Axon 20 5G ZTE دارای یک حسگر اثر انگشت و یک دوربین در زیر صفحه مخفی است – Review Geek


ZTE

همه بچه های عالی (و منظور من از “بچه ها” “سازندگان تلفن های هوشمند چند میلیارد دلاری بین المللی است) که این روزها چیزهایی را زیر صفحه می چسبانند.” نه تنها سنسور اثر انگشت را در زیر نمایشگر پنهان می کند ، بلکه ZTE با دوربین جلو نیز همین کار را می کند. این افزایش زیبایی مضاعف با Axon 20 5G آغاز خواهد شد که در اواخر ماه جاری عرضه خواهد شد.

علاوه بر این جلوی فوق العاده تمیز ، Axon 20 5G یک تکامل آرام نسبت به Axon 10 Pro 5G سال گذشته است. این لبه های منحنی صفحه را از بین می برد و به یک طراحی بدون فریم معمولی تر می پردازد. صفحه نمایش چه صفحه ای است: با 6.92 اینچ ، این صفحه در میان بزرگترین تلفن های موجود در تلفن های عظیم است ، گرچه پانل OLED فقط 1080 پیکسل عرض دارد. تا 90 هرتز تازه می شود.

در زیر پردازنده Snapdragon 765G قرار دارد – یک انتخاب کمی قدیمی ، به ویژه با جدیدترین مدل 888 که اعلام شده است و از مدل سال گذشته این سری 800 وجود دارد. ZTE سخاوتمندانه با RAM و حافظه ، به ترتیب 8 و 128 گیگابایت است. باتری در 4200 بزرگ است ، اگرچه اگر چیز دیگری نباشد ، به نظر می رسد کمی شبیه یک دستگاه بزرگ است. این می تواند تا 30 وات شارژ شود ، اگرچه در مورد شارژ بی سیم خبری نیست.

ZTE Axon 20 5G
ZTE

به نظر می رسد ZTE کاملاً بیش از دوربین است. علاوه بر دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی در زیر صفحه ، یک فلش عقب اصلی 64 مگاپیکسلی ، زاویه فوق العاده گسترده 8 مگاپیکسلی ، به علاوه یک جفت سنسور ماکرو و عمق 2 مگاپیکسلی وجود دارد. اگر فقط این شرکت درگیر این نرم افزار بود: تلفن با اندروید 10 راه اندازی شد ، چند ماه پس از شروع به روزرسانی اندروید 11

ZTE Axon 20 5G در انگلستان ، اتحادیه اروپا ، ژاپن ، کره جنوبی ، تایلند ، مالزی ، فیلیپین ، امارات متحده عربی ، اوکراین ، عربستان سعودی و آفریقای جنوبی و همچنین قلمرو اصلی ZTE در چین راه اندازی می شود. احتمالاً به دلیل مشکلات فعلی دولت این شرکت ، پرتاب در ایالات متحده از دست رفته است. پرتاب در 21 دسامبر آغاز می شود ، گرچه قیمت آن هنوز در دسترس نیست.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*