60 دلار بازی ATGames Legends Core Sticks 100 بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل در تلویزیون شما – بررسی Geek


جعبه AtGames Legends Core 100 بازی را نشان می دهد.
AtGames

اگر یک کپی از بازی آنلاین مورد علاقه خود می خواهید ، می توانید انتظار داشته باشید که حداقل 300 دلار هزینه کنید. اما اگر فقط بخواهید یک دسته بازی های یکپارچه انجام دهید ، چه می کنید؟ AtGames Legends Core با 60 دلار کار خود را انجام می دهد. واشر به تلویزیون وصل می شود و 100 بازی به شما می دهد. اما شما باید یک کنترل کننده تهیه کنید.

AtGames قبلاً در صنعت بازی های خانگی معروف شده است. این بازی ها Arcade هایی با اندازه کامل مانند Legends Game Ultimate و عرشه های کنترل بارگیری مانند Legends Game Mini را ارائه می دهد. شما با کنترل های بازی فوق العاده و بسیاری از بازی ها روبرو می شوید ، اما باز هم بین 130 تا 600 دلار هزینه خواهید کرد.

پشت کنسول Legends Core ، درگاه HDMI ، پورت USB و اترنت را نشان می دهد.
AtGames

Legends Mini Core مواردی را که برای انجام بازی های بازی و کنسول در تلویزیون نیاز دارید به شما ارائه می دهد. از همان واشر با قابلیت HDMI Legends Mini استفاده می کند ، اما رمزگشای کنترلر بازی را از دست می دهد. در عوض ، شما کنترل کننده بازی خود را برای یک کامپیوتر با بلوتوث یا USB تهیه خواهید کرد. واشر دارای پورت HDMI ، پورت USB ، microUSB برای برق و اترنت است ، در صورتی که اتصال کابل را ترجیح می دهید.

ممکن است قبلاً یکی داشته باشید (مانند کنترلر Xbox بلوتوث) و حتی اگر ندارید ، می توانید با Mini Core و Core یکی را با قیمت 70 دلار دریافت کنید. لیست بازی ها هم وحشتناک نیست. در حالی که مواردی را پیدا خواهید کرد که احتمالاً از دست خواهید داد ، مانند شلیک و بچه فوتبال، بسیاری از بازی های عالی مانند وجود دارد فیلیکس ، جونیور ، تتریس ، مهاجمان فضایی ، علاladالدین (Sega Genesis) را برطرف کنید و گرگی.

و می توانید از طریق سیستم AtGames ‘Bring Your Own Game (BYOG) بازی ها را به Legends Core اضافه کنید. می توانید آنها را به صورت محلی از طریق رایانه پخش جریانی کنید یا در سرویس پخش ابری این شرکت مشترک شوید.

AtGames حتی دو معامله بسته برای Legends Core جدید ارائه می دهد. شما می توانید برای دریافت نیم تخفیف ، با مبلغی معادل 90 دلار ، یکی بخرید. یا یکی بخرید و سه ماه اشتراک با تخفیف برای خدمات AtGames Cloud BYOG با قیمت 90 دلار دریافت کنید.

Legends Core امروز از طریق وب سایت AtGames در دسترس است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*