8 جعبه اشتراک شگفت انگیز برای انواع دوستداران میان وعده – بررسی Geek


سوزانا همفریس

بیایید صادق باشیم – همه یک صبحانه خوب را دوست دارند. در اینجا در Review Geek ، ما تنقلات را خیلی دوست داریم به همین دلیل تصمیم گرفتیم شبکه را جستجو کنیم و بهترین جعبه های میان وعده اشتراک را پیدا کنیم که هر ماه خوراکی های خوشمزه ای را به آستان خانه شما تحویل می دهد. از پاپ کورن گرفته تا تنقلات عجیب و غریب در سراسر جهان ، می دانیم که این عکس ها را دوست خواهید داشت.

و نگران نباشید ، ما حتی چند گزینه متناسب با نیازهای غذایی خاص شما پیدا کرده ایم ، با میان وعده های وگان یا میان وعده های کتو. همچنین لازم به ذکر است که اگرچه اکثر جعبه های اشتراک فقط به میان وعده ها تمرکز دارند ، برخی از آنها شامل موارد اضافی – مانند نوشیدنی ها و وعده های غذایی – یا حداقل به شما امکان می دهند آنها را به زایمان ماهانه خود اضافه کنید.

صبحانه بین المللی: جهانی یامس

صفحه اصلی جهانی یامس ، با برنامه بین المللی صبحانه
یام جهانی

اگر تا به حال آرزو کرده اید که می توانستید در سراسر دنیا غذا بخورید ، تنها نیستید. و با Universal Yums (با شروع 13.75 دلار) می توانید. هر ماه یک جعبه پر از میان وعده از کشوری دیگر دریافت خواهید کرد. هر جعبه شامل ترکیبی منحصر به فرد از میان وعده های شیرین و خوش طعم است که یافتن آنها در ایالات متحده دشوار است (و در برخی موارد غیرممکن است). همچنین یک بروشور دریافت خواهید کرد که ماجراجویی شما را با میان وعده هایی با حقایق جالب و دیگر شگفتی های جالب همراه می کند.

سه جعبه برای انتخاب وجود دارد: Yum Box که با شروع هر جعبه با 13.75 دلار شروع می شود. Yum Yum Box ، که با شروع هر جعبه 22،92 دلار شروع می شود. و Super Yum Box که در هر جعبه با 35.75 شروع می شود. جعبه Yum جعبه ای حداقل شامل شش میان وعده ، Yum Yum Box شامل حداقل 12 بار ، از جمله مواردی که در جعبه Yum Box اصلی قرار دارد ، و گزینه Super Yum حداقل 20 عدد را شامل می شود ، از جمله همه موارد موجود در جعبه Yum Yum (سعی کنید 10 بار سریع بگویید).

با گزینه های 3 ، 6 یا 12 ماه می توانید اشتراکی برای یک ماه انتخاب کنید یا چیزی طولانی تر تنظیم کنید. جعبه ها در روز پانزدهم هر ماه حمل می شوند و اگر به زمان اضافی برای اتمام آخرین جعبه میان وعده خود نیاز دارید ، می توانید در صورت نیاز یک ماه را به راحتی کنار بگذارید. جعبه های گذشته شامل میان وعده های عجیب و غریب از روسیه ، مصر ، اسپانیا ، تایلند ، اوکراین ، کلمبیا ، ترکیه ، اسکاندیناوی ، اندونزی ، برزیل و مناطق دیگر است.

دندان شیرین خود را راضی کنید: Candy Club

صفحه اصلی کلوچه آب نبات با کوزه های آب نبات روی زمینه سبز دریا
آب نبات باشگاه

Candy Club (با شروع 29.99 دلار) می خواهد با انواع شیرینی های شیرین ، ترش و شکلات ، به شما در زندگی شیرین کمک کند. با همکاری تولیدکنندگان آب نبات کوچک صنعتگر و آب نبات سازان مشهور ، Candy Club مجموعه ای فوق العاده انتخاب شده از آب نبات را ارائه می دهد. این شرکت به قدری مطمئن است که پیشنهادات آن را پسندیده اید و در غیر اینصورت جایگزینی رایگان را به شما تضمین می کند. تنها ایراد جعبه آب نبات این است که تحویل به ایالات متحده همسایه را محدود می کند.

