Google One 50٪ از قیمت گرانترین برنامه های خود تخفیف دارد – Geek Review


Google One Diary با سایر آرم های محصولات Google همراه است.
گوگل

اگر از همه عکسهای خود در Google Photos پشتیبان تهیه کنید ، ممکن است سال آینده با مشکل ذخیره سازی روبرو شوید. ماه گذشته ، گوگل گفت که بارگیری نامحدود با کیفیت بالا در ماه جولای 2021 پایان می یابد. البته شما می توانید هزینه بیشتری را از طریق Google One پرداخت کنید و اگر فضای زیادی می خواهید ، این شرکت قیمت گرانترین گزینه های خود را نصف می کند.

احتمالاً اکثر مردم به 10 ، 20 یا 30 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری احتیاج ندارند. هنوز هم ، اگر می خواهید فیلم و عکسهایی با کیفیت بالا همراه با یک کپی دیجیتالی از بازی ها ، برنامه ها و سینک ظرفشویی بارگذاری کنید ، Google One برای شما اشتراک دارد. اما قیمت بالایی دارند.

تا همین اواخر ، برنامه 10 سل هر ماه 100 دلار بود و برای برنامه های 20 و 30 سل ، شما به ترتیب 200 و 300 دلار هزینه خواهید كرد. اما اکنون هزینه این برنامه ها نیمی از آن است – هر ماه 50 ، 100 و 150 دلار.

این هنوز هم پول زیادی است (سالانه 1800 دلار برای طرح سطح بالایی پرداخت خواهید کرد) ، اما با توجه به سیاست های جدید ذخیره سازی گوگل ، یک تغییر خوشایند است. این شرکت می گوید اگر بیش از دو سال از حد مجاز خود عبور کنید ، داده های شما را حذف می کند. قیمت می تواند ارزش آن را برای یک فرد مناسب داشته باشد.

و خوشبختانه این فقط تخفیف مشترکین جدید نیست. اگر از قبل در یکی از بالاترین برنامه ها قرار دارید ، صورتحساب شما تغییر می کند تا آخرین قیمت ها را منعکس کند. Google One همچنین بسیاری از ویژگی های دیگر از جمله VPN را ارائه می دهد ، بنابراین شما فقط هزینه فضای ذخیره سازی ابر را پرداخت نمی کنید.

سیاست های ذخیره سازی جدید گوگل از سال آینده اعمال می شود ، بنابراین شما مجبور نیستید اکنون سریع تصمیم بگیرید. فقط در این راه فراموش نکنید و جای خود را برای بهترین عکس های خود بگذارید.

از طریق 9to5Google
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*