Aukey Sale تخفیف های شیب دار برای شارژرهای اتومبیل و مسافرتی ارائه می دهد – Geek Review


شارژر Aukey برای سفر و شارژر برای ماشین
اوکی

Aukey یکی از تامین کنندگان محبوب لوازم جانبی قابل اعتماد و ارزان است. امروزه برخی از محصولات آن حتی یکنواخت هستند ارزان تر ارزان تر به لطف قیمت های فروش آمازون. یک انتخاب بین شارژرهای بزرگ و کوچک اتومبیل و یک شارژر مسافرتی وجود دارد که در بسیاری از کشورها کار می کند … زیرا وقتی به بسیاری از کشورها سفر می کنید ، دوباره این اتفاق می افتد.

اولین بار شارژر اتومبیل USB-C است ، یک آداپتور بسیار کوچک که به سختی از فندک خارج می شود. در حالت ایده آل ، اگر آداپتور ماشین شما جایی ناجور قرار گرفته است. (یک تب کوچک قابل ارتقا وجود دارد که به شما امکان می دهد آن را بدون ابزار حذف کنید.) آداپتور بین دو پورت USB-C تا 30 وات خروجی می دهد. معمولاً 16.99 دلار می توانید یک کوپن 5٪ را در لیست آمازون (دقیقاً زیر قیمت) با 20٪ تخفیف اضافی برای استفاده از کد کوپن ترکیب کنید. YN3XHG2L. این قیمت نهایی را فقط به 12.74 دلار کاهش می دهد.

اگر دو پورت کافی نیست ، می توانید نسخه کمی بزرگتر را انتخاب کنید که شامل پورت USB-C برای برق حداکثر 36 وات ، به علاوه دو پورت استاندارد USB-A برای سایر ابزارها یا مسافران است. این مبلغ 17.49 دلار است ، با کوپن 8٪ در لیست آمازون (باز هم زیر هزینه) و 30٪ تخفیف اضافی با کد کوپن DLGH7O7E. این قیمت نهایی را فقط به 10.84 دلار کاهش می دهد.

در آخر ، شارژر مسافرتی. این زگیل دیواری شامل یک پورت USB-C (حداکثر 15 وات) و دو پورت USB-A است. اما تجارت واقعی در عقب است ، جایی که یک سری دندان کشویی به شما امکان می دهد شاخه های مختلفی را برای ایالات متحده ، انگلستان ، اتحادیه اروپا و استرالیا و همچنین برای همه کشورهایی که از این شاخه های نیمه استاندارد استفاده می کنند ، مستقر کنید. برخلاف طرح های مشابه شارژر مسافرتی ، هیچ قطعه اضافی برای از دست دادن وجود ندارد. قیمت استاندارد 24.99 دلار است ، اما با کوپن 7٪ زیر قیمت و کد تخفیف 30٪ اضافه شده است EUZ2HPWH،، قیمت به 15.74 دلار می رسد.

به گفته اوکی ، این قیمت ها از هم اکنون تا نیمه شب PST در تاریخ 25 دسامبر (جمعه) خوب خواهند بود. برای حداکثر تخفیف حتماً روی قسمت “کوپن” در لیست فروشگاه کلیک کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*