Google 2020 در جستجو می گوید این زمانی است که ما از “چرا” س Geال کردیم – Geek Review


آسمان شهر در شب.
گوگل

هر ساله ، گوگل دوست دارد آنچه را که ما به عنوان انسان بیشتر به دنبال آن بوده ایم ، جمع بندی کند. این بازیگران ، ورزشکاران ، اخبار ، نمایش ها و جستجوی کلی که بیشتر از همه بررسی کرده ایم را از بین می برد. اما اگر امسال احساس متفاوت باشد ، به نظر می رسد روند گوگل آن را تأیید می کند. طبق گفته گوگل ، این همان سالی است که ما از “چرا؟” پرسیدیم و سپس حرکت کردیم.

به صفحه Google Year in Review بروید و تعجب آور نیست که ببینید ابتدا چه چیزی ظاهر می شود: ویروس کرونا. او سرپرستی هر دو جستجوی عمومی و گروه اخبار را بر عهده دارد. اما بهترین نتایج دیگر مانند کوبی برایانت و چادویک بوزمن در بخش ضرر به خانه آمد.

https://www.youtube.com/watch؟v=rokGy0huYEA

اما یک ویدیو منتشر شده توسط گوگل همراه با روندها توجه ها را جلب می کند: این شرکت می گوید امسال سوالات با “چرا” بیش از هر زمان دیگری جستجو شده است اما همه س questionsالات ما محکوم به فنا و غم انگیز نبودند.

امسال می خواستیم بدانیم “چرا مریخ قرمز است؟” ما به سختی جستجو کردیم تا “چرا صورتی صورتی است.” و به گفته گوگل ، ما فقط “چرا” علاقه مند نبودیم. این “چگونه” بود در این سال ما اغلب به دنبال “چگونه” از “چگونه تربیت سگ” تا “چگونه در حین ویروس کرونا کمک کنیم” و “چگونه خون اهدا کنیم” بودیم.

به نظر می رسد تغییر جهان در ذهن جمعی ما باشد. گوگل می گوید ما به دنبال “چگونه دنیا را تغییر دهیم” دو برابر بیشتر از “چگونه به حالت عادی برگردیم”. ما همچنین به دنبال “چگونه می توان پول اهدا کرد” دو برابر بیشتر از “چگونه پس انداز کنیم”.

به راحتی می توانید 2020 جستجوگر Google را در Search Trends مشاهده کنید و نابودی و تاریکی را پیدا کنید. اما هنوز قابل تأمل است. برای هر نتیجه ای که منفی به نظر برسد ، می توانید یک نتیجه مثبت پیدا کنید. و ممکن است دریابید که خیلی تنها نبودید و وقت خود را صرف پختن نان مایه با سایر افراد کردید.

با مرور سایت Google Trends می توانید سال گوگل را بررسی کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*