8 جعبه اشتراک ، ایده آل برای کودکان – LifeSavvy


سه نمونه جعبه اشتراک برای کودکان که روی کارت ، علم و کدگذاری تمرکز دارند.
گذرنامه های کوچک / جعبه پول / جعبه بیت

این فصل هدیه دادن است ، اما چرا عزیزانتان را با هدایایی که در تمام طول سال به آنها هدیه می دهید همراهی نکنید؟ چه یک مجموعه دستورالعمل ماهیانه باشد ، چه یک جعبه کتاب جدید یا برخی آزمایش های جالب علمی ، ما برای همه چیز داریم.

اگرچه ممکن است فرزندان شما صبح کریسمس نتوانند جعبه اول خود را امتحان کنند ، اما مطمئن باشید – این اشتراک ها هر ماه لبخندهایی به چهره آنها می آورد. چه کسی بسته جدیدی را در ایوان دوست ندارد؟

KiwiCo

https://www.youtube.com/watch؟v=APINLt7oiMk

یکی از خدمات اشتراکی پیشرو ، KiwiCo پروژه هایی با کیفیت ، نوآورانه و برنده جایزه با دستورالعمل های کاربرپسند را ارائه می دهد. هر آنچه فرزند شما به آن نیاز دارد ، همان جا است و آماده جمع آوری ، تحقیق یا ایجاد است.

KiwiCo دامنه وسیعی از اشتراک های زیر را برای هر گروه سنی ارائه می دهد:

 • جعبه پاندا: هدف آنها در سنین 0 تا 24 ماه است و آنها با کاوش در اسباب بازی ها ، بافت ها و ابزارهای جدید سرگرم می شوند.
 • جعبه کوالا: سنین 2-4 سالگی می تواند با طیف گسترده ای از پروژه های خلاقانه بازی ، مطالعه و ایجاد کند.
 • جعبه کیوی: محبوب ترین جعبه 5-8 سال است. هر جعبه شامل پروژه هایی در زمینه هنر ، علوم و سایر موارد است که همگی برای هموار کردن راه تحقیقات آموزشی طراحی شده اند.
 • قفس اطلس: در سن 11-11 سالگی آنها می توانند از مطالعه جغرافیا و فرهنگ لذت ببرند.
 • جعبه دودل: این جعبه پیشرفته تر برای سنین 9 تا 16 سال است. هر ماه ، کودکان می توانند پروژه های جدید صنایع دستی ، از جمله بافندگی ، نقاشی ، نجاری و سایر موارد را کشف کنند!
 • جعبه تینکر: کودکان می توانند با این اشتراک پیشرفته برای سنین 9 تا 16 سال به دنیای علم و نوآوری بپردازند. فیلم فوق را مشاهده کنید تا یکی از این پروژه ها را در عمل مشاهده کنید!
 • سازنده: اگر نوجوان شما عاشق انجام کارهای جدید است ، این جعبه برای اوست! هر ماه یک مهارت جدید را برجسته می کند ، مانند ساختن یک دارنده گیاه آویز ماکرامه. برای افراد بالای 14 سال ایده آل است.
 • جعبه یورکا: آیا نوجوان شما مهندس تازه کار است؟ اگر چنین است ، به او کمک کنید تا استعداد خود را به مرحله بعدی برساند! این جعبه برای سنین 14 به بالا طراحی شده است و هم مهندسی و هم طراحی طراحی شده است.

ما جعبه کاردستی می کنیم

We Craft Box اشتراک ماهیانه برای سنین 3-9 سال است. هر جعبه همراه با تمام مواد مصرفی مورد نیاز برای ساخت سه کاردستی است. تمام آنچه شما نیاز دارید یک مجموعه قیچی است و کار شما تمام است! علاوه بر این ، سهام کافی برای دو استاد وجود دارد ، بنابراین برای تقسیم خواهر و برادر ایده آل است!

هر ماه یک موضوع منحصر به فرد دارد مانند جنگل بارانی Rumbling. این دستورالعمل ها همچنین شامل عکس های گام به گام هستند که باعث می شود آنها در خانه به راحتی بازسازی شوند.

بنابراین ، بچه ها را برای مدتی پیاده کنید و با هنرمند درونی آنها ارتباط برقرار کنید. چه کسی می داند؟ یکی از این کارهای ساده می تواند یک سرگرمی را برای کل کودک شما القا کند!

وقتی همه آنها تمام شد ، حتماً چندین روش عالی برای نمایش هنر آنها را بررسی کنید!

تربچه با تربچه

درگیر کردن کودک در کارهای خانه هرگز زود نیست. همین حالا شروع کنید و به زودی نوجوان شما یک شام کامل برای شما آماده می کند. عالی!

کودک شما با تربچه با تربچه در مورد فرهنگ های مهیج ، سلیقه های جدید و نحوه تهیه غذاهای خلاقانه با حداقل نظارت یاد می گیرد. عالی به نظر می رسد ، درست است؟

مجموعه برای هر ماه دارای یک موضوع است و دارای سه دستور العمل آسان برای دنبال کردن ، همراه با یک لیست مواد غذایی دقیق است (تغییرات غذایی را می توانید به صورت آنلاین مشاهده کنید). آنها همچنین شامل یک پچ جمع آوری و یک ابزار آشپزخانه با کیفیت هستند. دستور العمل ها هرگز تکرار نمی شوند ، بنابراین هر ماه یک مطالعه خوشمزه جدید انجام می شود.

