Arcade1Up پیش خرید Big Buck World و Atari Mini PONG Jr را باز می کند – مرور Geek


Arcade1 به بالا

Arcade1Up آماده است تا گزینه های بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل را برای نیازهای سرگرمی خانگی شما آزاد کند. این بار این شرکت پیش فروش سفارش های خود را برای دنیای پول کلان، یک نوع موجود Big Buck Hunter Pro دستگاه. همچنین پیش سفارش های قابل حمل را می پذیرد آتاری مینی پونگ جونیور. و اگر آن را از دست داده اید اجرا کنید، خبر خوب ، امروز در انبار موجود است.

دستگاه Big Buck World با دو تپانچه سبک.
Arcade1 به بالا

دنیای پول کلان در اصل همان دستگاهی است که Big Buck Hunter Pro، اولین بازی برای تپانچه های سبک Arcade1Up منتشر شد. اما اگر هستی دلار بزرگ طرفدار و من ترجیح می دهم دلار بزرگ در جهان آثار هنری ، این دستگاه برای شما مناسب است.

هنوز هم همان بازی ها را دریافت می کنید ، Big Buck Hunter Pro، سافاری بزرگ باک، Big Buck Hunter Pro فصل باز، و دلار بزرگ Safari Outbackهمراه با دو تفنگ سبک ، یک دستگاه بلند کننده و یک قلع علامت 18 ″ x 24 ، اما همه آثار هنری به سبک بازی به روز شده تغییر می کنند.

می توانید از طریق Arcade1Up و Best BUy پیش سفارش دهید ، اما ممکن است بخواهید مستقیماً از طریق سایت Arcade1Up مراجعه کنید. وقتی بررسی کردیم ، 50 دلار کمتر از این مسیر دریافت خواهید کرد. این در Arcade1Up 499.99 دلار و در بهترین خرید 549.99 دلار است. و اگر هم اکنون آن را از Arcade1Up سفارش دهید ، حمل رایگان دریافت خواهید کرد. این شرکت می گوید در ژانویه تحویل می شود.

دستگاه قهوه قابل حمل
Arcade1 به بالا

اگر ترجیح می دهید بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل شما بسیار Retro (و مقرون به صرفه) باشد ، نگاهی بیندازید آتاری مینی پونگ جونیور. این یک دستگاه پنگ قابل حمل است که می توانید با خود ببرید و در هر جایی بازی کنید. می توانید با یک دوست یا با هوش مصنوعی داخلی بازی کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=E_wzDZ91Eqg

پسر کوچک کمی بیش از دو کیلوگرم است و دو سر آن دو دکمه دارد تا بتوانید دست و پا زدن خود را کنترل کنید. همچنین می توانید آن را با شارژر همراه یا باتری های AA که تأمین می کنید تأمین کنید. امروز بعداً آن را در وب سایت Arcade1Up دریافت کنید. این از Uni است ، شرکتی که 3500 دلار باورنکردنی و گران قیمت را ایجاد کرده است پنگ میز قهوه.

کابینت 'OutRun' با صندلی نیمکت.
Arcade1 به بالا

علاوه بر این ، آن را از دست داده اید؟ اجرا کنید؟ اولین کابینت مسابقه ای از Arcade1Up به سرعت فروخته شد ، اما خبر خوبی – دوباره به انبار موجود است. اگر واقعاً می خواهید این ورزشکار را بگیرید ، دریغ نکنید. احتمالاً زیاد دوام نخواهد آورد. می توانید 499.99 دلار سفارش دهید اجرا کنید در حال حاضر کابینه مستقیماً از Arcade1Up استفاده کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*