7 بهترین راه انداز برای آندروید – بررسی Geek


عکسهای Nova Launcher ، Smart Launcher 5 و AIO Launcher
نرم افزار TeslaCoil ، Smart Laucher Team ، برنامه های موبایل AIO

اگر یک کاربر اندروید هستید ، احتمالاً قدردانی می کنید که سیستم عامل اصلی تا چه اندازه سازگار و سرشار از ویژگی است. اما همیشه می توان موارد را بهبود بخشید و ساده ترین راه برای افزایش سودمندی تلفن Android شما نصب یکی از پرتابگرهای شخص ثالث موجود در فروشگاه Google Play است.

این لانچرها تغییرات اساسی را در اندروید استاندارد ایجاد می کنند و شامل ویژگی های جدیدی مانند بهبود شخصی سازی صفحه اصلی و ویرایش ژست ژرف هستند. اگر می خواهید اندروید دقیقاً همانطور که می خواهید ظاهر و عملکرد داشته باشد ، راه انداز بهترین راه برای دستیابی به این هدف است.

در استارتر چه چیزی را جستجو کنیم

چندین نکته اصلی وجود دارد که می خواهید برای مقایسه شروع کننده های مختلف با یکدیگر از آنها استفاده کنید.

  • ویژگی های منحصر به فرد: اگر یک استارتر چیز جدیدی به شما ارائه ندهد ، هیچ فایده ای ندارد. بهترین راه اندازها ویژگی ها یا طرح های جدید را در Android ادغام می کنند تا بتوانند چیزهای مفیدی را ارائه دهند در حالی که به طور کامل آنچه را که باعث Android ، Android می شود ، از بین نمی برند.
  • شخصی سازی بصری: چه در تغییر رنگ رابط کاربری و چه در شکل آیکون ها باشد ، برخی از گزینه های شخصی سازی عالی همیشه مورد استقبال قرار می گیرند. برای برخی از مبتدیان ، این نقطه اصلی فروش آنها است ، در حالی که برخی دیگر مواردی را به عنوان پاداش سرگرم کننده در نظر می گیرند.
  • توسعه فعال: برای هر تعداد مبتدی که در حال حاضر موجود هستند ، تعداد زیادی وجود دارند که به دلایل مختلف دیگر در حال توسعه نیستند. و وقتی صحبت از برنامه ای می شود که بر روی تلفن شما تأثیر عمیقی می گذارد ، می خواهید از به روز بودن آن اطمینان حاصل کنید. در نتیجه ، ما برنامه های کاربردی خود را که هنوز در دست توسعه هستند و اخیراً به روز شده اند ، محدود کرده ایم.

هوشمند و سازگار: لانچر هوشمند 5

تصاویر Smart Launcher 5
تیم پرتاب هوشمند

Smart Launcher 5 یک پرتاب نسبتاً آسان است ، اما حاوی موارد مفید بسیاری است. SmartSearch می تواند به سرعت مقالات ، برنامه ها و مخاطبین را بازیابی کند ، یک صفحه ویژه ویجت بی سیم اجازه می دهد تا آنجا که ممکن است آزادی بیشتری داشته باشد ، و برنامه ها به طور خودکار در کشوی برنامه به دسته هایی طبقه بندی می شوند تا کمی از دردسر شما صرفه جویی کنند.

و اینها فقط مواردی هستند که در صفحه اصلی وجود دارد. Smart Launcher 5 به شما امکان می دهد کنترل های حرکت را کاملاً شخصی سازی کنید و دارای منوهای روان برای تغییر مکان صفحات در صفحه اصلی است (بنابراین می توانید به جای مثال کشیدن انگشت به سمت چپ ، به سمت راست کشوی برنامه خود را قابل دسترسی کنید). بسیاری از گزینه های بصری نیز از جمله اشکال مختلف آیکون برنامه ، رنگ رابط کاربری و چندین فونت در دسترس است.

Smart Launcher 5 برای بارگیری رایگان است ، اما این برنامه دارای یک اشتراک برتر است که به شما امکان می دهد از جمله موارد دیگر به سازماندهی عمیق تری از برنامه ها ، تصاویر زمینه سه بعدی در چشم انداز و دستورات دو انگشتی دسترسی داشته باشید. برای نسخه حق بیمه ، شما باید 2.49 دلار در ماه ، 6.99 دلار در سال یا 16.99 دلار برای یک پروانه مادام العمر پرداخت کنید.