از Sweetheart Pretzels و Cappuccino Biscotti Bites گرفته تا کمربندهای ترش توت فرنگی و ناپلی تافی ، Candy Club برای همه چیزهایی دارد. به طور جدی. آه ، و آیا ما اشاره کردیم که هر فنجان آبنبات در ظرف کوچک خود می آید؟ چون او این کار را می کند و این عالی است.

شما در اینجا دو گزینه دارید: Fun Box که شامل شش فنجان آبنبات 6 اونسی با قیمت 29.99 دلار در ماه است و جعبه Party که دارای شش فنجان آب نبات 13 اونسی با 39.99 دلار در ماه است. یک گزینه اشتراک نیز وجود دارد ، با تعداد انگشت شماری گزینه “بیشتر کیک” یا “بیشتر سس” برای انتخاب ، این گزینه را برای شما (یا خوب ، برای یک دوست یا همکار) گزینه عالی می کند. چقدر شیرین است؟

میان وعده ها اما سالم: عشق به غذا

گزینه های جعبه عشق با غذا
عشق با غذا

برای لذت بردن از یک صبحانه خوب لازم نیست کالری دیوانه شوید. در حقیقت ، عشق با غذا (با شروع ماهانه 7.99 دلار) این امکان را برای شما فراهم می کند که ماهانه تن از تنقلات عالی و عالی تهیه و به آستان خانه خود ارسال کنید. پاداش دیگری چطور؟ به ازای هر جعبه ای که ارسال می کند ، Love With Food حداقل یک وعده غذایی به خانواده های آمریکایی نیازمند اهدا می کند. این دو دلیل مهم برای خوب بودن با این میان وعده ها است.

تیم Love With Food برای تهیه هر جعبه و جستجوی میان وعده های بی نظیر طبیعی یا ارگانیک سخت تلاش می کند. سعی کنید از رنگها و طعم های مصنوعی ، شربت ذرت با فروکتوز بالا ، روغن های هیدروژنه و چربی های ترانس خودداری کنید ، بنابراین می توانید هر روز صبحانه را با آرامش بخورید.

Love With Food سه گزینه را در اختیار شما قرار می دهد: یک جعبه مزه دار کردن (7.99 دلار – 9.99 دلار هر جعبه) ، حداقل 7 میان وعده. جعبه لوکس (16.50 دلار – 19.95 دلار در هر جعبه) ، با حداقل 15 میان وعده ؛ و یک جعبه مناسب برای گلوتن (19.99 دلار – 24.99 دلار در هر جعبه) که حداقل شامل 10 میان وعده است. اقلام گذشته شامل مواردی از قبیل گوشت گاو Tillamook ، پاپ چیپس ، میله های MadeGood ، چیپس نخود سبز Harvest Snaps و مخلوط نان Foodstirs است. این یک نوع جامد برای آرامش میان وعده های شیرین و خوش طعم است.

میان وعده های منحصر به فرد ژاپنی: TokyoTreat

صفحه اصلی TokyoTreat با نمایش اسنک آتش بازی
درمان توکیو

ژاپن به دلایل هیجان انگیز بسیاری از جمله میان وعده های خلاقانه و خوشمزه آنها شناخته شده است. با استفاده از TokyoTreat (با شروع ماهانه 22.50 دلار) می توانید از آب نبات و تنقلات سرگرم کننده ای که مستقیماً از طریق تحویل DHL در طی 2-5 روز مستقیماً از توکیو ارسال می شوند لذت ببرید. جعبه اشتراک ژاپنی پر از موارد آشنا مانند Pocky به همراه تنقلات کلاسیک و محدود است.

