6 بهترین جاروبرقی ربات


کوسه تمیز کردن کوسه ION R85 در کف ورقه ورقه
کوسه

جارو برقی کاری نیست که اکثر مردم سرگرم کننده می دانند ، اما خوشبختانه یکی از کارهای مشق شب است که می تواند به ویژه برای مصرف کنندگان خودکار باشد. محبوبیت جاروبرقی های رباتیک در حال انفجار است و آنها یک ایده عالی برای هدیه هستند. اما گزینه های زیادی در بازار وجود دارد که بسیاری از آنها در نگاه اول یکسان به نظر می رسند. بنابراین ما بهترین جاروبرقی ها را برای این لیست پیدا کردیم تا خرید آن راحت تر شود.

در جاروبرقی ربات چه چیزی را جستجو کنید

جاروبرقی های رباتیک می توانند ویژگی های بسیاری داشته باشند که آنها را از رقابت جدا می کند ، اما در اینجا موارد اصلی ذکر شده است که می خواهید به آنها توجه کنید.

  • قدرت مکش: این معمولاً با پاسکال (یا “Pa”) اندازه گیری می شود و دقیقاً نشان دهنده میزان مکش خلا vac است. برای سطوح مختلف قدرت مکش مزایایی وجود دارد. به عنوان مثال ، جارو برقی های کم قدرت ساکت تر هستند و ممکن است عمر باتری آنها بیشتر باشد. همچنین این سوال وجود دارد که خلا چه نوع خانه ای را تمیز می کند. کف های سخت یا فرش های نازک چالش بزرگی نیستند و می توان آنها را توسط جارو برقی های کم قدرت مراقبت کرد ، در حالی که فرشهای ضخیم تر برای تمیز کردن منبع تغذیه به مکش بیشتری احتیاج دارند.
  • ویژگی های هوشمند: از تشخیص برخورد گرفته تا تخلیه خودکار ، موارد بسیاری وجود دارد که ربات می تواند برای سهولت کارکرد شامل آنها باشد. البته بیشتر در مدل های رده بالاتر دیده می شوند اما جارو برقی های ارزان قیمت ممکن است شما را شگفت زده کند.
  • برنامه های کنترل از راه دور: همراه با ویژگی های هوشمند ، برخی از جاروبرقی های رباتیک به شما امکان می دهند تا آنها را از طریق برنامه تلفن (یا حتی دستورات صوتی) کنترل و کنترل کنید ، در حالی که برخی دیگر به کنترل از راه دور ویژه متکی هستند. به طور کلی ، ریموت محدودتر در این دو خواهد بود و به همین ترتیب در جاروبرقی های ارزان قیمت رایج تر است. با این حال ، این به هیچ وجه حذف فوری نیست. برای خلا vac روبات مستقیم ، ریموت هنگام استفاده از کنترل کار مفیدی انجام می دهد.
  • باتری: این ساده است ، اما واضح است که هر چقدر خلا without بتواند بدون مرگ کار کند ، بهتر است. با این حال ، ممکن است برخی از جارو برقی ها دارای ایستگاه های اتصال باشند ، که ممکن است باعث شود دستگاه در اواسط تمیز کردن مکث کند ، انرژی اضافی دریافت کند و سپس در همان نقطه متوقف شود.

در کل بهترین: iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7
من ربات هستم

Roomba i7 یک خلاuum هوشمند و کارآمد است که باید پاسخگوی نیاز اکثر مردم باشد. فناوری Smart Mapping نه تنها برای پیمایش در Roomba یک نقشه طبقه از خانه شما ایجاد می کند ، بلکه همچنین می توانید از طریق برنامه (iOS / Android) یا دستیار صوتی خود اتاقهای خاصی را برای تمیز کردن تعریف کنید. شما می توانید برنامه هایی را برای Roomba از طریق برنامه تنظیم کنید و حتی می توانید برنامه و تنظیمات شخصی خود را برای خودکار کردن برخی از مراحل شروع به یادگیری کنید.

برس های لاستیکی برای مقابله با موهای حیوانات خانگی بسیار مناسب هستند ، و دسته های مکنده قدرتمند خرده ریزها و سایر شلوغی ها را کاملاً کنترل می کنند. I7 با شارژ کامل حدود یک ساعت کار می کند و هنگام شارژ مجدد به طور خودکار به پایه شارژ خود برمی گردد. این با iRobot Clean Base سازگار است (به طور جداگانه فروخته می شود) ، که به Roomba اجازه می دهد تا 30 بار به طور خودکار تخلیه شود.

به طور کلی ، i7 گزینه خوبی برای دارندگان خلا rob ربات های جدید است که نیازی به بالاترین گزینه در بازار ندارند ، اما هنوز هم چیزی با لمس های درجه یک می خواهند.

در کل بهترین

انتخاب برتر: iRobot Roomba s9 +

iRobot Roomba s9 +
من ربات هستم

با یک قدم جلوتر از i7 ، Roomba s9 + دارای برخی ویژگی های دیگر است تا آن را به بهترین انتخاب در سطح بالا تبدیل کند. این خلاuum پیشرفته ترین فناوری تمیز کردن و هدف گیری iRobot را همراه با یک ساعت دوام باتری و شارژ خودکار دارد. برس گوشه ای مخصوص طراحی شده برای رسیدن به این مکانهای سخت قابل دسترسی است و از مکش قدرتمندی نیز برخوردار است.

