CrossOver به شما امکان می دهد برنامه های Windows را در Mac خود با M1 اجرا کنید – Geek را مرور کنید


LaXDragon

در حالی که M1 های اپل با M1 بسیار احمقانه سریع و کارآمد هستند ، باید اشکالاتی را نیز در نظر گرفت. از همه قابل توجه تر ، Boot Camp اپل جهش نکرد. همه چیز گم نشده است ، زیرا CrossOver ، برنامه ای که به شما امکان می دهد برنامه های ویندوز را در macOS اجرا کنید ، روی دستگاه جدید و جذاب شما اجرا می شود.

نسخه فعلی CrossOver بومی نیست. این بدان معنی است که این برنامه از طریق Rosetta 2 اپل از x86 به ARM ترجمه می شود و CrossOver خود از ویندوز استفاده می کند. اما صادقانه بگویم ، لازم نیست بدانید معنی همه اینها چیست. تنها چیزی که باید بدانید این است که اکثر برنامه های ویندوز با استفاده از برنامه به خوبی کار می کنند.

جرمی وایت ، یکی از اعضای تیم کراس اوور ، می گوید:

نمی توانم به شما بگویم که چقدر باحال است. در زیر پوشش بسیار شبیه سازی وجود دارد تصور کنید – باینری 32 بیتی Windows Intel روی پل 32 تا 64 در Wine / CrossOver روی macOS ، روی پردازنده ARM که از x86 تقلید می کند ، کار می کند!

https://www.youtube.com/watch؟v=dJzo3TNVOT0

با این حال ، این خیلی تکان دهنده نیست. به نظر می رسد بیشترین برداشت های اولیه از M1 Mac حاکی از این است که این ماشین ها حتی در هنگام اجرای برنامه هایی که از x86 به ARM ترجمه می کنند ، به همان اندازه یا بهتر از سیستم های قبلی کار می کنند. CrossOver به سادگی ثابت می کند که حتی وقتی چندین بار ترجمه یا تقلید می کنید ، Mac M1 اپل هنوز هم می تواند به راحتی کار کند.

البته همه اینها در شرایط ناقص کارساز است. بچه های CrossOver اطمینان دارند که وقتی برنامه برای M1 به روز شود ، این برنامه حتی بهتر کار خواهد کرد.

گرچه بسیار خوب است که شما می توانید برنامه های ویندوز را بر روی دستگاهی مبتنی بر M1 اجرا کنید ، اما ما می خواهیم تا زمان به روزرسانی برنامه هایی مانند CrossOver برای اجرای بومی در سیستم عامل ، در خرید آن دقت کنیم. به خصوص اگر به عنوان بخشی از گردش کار روزانه خود به راه اندازی برنامه های ویندوز اعتماد کنید. بله ، با اکثر برنامه ها کار خواهد کرد ، اما این تضمینی نیست. و حتی اگر آنها را وادار به کار کنید ، ممکن است موارد عجیب و غریب پیش بینی نشده وجود داشته باشد.

از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*