.

Ol ‘قابل اعتماد: Nova Launcher

تصاویر Nova Launcher
نرم افزار TeslaCoil

Nova Launcher نه تنها یکی از معروف ترین استارت ها است ، بلکه مدت هاست که وجود دارد – این بدان معناست که شما باید بتوانید روی ماندن آن حساب کنید. علاوه بر این ثبات بیشتر ، Nova Launcher شامل برخی از ویژگی ها و گزینه های عالی بدون انحراف از تجربه اندروید است.

Nova بیشتر روی صفحه اصلی و کشوی برنامه تمرکز دارد. در اینجا گزینه های زیادی وجود دارد ، بنابراین بیایید فقط به موارد برجسته برویم. شما می توانید چیدمان شبکه را در صفحه اصلی تنظیم کنید (که دقیقاً تعداد برنامه های موجود در صفحه اصلی است) و اشکال آیکون ، تغییرات قابل توجهی در ظاهر کشوی برنامه ایجاد کنید و به راحتی بین بسته های سفارشی با آیکون ها – حتی می توانید آیکون های خاص بسته های مختلف را با هم مخلوط کرده و مطابقت دهید.

از گزینه های تصویری بیش از حد استقبال می شود و اطمینان حاصل می کنید که می توانید صفحه اصلی و کشوی برنامه را با Nova Launcher دقیقاً همانطور که می خواهید نشان دهید. اگر به ابزارهای بیشتری مانند دستورات اشاره یا پوشه ها در کشوی برنامه علاقه مند هستید ، باید نسخه پرداختی Nova Launcher ، Nova Launcher Prime را با پرداخت یکباره 4.99 دلار دریافت کنید.

ساده و قدرتمند: Apex Launcher

تصاویر Apex Launcher
اندروید یک تیم می سازد

اگر تازه در استفاده از پرتاب شخص ثالث (یا فقط چیزی ساده می خواهید) اما هنوز مجموعه ای جامع از ویژگی ها را می خواهید ، با طراحی ساده و آسان برای استفاده ، پرتاب Apex بسیار عالی است. Apex Launcher به شما امکان می دهد از بین موضوعات مختلف بصری یکی را انتخاب کنید ، به شما امکان می دهد شبکه را بر روی صفحه اصلی تنظیم کنید و به شما امکان کنترل مناسب عملکرد کشوی برنامه را می دهد. همچنین می توانید دستورات اشاره را ویرایش کنید و متوجه خواهید شد که هنگام باز کردن صفحه اصلی ، برنامه های شما به طور خودکار در دسته های مختلف دسته بندی می شوند.

اگرچه Apex Launcher رایگان بارگیری می شود ، اما توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. برای حذف تبلیغات ، همراه با باز کردن قفل برخی موارد اضافی مانند نشان های خوانده نشده و دستورات اشاره با انگشت ، می توانید هر سه ماه 3.99 دلار هزینه کنید یا یک مجوز مادام العمر را با قیمت 8.99 دلار خریداری کنید.

همه در یک: پرتاب AIO

تصاویر AIO Launcherبرنامه های تلفن همراه AIO

AIO به طور قابل توجهی از Android تغییر می کند ، زیرا نحوه نمایش و عملکرد صفحه اصلی را بسیار تغییر می دهد. به جای تعداد زیادی ابزارک و نماد برنامه ، همه موارد از برنامه ها ، اعلان ها ، ایمیل ها ، رویدادهای تقویم و موارد دیگر در یک صفحه پیمایشی منفرد ترکیب می شوند. داده های زیادی در اینجا بسته بندی شده است و شما می توانید آنچه را که نمایش داده می شود سفارشی کنید – همچنین یک نوار کناری برنامه وجود دارد که به عنوان کشوی برنامه شما عمل می کند.

اگرچه این یک لرزش جدی است ، اما اگر وقت بگذارید و با آن سازگار شوید ، می تواند مفید باشد. داشتن همه اطلاعات مهم خود در یک مکان به این معنی است که شما مجبور نیستید اغلب بین برنامه ها جابجا شوید و به شما ایده بهتری از آنچه در حال حاضر می گذرد می دهد. همچنین می توانید با استفاده از نسخه کامل AIO ، هزینه پرداخت یک باره 3.99 دلار ، امکان استفاده از نمادهای برنامه های سفارشی و حتی داده های قابل مشاهده را باز کنید.

