Chimera ، هنرمند هوش مصنوعی گوگل ، ابله های پوسیده را به هیولاهای وحشی تبدیل می کند – Geek Review


تلاش ناموفق نویسنده در یک کیمرا. نقاش کیمرا

هنرمندان IV ما می توانند ارتشی از کایمرهای عجیب و غریب را استخدام کنند. حداقل این حال و هوایی است که من از Chimera Painter جدید گوگل می گیرم ، یک مدل یادگیری ماشین مبتنی بر وب که قلم نویسی های نیمه تمام (یا در مورد من ، طرح های زیبا) را به هیولاهای مزاحم تبدیل می کند.

چرا گوگل چنین کاری می کند؟ طبق وبلاگ شرکت هوش مصنوعی (نوشته شده توسط بشر) ، ابزاری مانند Chimera Painter می تواند زمان ساخت کالاهای با کیفیت بالا یا دارایی های بازی را “بدون از بین بردن انتخاب هنری” کاهش دهد.

برای اثبات توانایی یک هیولای ساز AI ، تیم Google در Stadia یک بازی کارت هیولا با موجودات صادر شده توسط Chimera Painter ایجاد کردند. این یک آزمایش جذاب است که نشان می دهد چگونه هوش مصنوعی می تواند به تسریع پروژه های خلاقانه یا طراحی بازی کمک کند. ابزارهایی مانند Chimera Painter همچنین می توانند در مرحله “طراحی” از هنرمندان تجسمی الهام بگیرند یا دارایی برای سازندگان بازی ایجاد کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=hMWjerCqRFA

اما چگونه Chimera Painter doodles را به هیولا تبدیل می کند؟ گوگل هوش مصنوعی خود را آموزش داده است تا بتواند “طرح کلی موجود” 2D را درک کند ، جایی که رنگ های مختلف نشان دهنده سر ، پاها ، پشت ، دندان ها و سایر اعضای بدن یک هیولا است. جالب اینجاست که بیشتر این آموزشها در موتور Unreal با مدلهای سه بعدی انجام شده است. پس از طراحی یک مدل عالی و استفاده از جلوه های روشنایی خارق العاده ، گوگل این مدل را به چند بخش تقسیم کرد تا هوش مصنوعی بتواند نحوه کار هر قسمت از بدن را برای ایجاد یک هیولای کامل درک کند.

نمایش آموزش دیده Chimera Painter رایگان است و می تواند برای کودکان سرگرم کننده باشد. با این حال ، استفاده از ابزارهای طراحی در مرورگر دشوار است ، به همین دلیل Google به شما امکان می دهد تصاویر ساخته شده در برنامه هایی مانند فتوشاپ را “بارگیری” کنید. اگر به تولیدکننده تصویر AI علاقه مند هستید ، باید NVIDIA GAN یا AI را نیز از طریق یک طراح ساختمان IBM برای چرخش تهیه کنید.

منبع: گوگل از طریق TechCrunch
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*