گزینه هر جعبه شامل راهنمای آب نبات ژاپنی و انواع اقلام در اندازه کامل است. جعبه کلاسیک از 22.50 دلار در ماه شروع می شود. همراه با 12 مورد در اندازه کامل ، از جمله 4 میان وعده ژاپنی در اندازه کامل ، 2 داگاشی (قابل مقایسه با آبنبات آمریکایی) و آب نبات DIY ژاپنی. گزینه دیگر ، جعبه Premium با قیمت 31.50 دلار آغاز می شود. با 17 مورد در اندازه کامل ، از جمله صبحانه انیمه ، بسته مهمانی ، 3 داگاشی ، یک نوشیدنی ژاپنی ، مجموعه ای از آب نبات های DIY ژاپنی و 5 میان وعده ژاپنی در اندازه کامل ارائه می شود.

این جعبه ها حاوی انواع میان وعده های معروف از مارک هایی مانند Hi-Chew ، Pretz ، Jagabee ، Meiji و Colbee است. می توانید مواردی مانند رول ، چیپس کاری ، شیرینی ، کراکر سیب زمینی شیرین ، قهوه شیر ، دانگو و طعم های ژاپنی KitKits ، Oreos و Pringles را مشاهده کنید.

خوراکی دوستدار گیاهخواران: سبزیجات گیاهی

صفحه اصلی Vegancuts با چند میان وعده لیما یک زمینه سبز بود
گیاهخواران

میان وعده های شگفت انگیز وگان بسیاری وجود دارد و Vegancuts (24.95 دلار در ماه) بهترین بهترین ها را ارائه می دهد. جعبه اشتراک وگان فراتر از میان وعده ها برای غذا و نوشیدنی است ، بنابراین شما هر ماه یک زایمان کاملاً منظم دریافت می کنید که برنامه غذایی هفتگی شما را تکمیل می کند. و همه خواسته های میان وعده را برآورده می کند.

Vegancuts 100٪ وگان و بی رحمی است و در هر جعبه حداقل 10 ماده شیرین و شور را شامل می شود. جعبه های گذشته شامل موارد مختلفی بوده است ، از پفک های Sriracha و دانه های کدو تنبل پوشیده شده از شکلات گرفته تا بافر دارچین سیب و مک و پنیر وگان. حتی می توانید نوشیدنی هایی مانند چای یا سوپرفود دریافت کنید. متصدیان متخصص Vegancuts هر ماه به دنبال جدیدترین ایده ها و روند میان وعده هستند ، بنابراین هرگز خسته نخواهید شد.

می توانید هر ماه به Vegancuts بروید یا اشتراک 3 ماهه ، 6 ماهه یا 12 ماهه را انتخاب کنید که دو مورد آخر به صرفه جویی در هزینه کمک می کند. Vegancuts همچنین در سطح بین المللی حمل می شود ، بنابراین این ایده ایده ای مناسب برای شما یا یک دوست است ، مهم نیست که در کجا زندگی می کنید.

برای رژیم های غذایی کتو: جعبه کتو

صفحه اصلی Keto Box با طیف گسترده ای از میان وعده ها ، وعده های غذایی و نوشیدنی ها
جعبه کتو

اگر رژیم کتو دارید ، نگران نباشید: هنوز هم می توانید به لطف The Keto Box غذا بخورید (با شروع ماهانه 36 دلار). Keto Box برنامه های ماهانه و همچنین برنامه های پیش پرداخت 3 یا 6 ماهه را ارائه می دهد. هر جعبه شامل حداقل 10 میان وعده کم کربوهیدرات همراه با یک برنامه غذایی 28 روزه رایگان ، کوپن های اختصاصی ، حمل و نقل رایگان و یک تماس 20 دقیقه ای رایگان با Keto Coaching به محض دریافت جعبه برای ماه دوم.