پایه موجود می تواند با کم کردن s9 + شارژ کرده و به طور خودکار خلا 60 را تا 60 برابر تخلیه کند. می توانید خلا through را از طریق برنامه (iOS / Android) یا دستیار صوتی خود کنترل کنید و می تواند برنامه و تنظیمات ترجیحی شما را بیاموزد و بر این اساس تنظیم شود. شما حتی می توانید s9 + را با ربات شستشوی iRobot Braava M6 تهیه کنید و هر دو می توانند به طور همزمان برای جاروبرقی و تمیز کردن اتاق ها برای تمیز کردن بهتر بهتر کار کنند.

گزینه برتر

گزینه Roomba: Roborock S6 MaxV

Roborock S6 MaxV
روبروک

اگرچه Roomba مطمئناً مشهورترین مارک در زمینه جاروبرقی های رباتیک است ، اما این تنها گزینه نیست و S6 MaxV Roborock کار خوبی در پذیرش غول به عنوان یک گزینه برتر انجام می دهد. مکش قدرتمند 2500Pa کاملاً بی نظمی را کنترل می کند و حتی دارای یک جاروبرقی است که در خلا کف کف پوش تعبیه شده است. سیستم ناوبری LiDAR Roborock نقشه خانه شما را برای حداکثر چهار طبقه مختلف نشان می دهد – و همچنین می توانید ده منطقه را که در آن خلا نمی تواند وارد شود و ده منطقه دیگر را که به طور خاص پاک نمی شود تنظیم کنید.

شما می توانید S6 MaxV را از طریق برنامه (Android / iOS) یا از طریق دستیار صوتی خود کاملاً کنترل کنید. باتری 180 دقیقه طولانی دوام می آورد و در صورت کم بودن خلاuum به پایه خود باز می گردد تا دوباره شارژ شود.

اما S6 MaxV تنها خلاuum Roborock نیست. S6 Pure هنوز یک موتور داخلی را با قیمت کمتری ارائه می دهد ، که قربانی اصلی آن قدرت مکش کوچکتر است – 2000Pa ، به طور دقیق. Roborock E4 ارزان قیمت نیز وجود دارد که پاک کننده داخلی را از بین می برد (اما دارای لوازم جانبی تمیزکننده ای است که به صورت جداگانه به فروش می رسد) ، اما همچنان ویژگی های هوشمندانه و مدیریت برنامه عالی را حفظ می کند.

جایگزینی برای Roomba

گزینه میان برد: کوسه ION R85

کوسه ION R85
کوسه

ION R85 ممکن است فاقد برخی از ویژگی های ممتازی باشد که در جاروبرقی های گران قیمت پیدا خواهید کرد ، اما از ویژگی های هوشمند کافی برای قرار گرفتن کاملاً مناسب در براکت میان رده پشتیبانی می کند. این مکش به اندازه کافی قدرتمند برای ریزگردها و گرد و غبار ، با برسها و فیلترهای مربوط به موها و مواد حساسیت زا و گوشه های سخت قابل دسترسی است.

ION R85 دارای اتصال Wi-Fi است ، بنابراین می توانید به راحتی از طریق برنامه Shark (Android / iOS) یا از طریق دستیارهای صوتی آن را کنترل کنید. در برنامه کوسه ، شما می توانید ساعت ها برای تمیز کردن ION R85 خود برنامه ریزی کنید و اعلان هایی را درباره کارهایی که خلا your شما انجام می دهد دریافت کنید. باتری حدود یک ساعت دوام می آورد و خلا when هنگام تخلیه به طور خودکار به پایه شارژ موجود برمی گردد.

با قیمت خود ، ION R85 مجموعه ای خوب از ویژگی ها و تجربه کاربری را ارائه می دهد که مطمئناً کسانی که در این تعطیلات به دنبال خلاuum ربات ها هستند را خوشحال خواهد کرد.

گزینه طبقه متوسط

بهترین گزینه بودجه: ILIFE A4

ILIFE A4s Pro
ILIFE

این ارزانترین خلا vac موجود در این لیست است و اگرچه هنگام کار با فرش های ضخیم ضعف دارد ، اما هنوز تمیزکاری خوبی را برای پول فراهم می کند. A4s به قدرت مکش 1500Pa مجهز است ، اما می تواند این نیرو را در یک مکان خاص متمرکز کند تا 2000Pa برای بهم ریختگی خاص به دست آورد. دیوار الکتریکی موجود ، خلا vac را از ورود به مناطق خاص متوقف می کند ، باتری حدود 100 دقیقه دوام می آورد و دستگاه کاملاً نازک است و فقط 2.95 اینچ است.

اصلی ترین چیزی که با A4 از دست می دهید این است که به جای برنامه با یک ریموت همراه است. این میزان اتوماتیک بودن خلا را محدود می کند ، اما هنوز هم سنسورهایی برای جلوگیری از برخورد وجود دارد ، بنابراین گذاشتن آن در یک اتاق مشکلی نخواهد داشت.

بهترین بودجه

مشخصات پایین: eufy RoboVac 11s

eufy RoboVac 11s
eufy

Eufy 11s یکی دیگر از مدل های ارزان قیمت است ، اما ما آن را به دلیل ارتفاع بسیار کم 2.85 اینچی (عالی برای قرار گرفتن در زیر مبلمان) و عملکرد بی صدا ، آن را برای این لیست انتخاب کردیم که اطمینان می دهد این خلا در خانه نگران کننده نخواهد بود. این تنها به دلیل 1300Pa قدرت مکش است ، اما برای کفپوش های سخت و فرشهای نازک تر ، باز هم عملکرد خوبی خواهد داشت.

کنترل از راه دور شامل نحوه کنترل 11 است ، با برخی از حالت های تمیز کردن اتوماتیک و جلوگیری از برخورد برای سهولت کار. باتری در صورت شارژ کامل 100 دقیقه دوام می آورد و دارای یک پایه شارژ است که در صورت کم شدن خلا به آن باز می گردد.

نمایه کم
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*