Apple Watch SE با قیمت 250 دلار (60 دلار تخفیف) در آمازون به فروش می رسد – Geek را مرور کنید


اپل به صورت دایره ای تماشا می کند
سیب

در فصل خرید تعطیلات ، چند نفر به سراغ من آمدند و در مورد ساعت های هوشمند س askingال کردند. اولین سوال من همیشه این است که “شخص از چه تلفنی استفاده می کند؟” اگر این یک آیفون است ، Apple Watch SE توصیه شماره یک من است. این بهترین ساعت اپل برای اکثر مردم است.

و امروز می توانید نسخه 44 میلی متری آن را با قیمت 250 دلار در آمازون دریافت کنید – این تخفیف 60 دلاری است. فقط یک قطعه وجود دارد: در حال حاضر تمام شده است و تا پایان دسامبر پر نمی شود. بنابراین اگر می خواستید آن را به عنوان هدیه کریسمس تحویل بگیرید ، یا بدشانس هستید یا باید هدیه خود را دیر تحویل دهید. آنها وقفه ها هستند.

اگر برای خود خرید می کنید یا بد نیست هدیه ای دیرهنگام بدهید ، این یک معامله کاملاً خوب برای یک ساعت عالی برای کاربران آیفون است. این ساعت همراه با سری 6 جدید در اواسط ماه سپتامبر اعلام شد و مقرون به صرفه ترین راه برای به دست آوردن برخی از پیشرفته ترین ویژگی های Apple Watch مانند تشخیص قطره و SOS اضطراری است.

این سنسورهای ECG یا SP02 ندارد – برای اینها باید سری 6 گران قیمت را ارتقا دهید. اما 250 دلار SE هنوز 150 دلار ارزان تر از سری 6 قابل مقایسه است. اگر می خواهید مقایسه کاملی بین این دو داشته باشید ، ما شما را معرفی کردیم.

هنوز هم ، اگر روی سری 6 قرار دارید ، همین حالا می توانید نسخه 40 میلی متری آن را با قیمت 350 دلار دریافت کنید. ارزان ترین چیزی نیست که دیده ایم ، اما اگر فقط نمی توانید بدون نمایشگر ، ECG ، SP02 و موارد دیگر زندگی کنید ، خوب است. همچنین در حال حاضر موجود است ، بنابراین قبل از کریسمس آن را دریافت خواهید کرد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*