هر جعبه شامل میان وعده هایی مانند بار ، آجیل ، محصولات گوشتی ، کلوچه و شیرینی است. همچنین مواد پخت (مانند مخلوط کلوچه یا براونی) و انواع شیرین کننده ها ، ادویه ها ، سس ها و نوشیدنی های مورد تایید کتو دریافت خواهید کرد. این جعبه اشتراک کتو به طور فعال برای جلوگیری از تولید بیش از 5 گرم کربوهیدرات خالص یا شیرین کننده های غیر کتو کار می کند ، بنابراین شما می توانید به راحتی یک صبحانه سرگرم کننده را در زندگی خود وارد کنید بدون اینکه بر ماکروهای خود تأکید کنید.

جعبه های گذشته شامل محصولاتی مانند بیسکویت کتان ، شربت فندق شکلاتی ، مخلوط پنکیک ، کره بادام ، میله های اسنک و چیپس پنیر بود. هنگامی که جعبه ای دریافت کردید ، می توانید با ارائه بازخورد در مورد جعبه جعبه ، جعبه های آینده را بهتر آماده کنید. در حال حاضر ، جعبه اشتراک فقط به ایالات متحده و کانادا ارسال می شود.

سرگرم کننده پاپ آپ: هسته اصلی آن

جعبه آجیل برای آجیل با طعم های مختلف پاپ کورن رنگی
جعبه با هسته

با تشکر از هسته هسته (15 دلار در ماه) ، برای خوردن ذرت بو داده لازم نیست به سینما بروید. امکانات هسته هسته نیز کاملا عاری از آجیل و بادام زمینی است ، بنابراین این یک صبحانه عالی برای کسانی که به آلرژی مغز حساسیت دارند ، است. طعم دهنده های گذشته شامل ترشی ، سرخس ، رول دارچین ، هلو و خامه ، قره قاط ، نعنا و خامه ترش و پیاز است. همچنین شما می توانید در مورد سلیقه های ارائه شده برای ماه آینده رای گیری کنید.

این سرویس کار را آسان می کند و فقط یک گزینه دارد ، اما در هر بار حمل و نقل سه طعم جالب ارائه می دهد. سفارشاتی که بین اول تا چهاردهم ماه انجام می شود در تاریخ 15 و سفارشاتی که بین 15 و پایان ماه است در 1 ماه بعد ارسال می شوند ، این تازه ترین ذرت بو داده های ممکن را تضمین می کند.

برای عاشقان: SumoJerky

وب سایت SumoJerky با گزینه هایی برای ثبت نام در مقابل درمان
SumoJerky

اگر میان وعده های گوشت خود را به غذاهای شیرین ترجیح می دهید ، در SumoJerky چیزی دوست دارید که دوست دارید (با شروع ماهانه 23 دلار). این برنامه بر روی گوشت گاو لذیذ از سراسر جهان تمرکز دارد. در حقیقت ، SumoJerky نقوش ناپایدار خود را از مارک هایی مانند Lucky Jerky ، Stuart & Co. کارتل درستکار Felon Jerky ، Chops Snacks ، Bull & Cleaver ، Katie’s Beef Jerky و دیگران.

جعبه اشتراک Trick سه گزینه در اختیار شما قرار می دهد: 3 کیسه چوب ماهانه 23 دلار ، 6 کیسه چوب ماهانه 44 دلار یا 12 کیسه چوب ماهانه 80 دلار. سفارشات معمولاً طی 2-4 روز پس از دریافت پردازش و ارسال می شوند. هر کیسه تقریباً دو تا چهار اونس جدا شدن دارد ، اگرچه اندازه کیسه ها متفاوت است. و در حالی که SumoJerky عمدتا بر روی گوشت گاو تمرکز دارد ، گاهی اوقات فقط برای سرگرمی پنیر زرد ساخته شده از گوشت خوک ، مرغ ، بوقلمون یا ماهی قزل آلا را پرتاب می کند و می تواند از نرم تا تند باشد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*