اگرچه این مواد موجود نیستند ، اما هنوز هم راهی عالی برای الهام بخشیدن به كودكان 4-14 ساله است كه به طور منظم در تهیه وعده های غذایی خانواده مشاركت داشته باشند. همچنین برنامه ریزی وعده های غذایی را برای شما آسان می کند زیرا مجبور نیستید در مورد وعده های غذایی تازه ، مقوی و مورد تأیید کودکان تحقیق کنید تا به فهرست هفتگی خود اضافه کنید.

جعبه Storytime

اگر فرزند شما تازه یادگیری خواندن دارد ، هر ماه به او کتاب جدیدی را برای خوانندگان اولیه الهام دهید. شما می توانید آسان خوان یا ابتدایی را بر اساس سطح مطالعه کودک خود انتخاب کنید.

جعبه مربوط به هر ماه همراه با كتاب و فعالیتهای مبتنی بر آن است. مثلا، گوزن های بابانوئل همراه با یک تزئین DIY ، کارت پستال برای ارسال به سانتا ، برچسب ها ، تعظیم کریسمس ، مداد و دو نشانک درخشان.

تنها چیزی که اکنون به آن نیاز دارید یک گوشه خواندن الهام بخش است تا کودک خود را تشویق کنید همه این کتابهای جدید را اداره کند!

جعبه کتاب آمازون

این اشتراک کتاب برای نوزادان تا 12 سال در دسترس است. کودکان کوچکتر هر ماه چهار کتاب میز تحویل می گیرند ، در حالی که کودکان بزرگتر دو جلد جلد سخت. همچنین پیش از ارسال آنها پیش نمایش دریافت می کنید تا بتوانید هر کتابی را که از قبل در اختیار دارید تغییر دهید.

هر جعبه شامل کتابهایی است که از نظر مشتریان امتیاز بالایی دارند و توسط ویراستاران کتاب آمازون انتخاب می شوند. کودک شما علاوه بر آثار کلاسیک مورد علاقه ، همه مطابق با سطح مطالعه خود ، نسخه های جدیدی دریافت می کند. اگر می خواهید کتابهای چالش برانگیزتری برای کودک خود بخوانید ، بالا بردن یک یا دو سطح سنی را در نظر بگیرید.

همچنین ، اگر اشتراکی ماهانه نمی خواهید ، می توانید هر دو یا سه ماه یکبار به جای آن انتخاب کنید.

جعبه بیت: اشتراک رمزگذاری

همه جعبه های بیت جمع آوری شده و نمایش داده می شوند.
جعبه بیت

آیا کودکی با مهارت های فنی آماده دارید که مهارت های خود را به سطح بالاتری برساند؟ این اشتراک برنامه نویسی ابتکاری ، الهام بخش و فوق العاده جالب است.

کودک شما با هدف 12-12 سال یاد می گیرد که چگونه برنامه ها را طراحی کند ، کارت های تبریک بسازد ، بازی های ویدیویی خود را ایجاد کند و موارد دیگر. این خلاقیت ها حتی روی تلفن ها و تبلت های واقعی هم کار می کنند – چه عالی!

شروع کار به تجربه نیاز ندارد ، فقط یک دوز خوب اشتیاق و آرزو است!

گذرنامه های کوچک

آرزو می کنید بچه های کوچک خود را به ماجراهای جهانی ببرید؟ می توانید در گذرنامه های کوچک مشترک شوید! بگذارید دنیا همزمان در یک کشور به آستان شما برسد.

سه بسته در نظر گرفته شده است که همه آنها به همراه یک چمدان مقدماتی ارائه می شوند:

 • محققان اولیه: مناسب برای سنین 3 تا 5 سال ، هر ماه روی یک موضوع جدید مانند فضا ، اقیانوس ها یا هنر تمرکز می کند. کودک شما فعالیت ها ، تمبرها ، عکس ها ، کتاب ها ، سکه ها و سوغاتی های عالی را دریافت می کند.
 • نسخه جهانی: با هدف 6-10 سال ، کودک شما می تواند هر ماه با فعالیت ها ، کتاب ها ، تمبرها ، سکه ها و موارد دیگر کشور جدیدی را کشف کند.
 • اعزام های علمی: این اشتراک ماهانه برای دانشمندان مبتدی بالای 9 سال است. کودک شما طیف گسترده ای از چیزهای عالی مانند اتومبیل با انرژی خورشید ، موشک مجهز به هوا و موارد دیگر را ایجاد خواهد کرد.

برای حتی اشتراک بیشتر به صفحه گذرنامه های کوچک مراجعه کنید.

جعبه اسباب بازی در هر ماه

بنابراین بسیاری از جعبه های اشتراک بر آموزش و یادگیری تمرکز دارند. اما بازی خوب به سبک قدیمی چطور؟ بله ، اسباب بازی ها قسمت مهمی از کودکی هستند!

به کودک مورد علاقه خود یک جریان اسباب بازی های جالب و جالب توجه بدهید. چه راهی بهتر برای زنده نگه داشتن روح کریسمس؟

جعبه ها برای 4-8 سال طراحی شده اند و در انواع زیر موجود هستند:


اشتراک به جای رزرو هدایای کریسمس و تولد ، هر ماه به فرزند شما می دهد. خواه به دنبال زاویه آموزشی یا فقط فرصت های بیشتر برای بازی خلاقانه باشید ، قطعاً یکی از این اشتراک ها متناسب با این مورد خواهد بود!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*