Best Buy تعداد PS5 و Xbox Series X را فردا ساعت 9 صبح EST – Geek Review بازیابی می کند


Xbox Series X و PlayStation 5
مایکروسافت / سونی

تا چند ماه گذشته در زیر صخره ای زندگی نکرده باشید ، ممکن است بدانید که انتخاب هر نوع نسخه PlayStation 5 یا Xbox Series S یا X بسیار سخت است. اما هنوز تسلیم نشو Best Buy همه کنسول های نسل بعدی را در فروشگاه آنلاین خود در ساعت 9 صبح EST در تاریخ 15 دسامبر بارگیری خواهد کرد.

مطمئناً باید سریع باشید زیرا این کنسول ها تقاضای زیادی دارند و احتمالاً ظرف چند دقیقه از عرضه به فروش می رسند. توصیه ما؟ اگر قبلاً یک حساب Best Buy ندارید ، ایجاد کنید. سپس برای پرداخت سریعتر اطلاعات صورتحساب ، حمل و نقل و کارت اعتباری خود را در حساب خود ذخیره کنید. جهنم ، یک قسمت باز برای کنسولی که می خواهید بردارید نگه دارید و فقط در ساعت 9 صبح تازه شوید

پلی استیشن 5 با قیمت 499 دلار به فروش می رسد و اگر نسخه بدون دیسک را می خواهید ، 399 دلار تماشا کنید. 299 دلار. و اگر سری S را فقط برای قیمت مصرف می کنید ، فقط بدانید که فاقد درایو دیسک نوری است.

جای تعجب نیست که Best Buy فقط آنها را به صورت آنلاین می فروشد. خرده فروش جعبه های بزرگ در اوایل سال جاری گفتند که این فروشگاه در فروشگاه موجود نیست همه جوره این کنسول ها احتمالاً در تلاش است خطوط خارج از فروشگاه های خود را کاهش دهد تا خطر بروز همه گیر جهانی را کاهش دهد.

آیا قبلاً کنسول نسل بعدی گرفته اید؟ در غیر این صورت ، این ممکن است آخرین فرصت شما برای دریافت شانس قبل از شروع سال جدید باشد.

منبع: بهترین خرید از طریق Windows Central
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*