8 نکته برای کمک به زدودن برف در خانه – LifeSavvy


از چپ به راست: بیل برفی در پشت بام ، دسته چکمه ها و بیل پهن برای فشار دادن برف.
True Temper / Yaktrax / JM Enterprises

برف تمایل دارد از ما بدزدد. قبل از اینکه خود را بدون چیزی پیدا کنید ، باید با تپه های چیزهای سفید کنار بیایید ، مطمئن شوید که موارد زیر را در دست دارید.

یک سطل بزرگ ذوب یخ بردارید

همیشه با خرید یک سطل گلوله های کافی برای ذوب شدن یخ ها داشته باشید. شما می توانید یک سطل 15 پوندی سطل سبز ذوب یخ Green Gobbler Pet Safe با قیمت 35 دلار تهیه کنید. آنها در اندازه های کوچکتر و بزرگتر عرضه می شوند. اگر حیوانات خانگی دارید ، این یک انتخاب عالی است.

اگر حیوانات خانگی ندارید ، به دنبال ذوب یخ باشید که برای کوچه خاص بی خطر باشد. تمام تلاش خود را برای ذوب شدن یخ خود انجام دهید ، زیرا می دانید چه زمانی بهترین زمان برای نمک زدن مسیر پیاده رو و پیاده روها است.

چند بیل خوب برفی داشته باشید

بیل برف روب برای پاک سازی برف استفاده می شد.
برف روب

بعضی اوقات فقط یک بیل کافی نیست. و اگر قرار است در دو بیل سرمایه گذاری کنید ، باید دو نوع مختلف را انتخاب کنید ، درست است؟ موارد زیر را توصیه می کنیم:

  • برف روب: اگر به دنبال یک بیل پهن هستید که به راحتی برف را هل دهد (مانند برف روب) ، “برف شکن اصلی” یکی از موارد مناسب شماست. این دستگاه در عرض های مختلفی موجود است ، دارای دسته ارگونومیک است و برای برش یا تراشیدن یخ های پر شده بسیار عالی است.
  • تضمین واقعی مزاج: اگر به دنبال بیل با ظرفیت زیاد هستید ، این یک انتخاب عالی است. با دهان گشاد می توانید زیاد پارو بزنید و دسته ارگونومیک شما را از فشارهای شدید محافظت می کند.

بیل خود را برای استفاده آماده نگه دارید

هر از گاهی ممکن است متوجه شوید که برف به بیل شما می چسبد. اگر بیل خود را در زمستان در خانه نگهداری کنید این مسئله حتی بیشتر اتفاق می افتد. اگر روی موم برف سرمایه گذاری کنید مجبور به مبارزه با بارش برف نخواهید بود. این پوشش اسپری از چسبیدن برف به بیل شما جلوگیری می کند.

با این حال ، اگر موم برف در دست ندارید ، می توانید بیل خود را با همان روغن پخت و پز که برای پوشاندن قابلمه ها استفاده می کنید ، اسپری کنید.

تجمع برف را از سقف خود پاک کنید

صحبت از بیل ، اگر در منطقه ای زندگی می کنید که برف زیادی وجود دارد ، معمولاً با تجمع برف در پشت بام خود مبارزه می کنید. بین وزن و سدهای یخی که به ناچار تشکیل می شوند ، آسان است که خود را با سقف آسیب دیده پیدا کنید.

اجازه ندهید که این اتفاق بیفتد. برای سقف خود برف تلسکوپی سرمایه گذاری کنید. این کار برف روبی را بسیار راحت تر می کند و می تواند شما را از تعمیرات گران قیمت نجات دهد.

روی Snowblower سرمایه گذاری کنید

مردی در حال شخم زدن یک برف روب است.
تاکلیف

اگر از بیل زدن برف خسته شده اید یا باید مسیری طولانی را طی کنید ، قطعاً برف روب یک سرمایه گذاری معقول است. یک فن بی رحمانه مجهز به گاز که می تواند برف را به ماه شلیک کند ممکن است برای کسی که کوچه بزرگی دارد در آب و هوای برفی مناسب باشد. با این حال ، همه به این نوع نیروی گیرنده نیاز ندارند.

اگر یک بزرگراه و پیاده رو کوچک دارید یا می خواهید از شکستن کمر خود جلوگیری کنید ، این برف پاش برقی TACKLIFE به شما کمک می کند تا کار را با قیمت مناسب به سرعت انجام دهید. وزن آن نیز فقط 31 پوند است. بنابراین حرکت برای حرکت خیلی سنگین نیست.

با نشانگرهای کوچه از چمن خود محافظت کنید

خواه مسیر خود را شخم بزنید ، شخص دیگری این کار را انجام دهد یا گاهی اوقات مجبور شوید قبل از شخم زدن از آن خارج شوید ، نشانگرهای کوچه یک گزینه مناسب زمستانی است. آنها اطمینان خواهند داشت که هنگام عبور از کوچه چمن خود را رانندگی نمی کنید (یا پاره نمی کنید).

جلوگیری از لیز خوردن و افتادن

اگر زمستان وقت زیادی را بیرون از خانه می گذرانید ، مانند بیل زدن یا پیاده روی ، باید یک جفت رانش YakTrax برای چکمه های برفی خود داشته باشید.

در حالی که این شرکت دارای بیت های سخت برای گردشگری توریستی است ، اما نسخه راحت تر برای نسخه های شهری با کویل های فولادی برای اکثر مردم مفید خواهد بود. آنها به عرشه یا سایر سطوح شما آسیب نمی رسانند ، اما با این وجود به شما اجازه می دهند یخ را نگه دارید.

لباس های زمستانی خود را بررسی کنید

اطمینان حاصل کنید که تمام لباس های زمستانی بیرونی شما در فرم مناسب و آماده برای چند ماه دیگر برف و سرما هستند. کت ، کلاه ، دستکش ، روسری و چکمه های خود را بررسی کنید. اکنون زمان مناسبی است تا یک لایه جدید ضد آب را بر روی چکمه های زمستانی خود قرار دهید تا پاها خشک شود.

اگر وقت زیادی را بیرون و در برف و سرما می گذرانید ، روی برخی از دستکش هایی که با سرعت بسیار بالا طراحی شده اند سرمایه گذاری کنید. این دستکش های جنیولت در دمای پایین تا -30 درجه فارنهایت دست شما را گرم نگه می دارند. همچنین در برابر آب و باد مقاوم هستند.


شما نمی خواهید بدون ابزار مناسب برای حفاری گرفتار کولاک شوید! این لیست را دوباره بررسی کنید و از آمادگی خود اطمینان حاصل کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*