Google یادداشتهای مهم را برای نمایشگرهای هوشمند شما منتشر می کند – Geek Review


گوگل

با توجه به افزایش تعداد کودکانی که از خانه یاد می گیرند ، گوگل تصمیم گرفت تا مداخله کند و کمک کند تا این مدرسه در همه جا به نظر برسد. این شرکت با ویژگی های مفیدی مانند Family Bell ، صداهای محیط مدرسه و موارد دیگر کار خود را آغاز کرد. اکنون ویژگی های مفید جدیدی مانند یادداشت های مهم و داستان های تعاملی را برای نمایشگرهای هوشمند شما راه اندازی می کند.

به عنوان بخشی از راه اندازی ، گوگل در رابط به روز شده خود یک برگه Family جدید معرفی می کند. در بخش خانواده داستان های تعاملی پیدا می کنید که می توانید از آنها شروع کنید نوگین، سنگ قبر، و بیشتر. می توانید صفحات را ورق بزنید ، انیمیشن ها را باز کنید و کلمه به کلمه دنبال کنید.

گزینه Family Notes را نیز پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد یادداشتی مهم برای دیدن همه افراد بگذارید. لازم نیست از این موارد برای دروس مدرسه نیز استفاده کنید ، این می تواند یک یادآوری برای گرم شدن اجاق گاز یا بیرون آوردن زباله ها باشد. البته ، شما همچنین می توانید یک داستان را شروع کنید یا یک یادداشت را با صدا بگذارید. فقط بگویید ، “سلام ، گوگل ، یادداشت خانوادگی خود را بگذار” یا “برایم داستانی بگو”. سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید.

Google ویژگی دیگری دارد که به شما کمک می کند از خانواده خود به ویژه موقعیت مکانی آنها مطلع شوید. اگر فرزند شما 13 سال یا بیشتر (یا سن مناسب کشور شما) است ، می توانید او را با حساب Google Assistant تنظیم کرده و با خانواده خود ارتباط برقرار کنید. سپس می توانید مکان آنها را در صفحه نمایش دستیار Google درخواست کنید و اگر مشترک باشید در Google Maps یا Life360 نشان داده می شود.

می توانید موقعیت مکانی خانواده خود را در نمایشگرهای هوشمند ، بلندگوها و حتی در تلفن iPhone یا Android خود درخواست کنید. می توانید بگویید “سلام ، گوگل ، خانواده من کجا هستند” یا از شخص خاصی درخواست کنید. اگر ضربه زدن را ترجیح می دهید ، ویژگی مکان خانواده به صفحه خانواده جدید در نمایشگرهای هوشمند می پیوندد.

ویژگی ها اکنون شروع می شوند ، بنابراین اگر هنوز آن را در دستگاه های خود نمی بینید ، باید به زودی آن را دریافت کنید.

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*