Google و برنامه جدید Mandalorian AR Lucasfilm شما را به یک شکارچی فضل تبدیل می کنند – Geek را مرور کنید


گوگل

گوگل برای رونمایی از برجسته ترین نکات برجسته نمایش + نمایش دیزنی با لوکاس فیلم همکاری کرد ماندالوریایی با برنامه Mandalorian AR Experience به زندگی ادامه دهید. اکنون می توانید از هر فصل که بروید با شخصیت های مورد علاقه خود از فصل اول نمایش مانند دین جارین ارتباط برقرار کنید. این راه است.

این برنامه در حال حاضر فقط در فروشگاه Play برای دستگاه های 5G با Google Pixel و سایر تلفن های 5G Android انتخاب شده موجود است ، اگرچه می توانید در اینجا بررسی کنید که آیا تلفن شما شرایط برنامه را دارد یا خیر. برنامه واقعیت افزوده برای دستگاه های 5G بهینه شده است ، با مدل های بسیار دقیق و انیمیشن های واقع گرایانه که شما را در دنیای ماندالوریایی به عنوان یک شکارچی فضل ، دنبال Mando خودش است و با شخصیت های دیگر ارتباط برقرار می کند.

AR Mando در خانه
این بازی است. جاش هندریکسون ، forestgraphic / Shutterstock.com

این برنامه از ARCore ، پلتفرم توسعه دهنده ای که Google برای ایجاد تجارب واقعیت افزوده استفاده می کند ، برای ایجاد صحنه های ماندو گرا در محیط شما متناسب با محیط شما استفاده می کند. و با استفاده از ARCore Depth API ، گوگل موفق شده است گرفتگی را فعال کند ، که به شما امکان می دهد صحنه های سه بعدی برنامه به طور طبیعی با فضای شما ترکیب شود. و به عنوان یک پاداش اضافه شده ، هرچه بیشتر از برنامه استفاده کنید ، احتمال کشف و باز کردن قفل جلوه های مخفی پنهان بیشتر است.

برنامه Mandalorian AR Experience هر دوشنبه محتوای سرگرم کننده جدید Mando Mondays را منتشر می کند. کاربران Pixel همچنین باید محتوای اختصاصی اضافی خارج از برنامه را تماشا کنند.

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*