Amazon Fire TV Cube اکنون می تواند از وب کم های USB برای تماس ویدیویی در اتاق نشیمن استفاده کند – Geek Review


آمازون

بسیاری از ما سعی می کنیم بفهمیم چگونه تعطیلات را با عزیزانمان به صورت مجازی می گذرانیم و می فهمیم که دوربین های لپ تاپ و تلفن برای یک اجتماع بزرگ ایده آل نیستند. اگر یک مکعب Fire TV Cube و یک وب کم USB مناسب دارید ، می توانید آنها را جمع کرده و یک تنظیم جلسه ویدیویی را در اتاق نشیمن نصب کنید.

عملکرد جدید از بروزرسانی نرم افزار Fire TV Cube ناشی می شود که متأسفانه محدود به آخرین مدل نسل دوم است. اگر بلافاصله به روزرسانی نرم افزار را مشاهده نکردید ، با ما در ارتباط باشید: آمازون می گوید “در هفته های آینده” در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا و ژاپن در دسترس خواهد بود. این سیستم به سیستم تماس دو طرفه الکسا متکی خواهد بود ، بنابراین هرکس در آن سوی دیگر باشد مجبور است از برنامه الکسا (iOS ، اندروید) برای تلفن یا صفحه نمایش هوشمند در اکو شو استفاده کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=7gmGF4yAJSk

همه وب کم هایی که از UVC پشتیبانی می کنند (“کلاس ویدیویی USB”) کار خواهند کرد ، این بدان معناست که تقریباً هر چیزی از یک مارک تجاری بزرگ در ده سال گذشته به فروش رسیده است و شما برای تبدیل از USB-A استاندارد به Fire TV به یک آداپتور نیاز خواهید داشت. پورت MicroUSB Cube. اگرچه بیشتر وب کم ها به خوبی کار می کنند ، کسانی که حداقل وضوح 1080p و میدان دید گسترده تری دارند برای تنظیمات اتاق نشیمن ایده آل ترند.

همچنین به روزرسانی نرم افزار امکان اطلاع رسانی به Ring Ring Doorbell Camera را هنگام تماشای تلویزیون اضافه می کند و الکسا می تواند بدون قطع شدن صدای نمایش پخش ، به صورت پاپ آپ پاسخ دهد.

منبع: آمازون از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*