخه معمولی آن با میکروفون در رنگ سیاه موجود است. موسیقی متن شما بسیار پنهانی خواهد بود و با تنظیمات سینمای خانگی شما مطابقت دارد.

در غیر این صورت ، به نظر می رسد همه موارد دیگر از جمله کیفیت صدا مانند گذشته است. البته ، Sonos به عنوان موسیقی متن “هوشمند” ، به طور مداوم سیستم عامل سیستم خود را به روز می کند ، اخیراً پشتیبانی از صدای فراگیر LPCM چند کاناله را از طریق HDMI eARC اضافه کرده است.

انحصار Costco یک مزیت دارد: 50 دلار پس انداز. بنابراین ، شما در حال مشاهده 749 دلار در برابر قیمت معمول 799 دلار در اکثر خرده فروشان هستید. مدل SL برای کسانی که ترجیح می دهند میکروفون دائمی در سیستم سرگرمی خانگی نداشته باشند ایده آل است. و اگر هرگز تصمیم گرفتید میکروفن دائمی می خواهید ، همیشه می توانید تجهیزات Sonos خود را به یک بلندگوی Amazon Echo یا Google Assistant متصل کنید.

از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*