Cosmo ، تانک ربات قابل برنامه ریزی جذاب ، از قبر برمی گردد – مرور Geek


آزمایشگاه های رویای دیجیتال

در سال 2018 ، آنکی یک ربات قابل برنامه ریزی جذاب ، شبیه به یک مخزن ، به نام Cosmo را راه اندازی کرد که می توانید آن را به خانه بیاورید. Cosmo با Vector ، روباتی با شخصیت بیشتر دنبال کرد. و سپس آنکی ورشکست شد ، و هویت دو روبات را کشت. اما خبر خوب این است که یک شرکت جدید به نام Digital Dream Labs آنها را از مرگ بازگرداند و اکنون آماده است پیش خرید Cosmo 2.0 را انجام دهد.

Cosmo 2.0 بسیار شبیه به نمونه اصلی است ، که خوب است ، زیرا طراحی کاملاً کامل بود. اما Digital Dreams برخی از پیشرفت ها را از جمله ماندگاری بهتر در باتری ، دوربین های بهتر و صفحه نمایش تمام رنگی ایجاد کرده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=MrHoH2qLGxc

Cosmo برای تشخیص اشیا و شناسایی افراد از دوربین استفاده می کند و نمایشگر آن به عنوان چشم و وسیله بیان عمل می کند. اما در خارج ، ظاهر روشن و شاد و دست لیفتراک ها را حفظ کرده است. چیزی که مشخص نیست این است که آیا با مکعبی برای بازی و تعامل همراه است.

Digital Dream Lab اعلام کرده است که Cosmo 2.0 همراه با یک آموزش برنامه نویسی ، یک بسته جایگزین محافظ و یک سری برچسب محدود برای هر کسی که پیش از این ربات را سفارش می دهد ، ارائه می شود. این شرکت اکنون پیش سفارش ها را می پذیرد و قول می دهد Cosmo 2.0 را در تاریخ 15 مه به خانه شما تحویل دهد. اگر امروز پیش خرید کنید 197 دلار هزینه می کنید و صرفاً زیر 23 دلار پس انداز می کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*