بهترین برای کاربران ویندوز: Microsoft Launcher

عکسهای صفحه Microsoft Launcher
مایکروسافت

برای کاربران سنگین ویندوز ، Microsoft Launcher با اجازه همگام سازی آسان تلفن و رایانه ، قابلیت های اضافی را فراهم می کند. برای مشاهده همه اعلان ها ، به روزرسانی های اخبار و رویدادهای تقویم خود در یک مکان ، می توانید از کورتانا استفاده کرده و یادداشت های مهم را بین رایانه و تلفن خود بهمراه نمای با نمای به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، کشوی برنامه شما ظاهری پاک از مایکروسافت پیدا می کند. این راه انداز همچنین به شما امکان می دهد از آیکون های سفارشی استفاده کنید ، دستورات مختلف اشاره را شخصی سازی کنید و به کانال اخبار مایکروسافت دسترسی پیدا کنید.

سرانجام ، یکی از بزرگترین مزایای Microsoft Launcher این است که تمام این ویژگی های عالی را کاملاً رایگان ارائه می دهد.

آزادی دید: پرتاب کامل

تصاویر Total Launcher
ChYK به توسعه دهنده

وقتی نوبت به تجسم می رسد ، Total Launcher می خواهد تا آنجا که ممکن است ابزار بیشتری در اختیار شما قرار دهد. این برنامه دارای بسیاری از ابزارهای از پیش نصب شده است که می توانند کاملاً سفارشی شوند و گزینه های زیادی برای شخصی سازی صفحه اصلی وجود دارد – خواه این برنامه آیکون های برنامه باشد یا طرح های مختلف. ممکن است یادگیری نحوه دور زدن صحیح راه انداز مدتی طول بکشد ، اما اگر می خواهید یک صفحه اصلی کاملاً سفارشی داشته باشید ، آن زمان ارزش آن را خواهد داشت.

Total Launcher رایگان بارگیری می شود ، اما اگر حتی ویژگی های بیشتری (مانند دستورات اشاره) را می خواهید ، باید با پرداخت یک بار 4.99 دلار ، Total Launcher Key را از فروشگاه Play دریافت کنید.

طراحی یک دست: پرتاب نیاگارا (دسترسی زود هنگام)

تصاویر پرتاب نیاگارا
پیتر هوبر

نیاگارا یک شروع کننده کاملاً منحصر به فرد است ، اما قبل از ورود به جزئیات ، می خواهیم به شما هشدار دهیم که هنوز در دست توسعه است ، بنابراین اگر هنگام استفاده از آن با چند اشکال روبرو شدید تعجب نکنید.

نیاگارا طوری طراحی شده است که فقط با یک دست کاملاً قابل استفاده است و با ترکیب صفحه اصلی و کشوی برنامه به این مهم دست می یابد. اکنون به لیست اصلی برنامه ها (به ترتیب حروف الفبا) دسترسی دارید که از طریق آن دستی را انتخاب می کنید تا هنگام ورود به صفحه اصلی ، مورد نظر را نشان دهد. از آنجا می توانید انگشت شست خود را به دو طرف تلفن بکشید تا به منوی سریع دسترسی پیدا کنید و مستقیماً به بخشی از لیست بروید که باید باشید. برای آنچه نیاگارا در تلاش برای دستیابی به آن است ، فکر کردن روی روش تمیزتر برای انجام آن دشوار است.

نیاگارا همچنین گزینه هایی برای شخصی سازی دستورات اشاره و تغییر نوع رابط کاربر با قلم ها و موضوعات مختلف دارد. بارگیری این لانچر رایگان است ، اما اگر می خواهید به ویژگی های بیشتری مانند پوشه ها و قابلیت پنهان کردن نوار وضعیت Android دسترسی پیدا کنید ، به Niagara Pro نیاز خواهید داشت. هزینه این اشتراک 3.99 دلار در هر سال یا 10.99 دلار برای یک پروانه مادام العمر است – سازنده گفت که احتمالاً با خروج برنامه از دسترسی زودهنگام ، قیمت افزایش می یابد ، اما مجوزهای مادام العمر همچنان رعایت می شوند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*